Красиви номинации 2012 - предложения за категории и правила

  • 3 030
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не се смятам за една от дейните така или иначе, но ако нещата се получат така просто мисля, че е редно да се уважи личното желание.

# 31
  • Мнения: 36 059
да, нямам нищо против да се уважи личното желание за неучастие, аз също няма желание да бъда номинирана за каквото и да било  Laughing

пп 'най-потенциално номинираните' - а ти си от тях  Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 9 557
Ох, чудя се още не беше ли по-добре да си останем на вариант: класации на продукти. Thinking
Това с класацията на хора е нож с 2 остриета. Има и адреналин в това, но има след това и огорчени. Wink

# 33
  • Мнения: 31 342
Още повече че в този подфорум има големи приятелства създавани и поддържани с години. Винаги ще се гласува на личностна основа. Седиш на масата с някого, ядете заедно, пиете и се червите и после гласуваш за друг, няма как да стане.
Виждам и друг проблем има страхотни съфорумки, които обаче не пишат, но са писали и те са безспорни фаворити в някои категории, но пък доста гласуващи не ги познават въобще.
Най-голямата изкусителка, разбираща от супер много продукти и зарибила доста хора се казва Марта и пише рядко, но винаги в 10-ката. Като я номинирам кой ще гласува, освен хората които я познаваме. Но за мен тя е най.

# 34
  • Мнения: X
И аз мисля, че номинации трябва да има само за продукти и теми и че на личностните номинации мястото им е в Клюкарника. Но вие си знаете.

# 35
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Прекрасна идея! За продуктови, подробни категории!

# 36
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Аз до сега не съм следила номинации и не съм участвала, погледнах клюкарника, заради дискусията, която започна, може би съм разбрала погрешно идеята, но я усетих - ориентирана към потребителите, които пишат и правят форума  Peace

Продуктите ги коментираме всеки ден, общо взето бих казала, че дори имам идея кой какво харесва, улавям форумния дух ... и трепетите  Blush на мен лично за продукти - не мисля, че ми е особено вълнуващо  newsm78

Но за хората - го виждам по друг начин - аз тук ежедневно научавам неща, развивам се, не виждам нищо лошо в това да изразя благодарност или подкрепа към хора, които са ми помагали; или пък да отразя някой, който се е развивал пред очите ми и то успешно ... по-скоро като жест към хората  Peace

Вярно, че е много субективно и кой ще бъде номиниран и кой ще гласува и т.н. но все пак - всичко е една "игра", не мога да си представя, че някой ще се разсърди  Rolling Eyes Embarassed все пак - тук никой не влиза и не пише - за да бъде номиниран накрая, прави го, защото има потребност и желание

Но, каквото и да решите - аз съм ОК, защото тези номинации - за мен са основно забавление  Blush аз ако искам да изразя благодарност или добро отношение към някого - има и много други начини ; в случая - само споделих как е през моя поглед  Peace

# 37
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Миналата година заради тази "игра" една много ценна съфорумка- Пампита спря да пише тотално във фрума, сега само чете. Не искам да загубя и други съкровища.  Blush

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Всички, които сте разтревожени - сигурно има защо  Blush

# 39
  • Мнения: 616
Ок защо не направим така :
Запазваме категория Продукти
В категория ОБЩИ махаме личните номинации за потребители, но оставяме за теми/лаф, разни такива по-общи?
И оставяме на всеки потребител който иска да раздаде личен Оскар заедно с номинациите си.

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
За мен няма проблеми каквото и да се реши  Peace

# 41
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Всички, които сте разтревожени - сигурно има защо  Blush

Разтревожена- не, както казах ценя доста от потребителките, които пишат тук и не би ми се искало да се лиша от компанията им във форума.

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз също съм "за" по-общите категории,и не толкова за личностните Confused-по съображения,изложени от Денси и Копче-все си мисля,че ще има разочаровани,че не са номинирани или спечелили,а пък смятат,че са били полезни в подфорума Thinking Всички,които пишат и четат тук са наясно кои са отзивчивите,любезните,дразнещите/макар,че аз такива не откривам Rolling Eyes/ и не е нужно да бъдат посочвани с пръст,или пък обратното-да бъдат пропуснати Confused

# 43
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Освен продуктови категории, може да има и трендови категории, примерно

Най-харесван тренд за годината (ярко червило, очна линия?)
Или тренд, за който нямаме търпение да си иде?

# 44
  • Мнения: 144
Според мен идеята на MissNellie за лични оскари е много добра,така гласуването ще е само позитивно и няма да има обидени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт