Отвличане на дете от баща си!!!

  • 16 789
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 779
Бонго, няма по-важно от детето. От все сърце желая на това дете да се развият за него нещата, така че да бъде щастливо и отглеждано в хармония.
Колкото и с теб да си чешаме клавиатурата... Има си съд, дай Боже справедлив. И нека той да отсъди.

Аз за това бягах от дома на БНД. Просто там не беше дома за детето ми.
проблемът е там,че  всеки родител си мисли , че при него е дома за детето му. а каква е действителността с един доклад от социалните надали ще се изясни на съда. оттам идват и съмненията в справедливостта на съда. но няма как да бъде по друг начин. просто не може да се обхване това в закон и всичко е по преценка на съдията. всекидневно виждаме как справедливия съд оставя децата не на подходящото за тях място.

# 46
  • Мнения: 897
Бонго, няма по-важно от детето. От все сърце желая на това дете да се развият за него нещата, така че да бъде щастливо и отглеждано в хармония.
Колкото и с теб да си чешаме клавиатурата... Има си съд, дай Боже справедлив. И нека той да отсъди.

Аз за това бягах от дома на БНД. Просто там не беше дома за детето ми.
проблемът е там,че  всеки родител си мисли , че при него е дома за детето му. а каква е действителността с един доклад от социалните надали ще се изясни на съда. оттам идват и съмненията в справедливостта на съда. но няма как да бъде по друг начин. просто не може да се обхване това в закон и всичко е по преценка на съдията. всекидневно виждаме как справедливия съд оставя децата не на подходящото за тях място.
За моето мога да твърдя, че е на най-подходящото място. Peace

# 47
  • Мнения: 8
Здравейте,

От доста време не бях влизал във форума. Търся stikeez и това ме накара да потърся тук. Спомних си за тази измислена от майката тема преди 3 години. Искам всички да успокоя и да кажа, че детето се чувства прекрасно, развива се повече от добре и не на последно място, че спечелих родителските права.

Поздрави,

# 48
  • Мнения: 2 222
Точно тук как ли няма да се зарадваме, че дете е било взето от майката, трябва да се похвалиш другаде.

# 49
  • Мнения: 7 325
И що? Има самотни бащи в този форум. Ако той е по-добрия вариант за детето - честито.

Общи условия

Активация на акаунт