Много се депресирам заради килограмите

  • 4 563
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 187
приеми ,че 1-2 пъти в живота ни се отдава да не мислим за кг, а да ядем "на воля" Mr. Green

Тази "философия" е докарала доста жени до състояние да не могат да се погледнат в огледалото ... мдааа ...

Точно Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 674
приеми ,че 1-2 пъти в живота ни се отдава да не мислим за кг, а да ядем "на воля" Mr. Green

Тази "философия" е докарала доста жени до състояние да не могат да се погледнат в огледалото ... мдааа ...

е, явно при мен не важИ Mr. Green

с първата бременност качих 20 кг ,след 1 година бях -25кг  Mr. Green / свалих ги за около 6-7  мес,т.е. като ми дойде цикълът започнаха да падат /. Доста загубих и с "прохождането" на хлапето.

П.С. "на воля" имам предвид да ям каквото ми се яде, да не мисля вредно ли е или не /както е писала Мон/

Последна редакция: вт, 04 дек 2012, 10:55 от КММК

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554
приеми ,че 1-2 пъти в живота ни се отдава да не мислим за кг, а да ядем "на воля" Mr. Green

Тази "философия" е докарала доста жени до състояние да не могат да се погледнат в огледалото ... мдааа ...

Точно Simple Smile

Всяка крайност по време на бременност е вредна.
Обратната философия пък е докарала много хипотрофни бебета, преждевременно родени и с проблеми.

# 48
  • Мнения: 355
Хъм, и аз съм с термин началото на април, пък вече съм +12 кг. И изобщо не смятам, че има причина за тъги или тръшкане.
 Thinking

Я си гледай спокойничко корема, хапвай, почивай, повече позитивности, пък като родиш ще си мислиш за красота и грация  Peace

Леко бременеене.

# 49
  • Мнения: 94
Аз съм + 15 кг. за сега .. а тепърва ме чакат 8-ми, 9-ти месец, а ми казаха че тогава най-много се качва.. Ще видим какво ще стане, само живи и здрави... На мен АГ ми каза че килограмите са важни относно кръвното, ако започна да вдигам е кофти иначе не е...

# 50
  • Мнения: 76
Не се лишавай от никаква храна! Аз съм 153 см и бях 39 кг когато забременях, а на финала ( 39 г.с.) Бях 54 и не бих казала, че съм изглеждала много зле. Simple Smile Хапвай, пийвай и си растете заедно с бебчо, после всичко минава! Simple Smile И Аз съм суетна, но що се отнася до здравето на бебчо, се правят компромиси! Simple Smile Давам ти 2 снимки да видиш мен 1 седмица преди да родя и 2 месеца след раждането, за да се успокоиш, че най-вероятно ще изглеждаш съвсем добре след като родиш! Simple Smile

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546245_14 … 9_109105511_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/262774_39 … _1830752959_n.jpg

# 51
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Абе не точно хапвай и пийвай на воля......разумно хранене и добре балансирана храна.Движение,стига бременността да не е рискова и да изисква постоянно лежене.

Разбира се,че има изключения;като ти се прияде шоколад-яж,но не и да унищожиш кутия с бонбони за норматив.....

По-важното е всичко с теб и физиологичното състояние на бебето да е наред.Лежала съм в патология за кратко,имаше жени които бяха вързани със системи от началото до края на раждането ........едва ли им е било леко  Confused

# 52
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз бях другата крайност, депресия защото не качвам. А бебета си бяха добре и си растяха. Вярно че 6 месец връщах почти всичко, бях в един неспирен цикъл гладна постоянно ми се ядеше нещо а след малко го връщах. Забременях на 73  Blush (никога преди и после не станах толкова), замислих се за теглото си сериозно чак в 5-ти месец че бях 64 кг станала. Родих на 70,5 кг крайно депресирана, че не качвам. Изследвания, лекари а с децата всичко беше наред те си натдаваха нормално. Чак после си дадох сметка, че щом природата така е решила няма как да я променя   Rolling Eyes
Храни си се нормално, прави си разходки и се радвай на бременността си. Жела ти едно здраво бебче на финала  Peace

# 53
  • Мнения: 355
Не се лишавай от никаква храна! Аз съм 153 см и бях 39 кг когато забременях, а на финала ( 39 г.с.) Бях 54 и не бих казала, че съм изглеждала много зле. Simple Smile Хапвай, пийвай и си растете заедно с бебчо, после всичко минава! Simple Smile И Аз съм суетна, но що се отнася до здравето на бебчо, се правят компромиси! Simple Smile Давам ти 2 снимки да видиш мен 1 седмица преди да родя и 2 месеца след раждането, за да се успокоиш, че най-вероятно ще изглеждаш съвсем добре след като родиш! Simple Smile

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546245_14 … 9_109105511_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/262774_39 … _1830752959_n.jpg

Прекрасна си като бременна! Изобщо не си "вповече" отникъде!

# 54
  • Мнения: 1 464
Аз пък съм с невероятните манекенски мерки за тапа-168 на 49 кг. През цялата ми бременност исках да ям само макарони  ooooh! Но макарони разбирай-половин плик, със захар, сирене и поляти обилно с масло.Отделно съм фен на сладкото-вафли, шоколади и т.н. Гинеколожката ми се караше в 6-ти месец да внимавам какво ям, защото нещата отиват на зле. Ми не можех. Просто не можех. Така, когато отидох да раждам, равносметката беше +12кг. Две седмици след раждането бях 50 кг. и никой не можеше да повярва, че имам новородено. Та то май си е до организъм. Разбира се, хубаво е да се ядат повече плодове и зеленчуци, но да се депресираш за 3-4 кг. е излишно.

# 55
  • София
  • Мнения: 44 140
I ♥ - с теб по физически данни доста си приличаме явно, така като те чета в тази и другата тема Simple Smile

# 56
  • Мнения: 355
I ♥, Angel_Dust и аз съм със същите, кажи-речи, мерки, но моите +12 кг вече са налице, а имамоще 3 месеца до беба Simple Smile

И хич не се притеснявам - каквото е натрупано - ще бъде свалено. Само малко усилие на волята трябва.

А и, сега ми е паднало да съм пухава  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 464
I ♥ - с теб по физически данни доста си приличаме явно, така като те чета в тази и другата тема Simple Smile

Кофти  Mr. Green
Пък аз си мислех, че само аз нямам   
Скрит текст:
bombs
Но смятам да започна да си събирам пари от закуски и да поправя тази грешка.

# 58
  • Мнения: 8 163
Само малко усилие на волята трябва.
Не е до воля, а до желание. Волята винаги я има. Желанието е това, което я насочва.

Бременей спокойно, яж правилно и не за двама, а после, стига да искаш, ще влезеш във форма. В "Здраве и красота" има много теми за видове хранене и спорт, вкл. в домашни условия.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 481
Oт моята камбанарийка, дамите трябва да внимават какво хапват докато са бременни и да не му отпускат края. От лакомия качих близо 30 килограма по време на първата ми бременност, и понеже не съм от богопомазаните не свалих много нито при раждането, нито по време на кърмене. От солетка станах козунак, меко казано. Свалих ок. 23 килограма и забременях пак- през втората бременност качих 16 килограма, като чат-пат имах някое вредно изкушение, но като цяло се хранех здравословно- без дюнерите, огромното количество сладкиши и пр., с които злоупотребявах. Сега полагам усилия да вляза в някаква прилична форма, но не ми се получава лесно  Tired. ма, жени, които все едно не са раждали 3-4 месеца след събитието, при мен нещата стават бавно и мъчително.

Общи условия

Активация на акаунт