Коледата- с роднини у дома или на хотел сами??

  • 6 606
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Точно така....наистина няма смисъл да купуваш ваучер, ако няма места Wink

# 31
  • Мнения: 3 279
Ние бяхме тук за Коледа и останахме много доволни а и цените не са толкова завишени.http://sevtopolishotel.com/

# 32
  • София
  • Мнения: 30 191
Звънях в хотела, има места! Казаха ми, че работят с една агенция. Ще се свържа утре с тях, за да запазя места.

# 33
  • Мнения: 4 785
Ние разбираме Коледа много семейно и затова я празнуваме с наще, стехните на милото, брат ми, сестра му и ние. Страхотен празник си изкарваме! Всеки прави по нещо, хапваме, забавляваме се...абе не бих отишла на хотел, точно на Коледа. Вкъщи ни е най-уютно, с домашната украса, с близките ни хора... На Бъдни вечер си стоим в нас, без семейни и приятелски сбирки, на Коледа сме с голямото семейство, а на Нова година вече сме с приятелите. Тази година сме резервирали много готино място и ще си изкараме страхотно 26 човека сме, ама не се събрахме повече  Laughing

# 34
  • Мнения: 18 008
Ние разбираме Коледа много семейно и затова я празнуваме с наще, стехните на милото, брат ми, сестра му и ние. Страхотен празник си изкарваме! Всеки прави по нещо, хапваме, забавляваме се...абе не бих отишла на хотел, точно на Коледа. Вкъщи ни е най-уютно, с домашната украса, с близките ни хора... На Бъдни вечер си стоим в нас, без семейни и приятелски сбирки, на Коледа сме с голямото семейство, а на Нова година вече сме с приятелите. Тази година сме резервирали много готино място и ще си изкараме страхотно 26 човека сме, ама не се събрахме повече  Laughing

Трейси, ние сме повечко, ама за Коледа  Laughing
Много мили думи, много малко млади хора се изказват толкова мило за родители и роднини   bouquet

# 35
  • Мнения: 4 785
raja_nikol, сега ако ти кажа, че по цял ден седя затворена със свекърва ми в 25 квадрата  Mr. Green Работим заедно и по цял ден сме двете, супер забавно ни е, та и на Коледа така. Но осъзнавам, че ако ме дразнеха някои от роднините - определено бих си карала Коледа с децата и мъжа ми. вероятно пак бих го направила вкъщи, защото такива са ни усещанията - цял ден щяхме да гледаме коледни филмчета, да си печем сладки и да се хилосваме. Ама нямаше да си я карам с дразнители, но в нашия случай е удоволствие, а и рядко се събираме цялото голямо семейство  Flutter

# 36
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ами аз споделих, че досега все вкъщи сме си посрещали Коледа Heart Eyes....било ни е добре, но просто ни се искаше нещо различно. Не знам, дали ще ни хареса на хотел...дано Wink, пък догодина може пак вкъщи.

# 37
  • София
  • Мнения: 30 191
Ами аз споделих, че досега все вкъщи сме си посрещали Коледа Heart Eyes....било ни е добре, но просто ни се искаше нещо различно. Не знам, дали ще ни хареса на хотел...дано Wink, пък догодина може пак вкъщи.


И ние решихме тази година да е по-различно, пък ще видим, дали ще ни хареса  Peace

# 38
  • Мнения: 4 785
Абе с любими хора да сме, пък все едно къде  Peace

# 39
  • Мнения: 6 303
А аз просто нямам избор, защото моят мъж няма право на много отпуск и само дебнем кога ще има повечко почивни дни за да мръднем някъде.  Grinning

# 40
# 41
  • Мнения: 214
И ние както много други избрахме Руи Правец. Миналата година бяхме и си изкарахме една от най хубавите Коледи.

# 42
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И ние както много други избрахме Руи Правец. Миналата година бяхме и си изкарахме една от най хубавите Коледи.
Ех, страхотно ще се радвам да споделиш повече подробности - има ли елха, където да сложим подаръците на детето, има ли празнична коледна вечеря /защото в офертата пише само закуска и вечеря/... за другите екстри, като уникалния спа-център си знам Heart Eyes...дано само басейна да е по-топъл Praynig.

# 43
  • София
  • Мнения: 30 191
И ние както много други избрахме Руи Правец. Миналата година бяхме и си изкарахме една от най хубавите Коледи.

Ще се радвам да споделиш подробности. Надявам се да сме направили правилния избор  Peace

# 44
  • Мнения: 20
Здравейте,ние празнуваме Коледа с моите роднини, а НГ сами.Така е от много години и на мен ми се искаше промяна, но няма да е тази година.При родителите ми сме и със семейството на брат ми,те са с три деца и нашите две и става чудна веселба!Традициите са хубаво нещо, но понякога имам нужда от разнообразие.Хубави празници  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт