Красиви номинации 2012 - предложения за категории и правила

  • 3 031
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 088
може да те оставя временно без клавиатура и да те лиша от възможността да си заслужиш приза  Whistling

Последна редакция: нд, 11 ное 2012, 15:13 от bubanka

# 16
  • USA
  • Мнения: 7 362
И какво сега,искате да превърнете този спокоен и полезен раздел в клюкарник2?
Ако държите да си мерите пи*ките и коя е по-по-най Tired ,да бяхте отишли в другия подфорум,където доволно да си начешете егото.Номинациите за продукти/марки одобрявам с две ръце,останалите ще подмина.

# 17
  • Мнения: 36 088
добре, това за клавиатурата да се приема като най-общо предупреждение към всички потребителки на КМ желаещи да се изяват в отрицателна насока, а репликите ни с B & C като закачка на лична основа  Wink

# 18
  • Мнения: 3 351
Между другото, и на мен ми мина през ум дали няма да е по-добре да има само категории за продукти, а не такива за личности. Обикновено винаги има разсърдени, обидени и недоразбрали Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 583
Между другото, и на мен ми мина през ум дали няма да е по-добре да има само категории за продукти, а не такива за личности. Обикновено винаги има разсърдени, обидени и недоразбрали Thinking
Напълно подкрепям! Peace

# 20
  • Мнения: 3 675
Така....
Аз и bubanka се шегувахме, но да не забравяме, че във всяка шега има и частица истина .....къде по-малко, къде повече  Mr. Green

За номинации от типа: най-красива, най-прекрасна, очи, коси - ми се струва малко нелепо, защото не мога да сравнявам красотата на една 30 и курсор годишна жена, с красотата на едно 18-19 годишно девойче.  Laughing - доста са различни и са несравними.  Simple Smile

И все пак не виждам нищо лошо в това да има тема в която да напишем, кой и с какво ни е впечатлил през изминалата година, кои са хората, които са ни помогнал и са били мили и отзивчиви. На едни да благодарим, на други да се извиним и да си пожелаем една още по-красива и незабравима нова година.  Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 ное 2012, 19:17 от B & C

# 21
  • Мнения: 31 356
Има категории за съфорумки като например изкусителка номер 1, които просто не можем да подминем.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Съгласна с B&C и bubanka.
То обобщение на продуктите само всеки и сам може да си направи.
И според мен трябва да има категории и за личности.
Според мен нещо или се прави както трябва ,или - не.
И ,разбира се,нека да запазим добрия тон при номинациите.
Все пак всичко е само "игра". Hug

# 23
  • Мнения: 3 675
Явно не съм се изразила достатъчно ясно и не сте ме разбрали правилно.  Rolling Eyes

Когато прочетох какво е написала Beautyholic си казах - оф, тази дама приема всичко много на сериозно и изобщо няма чувство за хумор, но сега като се замисля  Thinking съм напълно съгласна с нея.  Simple Smile

С тези категории, кой е по-по-най по нищо няма да се различаваме от клюкарника.

Направи ми впечатление, че a.l.e.n.a иска да има категория "Фея на Спасението - за дамите, които помагат на начинаещите", а densi много държи да има категория "изкусителка номер 1"  Laughing

Не знам как ще се развият нещата с тези номинации, но каквото и да се случи от сега обявявам a.l.e.n.a за фея, а densi за изкусителка номер 1!  Mr. Green tooth

За мен ще са много по-интересни категориите за продукти.

# 24
  • Мнения: 31 356
А има по-голяма изкусителка от мен определено, но ще гласуваме за нея когато му дойде времето. Whistling
Нещо кофти започвате темите и доста хора смятам ще се оттеглят, защото ще се изплашат от сеири и циркове.
Още повече, че имаме горчив вкус в устата от стари номинации и битки в клюкарника. Аз лично ще подходя доста предпазливо, защото си спомням гадни неща.

# 25
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Има ли вероятност ако има лични номинации ДА НЕ УЧАСТВАМ в тях. Т.е. ако съм номинирана за нещо, просто да не го отразите? Не си падам по такива неща, но с удоволствие ще следя номинациите.
Бубс, Новембър, Копче????  Praynig

# 26
  • Мнения: 598
Аз съм ЗА номинациите за продукти със сигурност, а за съфорумки нямам нищо против, въпреки, че не съм от старшите и много в час  Blush Ще гласувам ако има, ако не - здраве да е, само да се забавляваме  Hug

# 27
  • Мнения: 31 356
Те много хора ще изразят такова желание със сигурност. Peace

Дали да не се отказваме от тези глупости докато е време, преди да са се провлачили по темите ред сълзи, ред сополи?! Много добри се знаем, кой, колко, какво и кой кого обича, мразка или пък е безразличен.
Това с продуктите е тъпотия, но може да стане и някакво гласуване.

# 28
  • Мнения: 3 351
Аз пък си мисля, че и личните, и продуктовите номинации ще са интересни, но наистина се притеснявам, че тези, свързани с личности, могат да бъдат възприети твърде лично.

Аз няма да гласувам във вторите, защото каквото и да си говорим - колкото и широко да е скроен съответният човек, няма начин да не му стане поне малко криво, че не е спечелил. Не искам да нося негативни емоции на хора, които харесвам.

# 29
  • Мнения: 36 088
хм, да не стане така, че всички номинирани да си направят самоотвод?  Whistling
предлагам тук, в темата, преди да номинираме конкретни потребители, нежелаещите да участват /т. е. да бъдат гласувани/ да го напишат
но какво става, ако 15-20 от най-активните потребители се откажат предварително?  Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт