Отговори
# 675
  • Мнения: 923
По 8-10 на ден.... въх  Shocked Аз викам на моя мъж по 6.  Mr. Green Ама можех да купя само 3 пакета по 50 вътре.

# 676
  • Мнения: 22 505
По 8-10 на ден.... въх  Shocked Аз викам на моя мъж по 6.  Mr. Green Ама можех да купя само 3 пакета по 50 вътре.

Аз в началото сменях средно на около 2.5часа. ) Зависи и бебето на колко време яде, по колко пишка и ака и т.н.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 249
Maminka, oт къде ги вземаш тези сладки снимчици? Предната с бебето с ушичките също беше много сладурска?
Аз така и не можах да намеря къде да си кача моя аватар - много тъпо, че не може от файл да качваш Tired

# 678
  • Мнения: 70
Относно Бейбифона-според мен е изключително необходима придобивка и то още от първия ден вкъщи.И мисля,че е погрешно когато някои от вас разсъждават-"Нямам нужда от такова,ние ще сме в една стая"Какво значи в една стая!?Не може да стоиш по цял ден в стаята ,където спи бебето.Имаме си достатъчно домакински задължения и не е ли по-добре да си вкл.Бейбифона и да ти е спокойно ,отколкото през цялото време да се ослушваш като "гърмян заек" ?? Joy Joy

# 679
  • Мнения: 1 350
да, ние ги ползвахме до 3тия месец по средата някъде, минахме на другите.
първия месец докато не ми тежеше малката я къпех над мивката, после я подпирах на мивката, после като стана голяма за мивката в един леген, после към 5-6 месец взехме коритце, обикновено на дисни, с термометър вътре, който учудващо работеше вярно, но с лакът винаги проверявах водата Wink
като проходи и по-стабилно се държеше - веднага под душа, ваната я вдигнахме горе.

по 8-9 вървят, да, аз не съм я оставяла наакана или напишкана, това си личи, иначе може и спо-малко да изкарате, но - не!

Еовин, честит ви рожденик и много да се обичате и радвате един друг! весел празник и Ви пожелавам много творчески идеи за споделяне в новия дом!

# 680
  • Мнения: 693
Относно Бейбифона-според мен е изключително необходима придобивка и то още от първия ден вкъщи.И мисля,че е погрешно когато някои от вас разсъждават-"Нямам нужда от такова,ние ще сме в една стая"Какво значи в една стая!?Не може да стоиш по цял ден в стаята ,където спи бебето.Имаме си достатъчно домакински задължения и не е ли по-добре да си вкл.Бейбифона и да ти е спокойно ,отколкото през цялото време да се ослушваш като "гърмян заек" ?? Joy Joy
съгласна съм с теб,имаме си и други неща за вършене.ние сме в къща и аз задължително ще си купя.защото пералня и сушилня са на 1 етаж,и доста често слизам там.

# 681
  • Мнения: 923
Абе важното е ,че не съм прекалила както ме обвини мъжа ми. Според него бебето щяло много бързо да станело 5 килограма и не ми трябвали 3 пакета до 5 килограма. Те мъжете като ги обърнат в бройка и си мислят 150 памперса????? Кога ще използваме толкова???  Laughing А някакво мнение за различните марки? То май това на мен няма да ми помогне,защото тук марките са други ама все пак дали другите марки освен Памперс са добри или по-добре не. Преди няколко дни кума каза,че са се убедили,че Памперс си е най-добре и не експериментират повече с други. Но като гледам някой на половината цена на Памперс и се изкушавам.
На мен от вчера ми върви на бебешки неща, изведнъж ни се напълни детската стая. Днес лелята на мъжа ми каза да не си купуваме кошарка за всекидневната ни ,защото ще ни подари един бокс. Тези дни трябва да си го приберем. Тъкмо вчера като купувахме кошарката и се чудих дали да не купим такъв бокс за всекидневната, в началото бебето да спи вътре и после да може да си играе. При нас спалните са горе и през деня бебо сигурно ще е с мен долу във всекидневната. За бейбифона на мен ще ми трябва,ако бебето спи горе а аз долу чистя или готвя. Сестра ми ходеше постоянно с бейбифона в ръка,защото бебето беше горе. Аз даже си харесах един с камера,беше на промоция ,но не си го купих.

