Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 50 (юбилейна)

  • 33 321
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 282
А какво ще се случи с Баръш? Или мислите, че К. като я отряза за пореден път, ще заживее мирно и щастливо в голямата къща със съпруга си?  Ще прилага същите хватки, като до сега. Ще кара Кузей и Гюней да я ревнуват, за да си доказва колко е значима за тях и  как не могат да живеят без нея. #Cussing out
Ще противопостави Баръш и Гюней.  Те ще се изпотрепят. Кузей ще е настрана ми се струва.

# 661
  • Мнения: 0


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy

# 662
  • Мнения: 2 282


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy
Ще остави на спокойствие Кузей. Бахтисахме от техните разговори. Сега ще подпали къщата на Синанер. В чудо ще се видят с нея.

# 663
  • Мнения: 0
Поне от разговора стана ясно, че и Кузей се намира за виновен в нощта на катастрофата. 

 Hug   bouquet Hug Много , много важен момент, ключов дори, но  само ти и София го споменавате. Peace

# 664
  • Мнения: 2 282
Поне от разговора стана ясно, че и Кузей се намира за виновен в нощта на катастрофата.  

 Hug   bouquet Hug Много , много важен момент, ключов дори, но  само ти и София го споменавате. Peace
Снощи беше много важна серия. И сега накъде? В Синанер ясно.С Кузейката какво ще става не се знае. Зейнеп?
Бурак си има някаква игра. Снощи докато криеше нещо в шкафа, доколкото разбрах компромат срещу Гюней, така дадоха сцената сякаш някой го наблюдава отвън. Предполагам, това е Зейнеп. И ще подаде информацията Кузей. Ето ти една допирна точка. Един мъж на честта винаги ще оцени лоялността на Зейнеп. И така, стъпка по стъпка...... Ти си знаеш.

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 00:03 от dafne_1

# 665
  • Мнения: 0


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy
Ще остави на спокойствие Кузей. Бахтисахме от техните разговори. Сега ще подпали къщата на Синанер. В чудо ще се видят с нея.

Да, сега е ред на Гюней.

# 666
  • Мнения: 0


HugТочно това имах предвид.На мен ми се струва, че натам вървят нещата.Виж, че се опитват да я изкарат жертва Дж,. Всички  ги очернят, за да излезе тя най-чиста и бяла.Всичките простотии,дето ги натвори се забравиха и излиза, че е грешала от любов, а не щото е егоист и прецака сума ти народ, в името на нейната фикс-идея да бъде с К. Mr. Green

Според мен компрометират Джемре от самото начало на филма, но последната серия беше връх просто.Изобщо не я виждам нито бяла, нито добра. HugТрябва да си наистина супер олигофрен  та да допускаш такива колосални грешки и да будиш съжаление чрез тях.Да ама Джемре не е олигофрен, само се държи като такава с цел да манипулира.Ни грам съчувствие не изпитвам нито към нея , нито към великата и любов, която може само да руши и унищожава.
Много гневна и недоволна я дадоха на масата.Тези чувства увличават стреса в харата, а той пък от своя страна води до здравословин проблеми.Нищо чудно Джемре да изперка по някое време.
И аз не я намирам за жертва. И след последната серия нямам и грам съчувствие към нея. Как се държеше са Баръш. Малка мръсница.
Аз също не я намирам за жертва, за мене е изцяло отрицателен образ.Нали затова сме се разделили тук на два отбора.А ти казваш, че и в англ. форум са фанатизирани на  тема Джемре.Аз тази героиня по никакъв начин не я разбирам, тя е пълна моя противоположност, не мога да одобря нито една нейна постъпка.Нямам и такива приятелки и никога не бих допуснала такъв човек до себе си.Но, ето, че има страшно много фенове, които и симпатизират и фаворизират.Затова вече наистина губя търпение да разбера, аджеба, какво мислят сценаристките по въпроса. За или против ? Confused: Confused: Confused:

# 667
  • Мнения: 3 371


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy
 Joy Joy Joy Е, тя винаги е знаела по- добре от него, какво става в собствената му глава !  Laughing

# 668
  • Мнения: 2 282


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy
 Joy Joy Joy Е, тя винаги е знаела по- добре от него, какво става в собствената му глава !  Laughing
Забравяте Али, Демет и тя ми се прави на екстрасенс.

# 669
  • Мнения: 0

Забравяте Али, Демет и тя ми се прави на екстрасенс.

Точно така!Демет е достоен замесник на Али.Обаче Шереф ще и помогне да се отърси от тези си способности.Натам вървят нещата.

# 670
  • Мнения: 0


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy
 Joy Joy Joy Е, тя винаги е знаела по- добре от него, какво става в собствената му глава !  Laughing
Забравяте Али, Демет и тя ми се прави на екстрасенс.
Не го забравяме.Вчера писах за него.Той му размъти главата. Добре си се беше хванал с нашето Зейнепче.Щеше да стане човек,ама йок... bash

# 671
  • Мнения: 3 371


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy
Ще остави на спокойствие Кузей. Бахтисахме от техните разговори. Сега ще подпали къщата на Синанер. В чудо ще се видят с нея.

Това и да го видя - не го вярвам !  Mr. Green

# 672
  • Мнения: 0



Това и да го видя - не го вярвам !  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Не ми е трудно да те разбера. hahaha


Един мъж на честта винаги ще оцени лоялността на Зейнеп. И така, стъпка по стъпка...... Ти си знаеш.

 newsm53  И всичко това ще стане докато Джемре е заета с новата роля, която е решила да играе - госпожа Хакмен.  Wink yes

По повод Бану и ревливата и реакция на бременността и - смятам, че затвърждават образа и на момчиче с емоционални проблеми, които ще се задълбочават.Мисля, че Бану ще врътне напълно.Изобщо това дете, ако има такова според моя сценарий ще бъде отгледано от чичо си. Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 00:31 от sinq laguna

# 673
  • Мнения: 2 282
Аз също не я намирам за жертва, за мене е изцяло отрицателен образ.Нали затова сме се разделили тук на два отбора.А ти казваш, че и в англ. форум са фанатизирани на  тема Джемре.Аз тази героиня по никакъв начин не я разбирам, тя е пълна моя противоположност, не мога да одобря нито една нейна постъпка.Нямам и такива приятелки и никога не бих допуснала такъв човек до себе си.
[/quote]
 Не харесваме Дж, защото не сме преживяли чистата любов и си харесваме разгонения Кузей.И за нас любовта е само секс. Не ги разбираме тези работи.  Нали ни го казаха.

# 674
  • Мнения: 2 282


Да се надяваме, че най- после знае какво иска !  Peace

Госпожата,  Heart Eyes той знае много добре какво иска и го казва вече в прав текст  за кой ли път.Обаче нашата героиня ще продължи да го убеждава в това, че той не знае това, което тя знае. Joy Joy Joy Joy Joy
Ще остави на спокойствие Кузей. Бахтисахме от техните разговори. Сега ще подпали къщата на Синанер. В чудо ще се видят с нея.

Това и да го видя - не го вярвам !  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Това е оптимистичната ми прогноза. За другата няма да споменавам.

Общи условия

Активация на акаунт