Коледата- с роднини у дома или на хотел сами??

  • 6 615
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
Вече сме в очакване на празниците и ме терзае въпросът да прекараме Коледа традиционно с неговите/моите роднини по къщите или да ги отсвиря и да идем на почивка сами с детето. Бабите ще се обидят, ама всяка година е едно и също. Детето с превъзбужда от многото подаръци, наплюскваме се обилно и завършваме пред телевизора . Има доста коледни пакети, но повечето са непосилни за нас. Дайте идеи за приятни и не много скъпи места за посрещане на Коледата, че се събират и доста почивни дни тогава. Не  караме ски и не държа да са по ски-курортите.

# 1
  • Мнения: 2
Привет! И ние обмисляме да забегнем нанякъде, че и при нас е същата картинка. Не сме ходили по Коледа никъде и нямам какво да споделя, но за края на ноември планираме една забежка до Долна Баня (Нощувка със закуска - 40 лв за двама). На сайта на къщата за гости видях снимки точно на Коледна трапеза. Като се върна на 24-ти, ако не е късно ще споделя впечатления.

# 2
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
От как се помня Wink Коледата е все по един и същ сценарии - при едната баба, после при другите и това придружено с обилно пренаяждане Blush...Тази година правим за първи път нещо различно - отиваме само ние тримата на хотел за 4 дена Heart Eyes. Чакам го с нетърпение1 пък на 26-ти ще се видим с родата - тя няма къде да избяга.

# 3
  • Мнения: 904
От как се помня Wink Коледата е все по един и същ сценарии - при едната баба, после при другите и това придружено с обилно пренаяждане Blush...Тази година правим за първи път нещо различно - отиваме само ние тримата на хотел за 4 дена Heart Eyes. Чакам го с нетърпение1 пък на 26-ти ще се видим с родата - тя няма къде да избяга.


Ако не е строго секретно за къде резервирахте?

# 4
  • Мнения: 3 284
От как се помня Wink Коледата е все по един и същ сценарии - при едната баба, после при другите и това придружено с обилно пренаяждане Blush...Тази година правим за първи път нещо различно - отиваме само ние тримата на хотел за 4 дена Heart Eyes. Чакам го с нетърпение1 пък на 26-ти ще се видим с родата - тя няма къде да избяга.
Ще си изкарате добре  Peaceа аз ще чакам отзиви. Hug

# 5
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Благодаря, mimi0585 Hug
Не е строго секретно Wink - Риу Правец.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
На Коледа се чувствам най-добре вкъщи, сами с детето, без роднини и всякакви подобни. С тях се виждаме в някой от следващите дни.

# 7
  • Мнения: 5 513
да се включа.Досега нито една НГ не сме прекарвали с нито едни баби и дядовци.И никога не съм оставяла малкия да го гледат.На мен ми е приятно тези празници да съм с детето.На бабите са отредени следващите дни и те са свикнали.Уговарям деня например 02 януари .26 декемви и така.Но на празника искам да изкарам с приятели или само ние да сме.Раотя и повечето ни приятели работят та тези дни са малкото в които можем да се забваляваме доста.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 893
Втора поредна година ще празнуваме извън дома Коледа, да, може би са недоволни част от роднините, но за мен е важно ние да сме си тримата. Моето дете и братовчедчето ми са рожденици на Коледа, поръчваме торти там, където сме и си изкарваме супер. Иначе са обиколки и чудо.... Не изпитвам угризения на съвестта, че няма да обикалям свекърви и т.н. роднини, живеем и без друго доста далече от тях.

# 9
  • Мнения: 904
Благодаря, mimi0585 Hug
Не е строго секретно Wink - Риу Правец.


Благодаря за отговора и незабравима Коледа!

# 10
  • Мнения: 97
На Коледа се чувствам най-добре вкъщи, сами с детето, без роднини и всякакви подобни. С тях се виждаме в някой от следващите дни.

Подкрепям  Peace! Това е най-семейният празник и всяка семейна единица избира най-доброто за себе си. Хипер аналитично казано  Laughing. А с прости думи...всеки знае себе си. Няма нищо лошо в това моите зет и дъщеря и тяхното бъдещо дете да искат техен си празник. Те са си семейство, не искам да се чувстват длъжни да обядват с мен и майка ми.

# 11
  • Мнения: 18 051
Тази година правим за първи път нещо различно - отиваме само ние тримата на хотел за 4 дена Heart Eyes. Чакам го с нетърпение1 пък на 26-ти ще се видим с родата - тя няма къде да избяга.

От 6-7 години правим точно така, но сме с голяма компания, не сами. Много разтоварващо и зареждащо действа  Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 5 419
Всяка Коледа празнуваме със свекър и свекърва.Два-три дни ми изпилят нервите,нахранят ме със сурова пуйка и безсолни сърми,събера яд за цяла година и горко съжалявам,че не съм настоявала да си останем вкъщи само тримата с детето.
Ноооо,тази година твърдо вкъщи сами с детето.
Ще си сложим подаръци под елхата,ще си направим хубава вечеря,една разходка по магазините и да видим.

# 13
  • Мнения: 6 305
Докато бяха живи родителите ми изкарвахме Коледите при тях, това беше и повод да ги видя, защото живееха далеч. Тази година  ще ходим в Рибарица, защото в противен случай честта да готвя, слагам и раздигам маси 2 дни  ще е моя  .

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
За Коледа определено със семейството и...2 дни при едните родители,2 при другите Laughing Някак си не мога да си представя Коледа на заведение Rolling Eyes Нова година -да Peace

Общи условия

Активация на акаунт