# 682
  • Мнения: 1 350
ние сме ползвали само пуфис. други никакви.
ако не бяха пуфис сигурно щяхме да ползваме на памперс. с други дори не сме експериментирали, почти винаги сме взимали на промоция.

# 683
  • Мнения: 123
Maminka, oт къде ги вземаш тези сладки снимчици? Предната с бебето с ушичките също беше много сладурска?
Аз така и не можах да намеря къде да си кача моя аватар - много тъпо, че не може от файл да качваш Tired
Търся си картинки в чичо гугъл или Фейсбук.  Laughing

Ето как качвам картинките:
избирам си картинка, свалям я на компютъра, смалявам я до размер: 160х200, прикачвам я тук - http://snimki.be/. Копирам директния линк към снимката. А после във форума се заемам с "промени профила" - отбелязвам "адрес на външно изображение за аватар" и слагам линка на картинката, накрая цъкам върху "промени профила".

# 684
  • Мнения: 22 505
За памперсите, ползвах Памперс. И понякога Пуфис, но те ми идваха дебели.

# 685
  • Мнения: 3 181
От Памперс бях най-доволна,  другите експерименти бяха разочарование.
Денис, кажи на мъжът си, че тези  3 пакета памперси са за 20дни hahahaда се подготвя от сега психически.

# 686
  • Мнения: 123
Ползвали ли сте камизолки?  Rolling Eyes
Какво им е предимството......
Ако трябва да бъда честна, преди малко за първи път видях как изглеждат.  Blush

# 687
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Здравейте  Hug

аз ви чета редовно, но не пиша, защото всъщност нищо не правя във връзка с бебето още: не купувам дрешки и колички, не го усещам да рита, въобще ако не беше корема (който доста е пораснал) не се чувствам бременна  Blush

Днес обаче станаха три неща едновременно и веднага влизам да се отчета  Grinning
1. навършвам 20 г.с. и почвам втората половина на бременността   superuu
2. бях на ФМ в Марковс (при д-р Атанасова). Ще си имаме момиченце.  stork-girl Което си отговаря идеално на мерките за седмицата. Тежи 289 грама и всичко си му е наред.
3. малко преди да тръгнем за прегледа усетих едно помръдване в ляво на корема. Беше много различно от газове и се повтори няколко пъти. Предполагам че е бебчето  Heart Eyes За първи път ми е, но аз съм с предна плацента и докторите казват, че ще го усетя по късно. На прегледа се видя и че плацентата е точно в средата на корема (в началото беше ниско) и явно само когато ме ритне някъде в страни и успявам да усетя.

Това са новините при мен. Всичко се случи в един ден и сега пак няма да има какво да ви разказвам сигурно до следващия преглед  Sunglasses. Поръчала съм си за именния ми ден другата седмица да ми подарят уред за слушане сърцето на бебето (викат му домашен доплер, въпреки че май не работи на принципа на доплера). Като го пробвам ще ви пиша дали има файда от него.  thumbsup

# 688
  • Мнения: 28
Аз да питам предложения за новата тема имаме ли ?  Simple Smile preggo

# 689
  • София
  • Мнения: 295
Ползвали ли сте камизолки?  Rolling Eyes
Какво им е предимството......
Ако трябва да бъда честна, преди малко за първи път видях как изглеждат.  Blush

Аз не съм ползвала, няма и да ползвам при положение, че има бодита. Никога не съм ги харесвала тези камизолки. Едно време са се ползвали, но сега вече е рядкост, ако някой ги ползва.

Общи условия

Активация на акаунт