Отговори
# 690
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ползвали ли сте камизолки?  Rolling Eyes
Какво им е предимството......
Ако трябва да бъда честна, преди малко за първи път видях как изглеждат.  Blush
За предимства не знам. Мен лично ми бяха адски неудобни. А преди време бях ги видяла в списък с опасни продукти на ЕС за България.

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 18:20 от KayRenn

# 691
  • Мнения: 22 523
Камизолки ползвах, удобни са за съвсем в началото, докато още не сте свикнали как да придържате главата на бебчето и да го обличате през главата.

# 692
  • София
  • Мнения: 295
Ами то за тази цел си има бодита с копчета отпред.

# 693
  • Мнения: 123
KayRenn, Mirama, G-Baby  - благодаря ви, че споделихте мнение. Hug
С времето ще преценя дали ще взема камизолки, но и аз съм за бодитата.
Ох, като за първо бебче.... чувствам се адски объркана кое ще ми е по-удобно, а и да й е комфортно на принцесата.

# 694
  • Мнения: 22 523
Ами то за тази цел си има бодита с копчета отпред.

Е да, има и такива. )
Но в болницата си искат камизолки (зависи то болницата де), защото често се случва поне първия ден да ги обличат акушерките бебетата.

# 695
  • София
  • Мнения: 295
Е, може, но е остаряла практика това с камизолките. Тук не искат дрехи.

# 696
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Хм, специално за София не се сещам да се искат бебешки дрехи от майките. Заради големия брой ромски родилки с неизяснени хигиенни навици, в родилните се предпочита да ползват техни си дрешки за бебочествата.

# 697
  • Мнения: 22 523
Е, може, но е остаряла практика това с камизолките. Тук не искат дрехи.

Къде тук? Всяка болница си има отделна политика, както установих от една друга тема по повод дрехите. ))

# 698
  • София
  • Мнения: 295
В София държавните АГ болници не искат. Виж на някои места в частните знам, че искат.

# 699
  • Мнения: 26
За мамите, които творят за децата си:  Коледни календари
http://pinterest.com/search/?q=christmas+calendar
От тук напоследък черпя идеи аз.

За в Пловдив има 3 книжарници с много материали, Дали, купчийница и една зад халите.
За София най-хубавите цени са в Слънчогледи.

Аз пазя моят от малка, 24 малки чорапчета в/у конопено платно, всеки ден в чорапчето слагаш изненада за детето. Лакомства демек.  Laughing

Често си крада от големите строителни магазини цветови мострички (картончета)
От тях стават страхотни неща и не се налага да купуваш скъпи картони  Embarassed

# 700
  • Мнения: 7 007
Извинете, а какво въобще е камизолка  Blush

# 701
  • Мнения: 22 523
Извинете, а какво въобще е камизолка  Blush

Ето това.)))



# 702
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Нещо някакво такова

# 703
  • Мнения: 7 007
А, някакъв вид блузка, ясно.  Grinning А защо са били в опасен списък? Thinking

# 704
  • Мнения: 5
Здравейте мами! Да ви споделя неволите си днес, че направо съм бясна. Следобяд почна много да ме боли корема на работата ниско долу, някакви спазми и си тръгнах, не можах да издържа още 3 часа, и направо в Св. София - бившата Тина Киркова. Там чаках близо 40 мин, да благоволят да ме приемат след като прегледаха 1 бременна преди мен, после доктора прие някаква друга жена и аз вече избухнах , след което той ми обясни че щели да ме приемат а аз съм изчезнала - аз бях до тоалетна за 5 мин, и после каза че той не бил на спешния кабинет - нищо че той ми отвори вратата като почуках и ми каза да изчакам, какво щеше да му коства да ми каже като ме вижда че чакам че има друг лекар на спешното...както и да е, вика ми : - А на вас къде ви е лекуващия лекар? И аз му казвам че в Овча Купел работи и е първа смяна а аз идвам със болки от после...и той ми вика: - А вие сте на самотек значи. ??? Какво мам*а му щеше да значи това, онемях...после почиках на спешния и ме приеха една не особено заинтересована сестра и ми каза да се събувам и да се качвам на магарето. Стана ми странно нали не е хубаво в тия месеци да му бъркат и я питах, но тая ми вика че си трябвало, добре.. Дойде един видимо странен лекар , майтапчия беше прегледа ме с щипката, мен ме заболя доста, после с пръсти, понатисна ме по корема и каза че било от храната, след като ме разпитаха със сестрата кво съм яла - аз им казах , баничка и на обяд сандвич с кисело мляко...Ц, от храната ми били спазмите, но.шпа да пия и магнерот, изгледаха ме странно като попитах нормално ли е да усещам бебка толкова ниско долу в корема да ме рита, ама наистина ниско, дори сестрата се учуди как пък съм я усещала толкова рано, сигурно леко съвсем било - е да ама не, те не са на мое място да усещат тези ритници и постоянно въртене, да ми е жива и здрава де, и все така да е активна, ама какво ми се правят на интересни...И така след прегледа болките си продължиха, а бебка съвсем подивя и не спира да се мести и да ритка, явно и тя се е изнервила, аз после изпаднах в нервна криза и егати рева му ударих , как може да попадам все на такива "лекари", изобщо не понечи да ме прегледа на ехограф, от 1 поглед реши че матката ми е спокойна, и шийката ми била затворена, значи всичко е окей...нищо че си ме боли...И сега по новините слушам за някакво отравяне на пациенти от кетъринг фирма в болинцата и коя болница гледам да дават на телевизията - Първа АГ Св. София и една друга 12та в  май също с някакъв нагъл лекар невролог, който върнал пациент  с линейка и човека починал и оня лекар се праи на интересен пред камерата на телевизията....Направо съм възмутена до безкрайност и отчаяна как ще раждам и как ще си гледам детето в тая скапана отвсякъде държава!!!  Cry

Общи условия

Активация на акаунт