Коледата- с роднини у дома или на хотел сами??

  • 6 613
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
Ето малко Коледни оферти, ако някой е мяркал нещо изгодно или е останал с добри впечатления от някое местенце нека да сподели. Твърдо решихме да не пропиляваме дните, но не сме решили още къде.

http://vsichkioferti.bg//pochivki/praznici-2012/

Ая, за Рибарица каква е цената?

# 16
  • Мнения: 6 304
За Рибарица се колебаехме м/у Св.Екатерина - 150лв на човек с 2 нощувки и вечери, и "Зорница". В крайна сметка избрахме "Зорница" - 90лв за 2 дни с вечери, понеже във форума имаше мн.добри отзиви за него.
Оферти
http://niktravel.com/content/section/53/453/

Последна редакция: чт, 15 ное 2012, 09:41 от Ая

# 17
  • Мнения: 1 404
Oткакто се оженихме си празнуваме винаги сами вкъщи.
Тумбите с роднини адски ме изнервят.

# 18
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ние празнуваме Коледа с роднини и така ни харесва  Simple Smile! Създава се една много и приятна атмосфера, никой не бърза за никъде, няма стрес въобще само наслада Heart Eyes. Живеем далеч от повечето роднини и това е един прекрасен повод да се съберем  на едно място за няколко дена на спокойствие.

Нова година има различни опции, но тя не ни е толкова важна.

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 147
За Коледа сме си в къщи само ние.Създаваме си много топлина и уют.За Нова година обикновено ходим някъде.Или в чужбина или някъде из България с приятели. Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 30 209
И ние се чудим, дали да не забегнем някъде. Преди 2 години ходихме на хотел 3-та и много ни хареса. Няма готвене, миене, тичане от баба на баба и т.н.
Засега сме се насочили към РИУ Правец и намерихме само 2 оферти, но за 1 нощувка, а ни се иска, да са поне 2  Confused
Зомбайо, какви са условията и цените за 4 дена?

# 21
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
78 лева на ден на човек полупансион, което за мен за Правец си е страхотна цена Grinning.
Детето е безплатно.
П.П. Аз си го бях заплюла за нова година, но за тогава цените са космически ooooh!.

# 22
  • София
  • Мнения: 30 209
78 лева на ден на човек полупансион, което за мен за Правец си е страхотна цена Grinning.
Детето е безплатно.
П.П. Аз си го бях заплюла за нова година, но за тогава цените са космически ooooh!.

И ние намерихме такава цена и мисля, че е много добра т.е. няма проблем да си купим повече от 1 нощувка?
Не сме ходили там, предполагам, че е хубаво, поне по снимките така ми се струва?

# 23
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
През Съни турс си купихме първо 3, а после ги направихме 4 нощувки. Това беше преди около месец.
Иначе в Риу-то съм била само веднъж - честно казано не ми се тръгваше Heart Eyes....много, много хубав хотел...а спа центъра е разкошен Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 30 209
мерси за инфото  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 30 209
Дали офертата от този сайт е надеждна, че не съм купувала досега от тях?

http://happydeal.bg/Semeina-Koleda-v-RIU-Pravets-Resort-5--samo- … -polupansion.html

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 768
В нашата компания стана традиция  от няколко години по Коледа на 25 или 26, да се събираме у дома. На мен ми е много приятно. Аз правя пуйка, а другите ги карам да направят нещо друго - някоя салата, питка.
На 24 ходим обикновено в свекърите, за няколко часа.

# 27
  • София
  • Мнения: 30 209
Зомбайо, след като сте платили нощувките, обаждахте ли се в хотела за резервация?

Във ваучерите пише странен адрес за кореспонденция:

София, ж.к. Студентски град, ул. Йордан Йосифов 4
Мобилен: 0888 324 629
E-mail: m.zaharieva@happydeal.bg

Не е директно хотела  Thinking

Или и ние да се ориентираме към Съни турс  newsm78

# 28
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
През Съни турс превеждам сумата на тяхната сметка и получавам ваучер за настаняване в хотела Grinning. Когато резервираш през саит за колективно пазаруване, по принцип трябва да направиш резервация директно в хотела, след когато купиш ваучера.

# 29
  • Мнения: 3 283
През Съни турс превеждам сумата на тяхната сметка и получавам ваучер за настаняване в хотела Grinning. Когато резервираш през саит за колективно пазаруване, по принцип трябва да направиш резервация директно в хотела, след когато купиш ваучера.
Даже и преди да купиш  ваучера трябва да звъннеш за да видиш дали има места.

Общи условия

Активация на акаунт