Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 50 (юбилейна)

  • 33 307
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 282



Това и да го видя - не го вярвам !  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Не ми е трудно да те разбера. hahaha


Един мъж на честта винаги ще оцени лоялността на Зейнеп. И така, стъпка по стъпка...... Ти си знаеш.

 newsm53  И всичко това ще стане докато Джемре е заета с новата роля, която е решила да играе - госпожа Хакмен.  Wink yes
Това е нещото, от което госпожа Дж би изкрейзила наистина.

# 676
  • Мнения: 2 282
По повод Бану и ревливата и реакция на бременността и - смятам, че затвърждават образа и на момчиче с емоционални проблеми, които ще се задълбочават.Мисля, че Бану ще врътне напълно.Изобщо това дете, ако има такова според моя сценарий ще бъде отгледано от чичо си. Joy Joy Joy
Тоя момент ми се губи. Наистина ли е бременна.

# 677
  • Мнения: 0
Ами тя се вкарва в такива филми и все с такива чисти подбуди го прави,  Sick че как човек да не изкрейзи като види, че остава неразбран. Joy Joy Joy


Тоя момент ми се губи. Наистина ли е бременна.

Не е ходила на лекар още.Само един тест , който не показаха  Joy , но пък за сметка на това цялата рода узна за новината със скоростта на светлината. Joy Пак ни карат да гадаем.

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 00:45 от sinq laguna

# 678
  • Мнения: 2 282
Съмнителна работа тогава. Остава варианта с Джалма! Joy Joy Joy Joy

# 679
  • Мнения: 0
 smile3532 smile3532 smile3532

Ще се роди накрая Джалма и тя.Откога я мъчим.

# 680
  • Мнения: 0

 Не харесваме Дж, защото не сме преживяли чистата любов и си харесваме разгонения Кузей.И за нас любовта е само секс. Не ги разбираме тези работи.  Нали ни го казаха.
Да,точно това ще да е причината. PeaceКакво ли ми разбира на мене главата от любоФ? noА и не ми идва отвътре така  настойчиво и от засада да преследвам обекта на моите желания.А трябва!Колкото повече тормоз, толкова по-голяма става любоФта. smile3503

# 681
  • Мнения: 2 282
smile3532 smile3532 smile3532

Ще се роди накрая Джалма и тя.Откога я мъчим.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Откакто Кузей не довърши секса със Зейнеп. Трябва да изровим тая снимка на Тупарова. Ще става все по-актуална и по-актуална.

# 682
  • Мнения: 0
По повод Бану и ревливата и реакция на бременността и - смятам, че затвърждават образа и на момчиче с емоционални проблеми, които ще се задълбочават.Мисля, че Бану ще врътне напълно.Изобщо това дете, ако има такова според моя сценарий ще бъде отгледано от чичо си. Joy Joy Joy

А пък аз си помислих, че им се е скъсал презерватива, та затова.... Joy Joy Joy
Опссс, май казах мръсна дума.Тука не се говорят такива неща smile3505

# 683
# 684
  • Мнения: 2 282
 love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Е, страхотно! Трън в очите на Джемрейките.
Оставям темата за ВНЛ-то и ще пиша вече само за каузата Джалма. Едно бебе трябва да има в сериала.

# 685
  • Мнения: 0
Шани,  Hug  bouquet Hug  ти си като отряд за бързо реагиране.Мерси, мила!

# 686
  • Мнения: 0
Боже, какви бързи реакции имате!  Ще ме уморите от смях.
 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

Мноооооооооооого са сладки! Страхотен колаж! coolcool

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 01:12 от ABBYY

# 687
  • Мнения: 2 282
По повод Бану и ревливата и реакция на бременността и - смятам, че затвърждават образа и на момчиче с емоционални проблеми, които ще се задълбочават.Мисля, че Бану ще врътне напълно.Изобщо това дете, ако има такова според моя сценарий ще бъде отгледано от чичо си. Joy Joy Joy

А пък аз си помислих, че им се е скъсал презерватива, та затова.... Joy Joy Joy
Опссс, май казах мръсна дума.Тука не се говорят такива неща smile3505
А, не! След 22 часа е разрешено. Девиците са облекли пижамите и са по леглата.

# 688
  • Мнения: 0
Не са ли сладка, умиляваща  гледка, а?Докато гледах момента със сбогуването със Зейнеп и слушах мелодията..-ми просто те подготвя за такива романтични моменти.Уж Зейнеп стана "злобна и отмъстителна"  Mr. Green  пък музиката със сцените между Кузей и Зейнеп не се е променила.Що така? Whistling

# 689
  • Мнения: 2 282
Голяма майсторка е Тупарова. Не разбираш, че е колаж.

Общи условия

Активация на акаунт