Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 50 (юбилейна)

  • 33 303
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 721
  • Мнения: 2 282
Четейки някои постове, да очакваме обрат в действието. Кузей ще започне да гони Джемрето, защото ще осъзнае ,че на сърцето си не можеш да заповядваш. Блажени са вярващите. До 3 серии е я е забравил.  Ако  Дж  спази уговорката и не му се натика пред очите.

# 722
  • Мнения: 1 012
Момичета и момчета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 723
# 724
  • Мнения: 186
Браво, момичета ! Почти изписваме юбилейната тема ! Peace


Роминка, благодаря ти ! Сега видях, че ти даже вече си ни приготвила новата тема !  bouquet  bouquet  bouquet


Невероятно точна си винаги ! Peace

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 15:11 от allisas73

# 725
  • Мнения: 2 282
Много ме мъчи  дали се състоя брачната нощ. Явно, до момента не. Но Дж се закле, че занапред ще бъде г-жа Хакмен. Това означава, че ще изпълнява съпружеските си задължения. Поне това, щото няма да заобича Баръш. Та, мисълта ми е, при това положение гърми още един балон. Пазят Джемрето за Кузей. И второто нещо, което не мога да си обясня, защо  се върна при Баръш. Договорът не е причината, защото тя искаше на летището  да избягат с Кузей. Значи, такива категории като  чест и достойнство, за Дж не съществуват. Което се показа много пъти досега във филма.

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 15:13 от dafne_1

# 726
  • Мнения: 3 371
Но мисля, че и това, което си каза наум накрая на серията е достатъчно - че ще я носи в себе си като рана, която никога няма да зарасне, че е обречен цял живот да полага усилия да забрави жената, която е забранена за него  Cry На мен това ми прилича на всичко друго, но не и на детска любов, която е безвъзвратно отминала. На Кузей му се иска да може да следва тези морални традиции, ама както много отдавна някой е казал "На сърцето си не можеш да заповядваш"  Peace

Ето това е - ще я носи като рана - кървяща, болезнена рана ! Не искам това за Кузей, той не го заслужава, а знам, че ще е така . Аз винаги съм казвала, че тя ще остане в сърцето му завинаги, но не с онова прекрасно, стоплящо и "омекващо" колената чувство, както когато си спомняш за любимият човек, дори и да не си изживял любовта . Затова и не я искам тази връзка, мисля, че те никога няма да бъдат щастливи заедно, никога !
Как мислите, какво ще изплува пред очите на Кузей, ако някога целуне истински Джемре ? !Дори и тези, които вярват във ВНЛ-то над всичко, няма как да отрекат, че сцената, която ще изплува пред него, ще е от злополучната целувка на терасата или пък тази на плажа, или пък тази от годежа или.....още много, много такива картини, които ще го накарат да страда и да се мрази, заради това, че е допуснал това. И аз като Кузей мисля, че тази любов просто е обречена на несбъдване ! И така е по- добре и за двамата !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт