Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Добро утро момичета  bouquet
От вчера ме хвана липсата,ама то разходката се превърна до късно гости и се прибрах чак към 11:30.А така ме болеше кръста,че думи нямам ooooh!Явно това разтягане на таза е започнало и е доста неприятно,а и позата за седене вчера не ми беше удобна Blush
Бебка се показа на всички,като им подари ритници Laughing,а мойта приятелка и говори и каза,че като си сложи ухото и я чува PartyЧувало се някъкво припукване и сърчицето PartyЖалко че няма как да се,наведа така че да чуя hahaha hahaha hahaha
Кръщелницата(на 5 г) и тя слуша,слуша и накрая ухилена до уши се изправя,ние я питаме какво... чу  ли бебето,а тя вика "ами нищо не чух",ама с такова задоволзтво JoyКаза,че и тя искала бебе в корема и как да и се поставяло Joy
А,да споделя с вас.Аз по принцип сънувам,но сега е нещо страшно.Тази вечер сънувах отвратителни сънища,че чак рев и таткото ме буди,че като се събудих и бебка се събуди.А до сега през ноща никога не е била активна.Не искаше да се мирне и аз както бях на една страна започнах леко да се люшкам Heart EyesСвърши работа.Бонбонката заспа Heart Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро,

Охх мен пък нещо май ме наляга някаква настинка. Снощи любимият каза, че цяла нощ не съм спряла да кашлям и наистина по едно време се събудих от собствената си кашлица  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha най лошото е че гърлото ми е адски сухо и от там ми идва кашлицата. Сега съм малко по добре. Но пак ме дразни и си го чувствам изсъхнало.....ама как няма вчера на отиване към мола в рейса една тъпачка ми се изкашля в лицето  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire и днес резултата е налице.
Надявам се да не е нищо сериозно и да отмине за 2 - 3 дни. Сега пия чай с много мед и лимон и дано малко ме поотпусне. По принцип не ме боли гърлото и не ме дразни, но го чувствам адски сухо. Но пък от това ми се появява на моменти кашлица, която ме притеснява тъй като може да ми докара контракции и мисля по късно за по сигурно да се обадя на АГ-то да видя какво ще ми препоръча да пия ( някакъв сироп и някакви сигурно хапчета ).

# 722
  • Мнения: 3
Алекс,това и аз не го разбирам.Може ли като кашляш,ами да си сложат тия хора ръката поне бе.Вървят или където и да било,и си кашлят яко ей така да плуят на другите в лицето #2gunfire
Онзи ден седя на пейката под,спирката и чакам рейса.Идва една бабичка с вирнат мос рови е рти часа и накрая си запали цигара при мен.Аз четях 9месеца,но като видях и и теглих един поглед,ала убий ме.Тя ме изгледа и се премести извън спирката.Еми сори ама и аз бях пушачка до преди 6 месеца,ама не съм зе завирала в хората,е ли пък като им а бременни #Cussing out
Онзи ден на ЖК сме се наредили ама все тумбаци preggoи чакаме.От едната страна идва бременна с дъщеря и,и се запътва направо към док.Ами ок няма проблем,нито пита кой е за него,кой е последен ама дтето болно,кашляше много лошо и тя го набута при нас(а и то не знаеше да си слага ръката на устата).Е що за акъли са тва незнам #2gunfire

# 723
  • Мнения: 1 700
Alaska, и аз съм със сищите оплаквания. Вчера си тръгнах от работа именно заради такава режеща болка ниско долу. Усещам от няколко дни болки в областта на яйчниците, но вчера се засилиха значително. Обадих се на моя доктор и той ми каза, че не му се струва да е нещо опасно, да пия папаверин и магнерич и да лежа, ако болките не се успокоят да отивам направо на преглед. Днес още не съм ставала от леглото и не знам какво е положението. притеснява ме, че имам и някакви спазми във влагалището и си мисля дали това не са симптоми за скъсяване на шийката. Аз идната седмица съм на 3 прегледа и се надявам да устискам дотогава. newsm78

# 724
  • Мнения: 355
Леле, като гледам в колко часа сте писали, май вярно имате проблеми със съня Simple Smile

А за ярките сънища и филми - било супер характерно за бременността - и много се помнят после, поне така четох в книжките Simple Smile

А пък аз съм командировка, и след 5 часа седене в автомобил, днес ще съм цял ден на крак, и утре също. И малко ми е криво, но няма да се правя на болна от това, че съм бременна Simple Smile

Само си помрънквам лекичко, че не ми се пътуваше по близките държави, а предпочитах да съм с любимия спокойно вкъщи.

Но понеже в хотела имам някаква огромна вана, за първи път видях как коремът ми плава като шамандура, и май на бебочката й харесва, защото става безтегловна във водна среда, хахах

Поне дава забавни сигнали, докато "плава"  Laughing

Хубав уикенд желая на всички и слънчево временце!

# 725
  • Мнения: 4
Леле, като гледам в колко часа сте писали, май вярно имате проблеми със съня Simple Smile

А за ярките сънища и филми - било супер характерно за бременността - и много се помнят после, поне така четох в книжките Simple Smile

А пък аз съм командировка, и след 5 часа седене в автомобил, днес ще съм цял ден на крак, и утре също. И малко ми е криво, но няма да се правя на болна от това, че съм бременна Simple Smile

Само си помрънквам лекичко, че не ми се пътуваше по близките държави, а предпочитах да съм с любимия спокойно вкъщи.

Но понеже в хотела имам някаква огромна вана, за първи път видях как коремът ми плава като шамандура, и май на бебочката й харесва, защото става безтегловна във водна среда, хахах

Поне дава забавни сигнали, докато "плава"  Laughing

Хубав уикенд желая на всички и слънчево временце!
много готино, не съм си взимала вана, откакто съм бременна

# 726
  • Мнения: 5
хейй здравейте мами и от мен  Hug Hug   bouquet  да се похваля и аз, от 2 дена имам петънца около зърното, това коластра ли е или се бъркам, не съм много наясно с тези неща все още  Laughing   Hug Hug

# 727
  • Мнения: 355
А като ги стиснеш навлажняват ли се зърната?

# 728
  • Мнения: 5
да навлажнява се, но само едното другото нищо няма  Flutter

# 729

Общи условия

Активация на акаунт