Красиви номинации 2012 - предложения за категории и правила

  • 3 029
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 616
Слагаме началото на първите годишни Красиви номинации, в който ще отбележим и наградим всичко, което ни е направило впечатление през изминалата 2012 в подфорум Красива Мама.

Номинациите ще са разделени в 2 категории: Общи и Продукти. В категория ОБЩИ ще номинираме съфорумки, теми, и всички по-общи неща и лица, а в категория Продукти - познайте! Продукти!  Mr. Green

Темата ще е активна до 18ти Ноември. От 18ти до края на месеца ще има тема в която ще може да номинирате в съответните категории, а през Декември ще се пускат темите с анкети за финално гласуване.

Номинации - всеки ще има право на до 3 предложения за категория. След изтичане на срока темата ще бъде заключена. 3те номинации събрали най-много гласове в течение на темата отиват на гласуване.

Давайте предложения за категории.

Например: ОБЩИ - Най-коварна изкусителка
                 ПРОДУКТИ - Любима марка за 2012

# 1
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
1. Най- коварна изкустителка ( дори вече знам коя дама ще номинирам)

2. Най- неуспешни продукти за 2012г.

3. Златно Бонд момиче/дама 2012

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Общи:
1. Летящ старт - нещо като успешен дебют  Peace
2. Фея на Спасението - за дамите, които помагат на начинаещите
3 ...

Продукти:
1. Любим продукт
2. Ново откритие
3. Няма да повторя ...

# 3
  • Мнения: 176
1. Най-хубав грим правен от съфорумка
2. Най-любим/и продукт/и за 2012

 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 577
Красавицата или Звяра - за опити за разкрасяване, които по-скоро загрозяват (например - твърде тъмен/оранжев ФДТ, червило по зъбите, олющен лак...) Тук не става дума за съфорумки, а най-общо за неща, които не харесваме и най-силно се опитваме да избягваме когато се гримираме.

101 мацаници - продуктът, който може да се използва за най-много неща

# 5
  • Мнения: 361
най- експериментираща мацка
най- красиви очи

# 6
  • Мнения: 3 344
Предлагам и Разочарование на годината в категорията продукти - за продукт, който изобщо не е оправдал очакванията, които сме му възлагали.
Категорията донякъде се припокрива с предложенията на Вдовичката и Алена, но пък е малко по-различно формулирана.

А също и Желание на годината - за най-бленуван продукт.


# 7
  • Мнения: 31 275
Най-желан продукт
Най-изкушаващ бранд
Най-истеричен продукт
Най-голям колекционер/потребителна червила, парфюми, лакове и т.н/
Най-желана колекция



# 8
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Ароматна изкусителка - за дама с най-обширни познания из парфюмите; може и с най-много бройки
Красиви ръце - като горното, но за лаковата тема;
Буйни коси - ясно е;
Магнетични очи - припокрива се с "красивите очи: нма ~Elg~
Виртуоз на красотата - приз за дамата, която обръща внимание на всеки един аспект - т.е. грим, коса, нокти, кожа, поддържане на тялото;

Само за общи имам предложения, за продукти се припокривам с момичетата.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Форумски хит  -   за продукти,по които изтрещяваме от форума
Направи си сам - всякакви разкрасителни неща,които сами си правим повлияни от форума
Must have-          продукт,който според повечето дами задължително трябва да присъства в
                          козметичния ни арсенал/конкретен продукт/
Вечната класика- продукт,към който винаги се връщаме и не може да бъде заменен с друг
Грозното патенце - продукт,към който сме се отнесли с предубеждение-незабележим/евтин,а
                             оказал  се много добър
Голямото разочарование  -обратно на горното - продукт,от който сме очаквали много , а не е
                              оправдал очакванията ни


Най-любезни домакини - тема,в която пишещите са положително настроени към всички нови  
                                        попълнения и където се спазва добрия тон и се отговаря
                                        на всеки
По-добре не питай  -  Обратно на горното-тема,където не пишеш ли в нея и не си ли от
                                  познатите съфорумки, никой не ти отговаря
Будната съвест - Дама,която ни възпира от необмислени и ненужни покупки


Това са моите попълнения - не съм слагала за най-любезна и помагаща на всички дама ,както и изкусителка,за да не се повтарям.
 
                          

# 10
  • Мнения: 36 023
най-идейна тема - тема, която ви е изглеждала доста безсмислена, но сте намерили неочаквано за себе си нещо полезно
и
най-безумна тема - нещо от типа 'ще ми опадат ли космите на краката, ако помириша маргаритка с нечетен брой венчелистчета три дни след слънчево затъмнение'

класически категории от типа 'най-дразнещ потребител' и 'на всяка манджа мерудия' ще има ли? Simple Smile

# 11
  • Мнения: 616

класически категории от типа 'най-дразнещ потребител' и 'на всяка манджа мерудия' ще има ли? Simple Smile

Както кажете. Няма толкова епични пререкания като в ОНЗИ подфорум тук, но пак се скубят коси чат пат и сигурно ще има нужда от 1-2 негативни.

# 12
  • Мнения: 3 675
класически категории от типа 'най-дразнещ потребител' и 'на всяка манджа мерудия' ще има ли? Simple Smile
Иска ти се да гласуваш и за мен ли?  Laughing

# 13
  • Мнения: 36 023
честно ли?  Whistling
имам и по-добри фаворитки от теб макар, че и ти не се даваш на този фронт  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 675
честно ли?  Whistling
имам и по-добри фаворитки от теб макар, че и ти не се даваш на този фронт  Mr. Green
Аз все още имам време.....мога да се постарая!  Twisted Evil  Mr. Green
Само ми обещай, че няма да ми бъде забранен достъпът до форума и обещавам да покажа най-доброто на което съм способна! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт