Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 8 тема

  • 112 335
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 864
Искам да попитам дали формичките за крем карамел стават за правене на мъфини в тях? Вярно че ще станат по-големи, но по-лесно ще им намеря място за съхранение отколкото формите за мъфини. В момента и двата вида са на промоцияя в Кауфланд и съм в чуденка.

Виждала съм да ги ползват и за мъфини , но ги намазняваха с масло

# 196
  • Мнения: 1 210
Искам да попитам дали формичките за крем карамел стават за правене на мъфини в тях? Вярно че ще станат по-големи, но по-лесно ще им намеря място за съхранение отколкото формите за мъфини. В момента и двата вида са на промоцияя в Кауфланд и съм в чуденка.

Виждала съм да ги ползват и за мъфини , но ги намазняваха с масло
A какво пречи във формичките за крем карамел да се сложат хартиените формички за мъфини и така да се пече?  Wink

# 197
  • Мнения: 4 864
И това е идея  Peace

# 198
  • Мнения: 2 822
Направо утре ще си взема купичките. Благодаря за мненията  Hug

# 199
# 200
  • София
  • Мнения: 570
Искам да попитам дали формичките за крем карамел стават за правене на мъфини в тях? Вярно че ще станат по-големи, но по-лесно ще им намеря място за съхранение отколкото формите за мъфини. В момента и двата вида са на промоцияя в Кауфланд и съм в чуденка.

Виждала съм да ги ползват и за мъфини , но ги намазняваха с масло
До сега съм правила мъфини само във формички за крем карамел. Не ги намазнявам с нищо, само ги изплаквам със студена вода - никога не са залепвали, винаги са се опичали идеално и съм ги изваждала без проблем. Peace

# 201
  • Мнения: 2 822
verche, благодаря за мнението  Hug Взех си формичките и сега остава да ги използвам по описания от теб начин

# 202
# 203
  • Мнения: 51

 Вчера щом си купих формата веднага и направих сефтето   chef Всички останаха много доволни от резултата и сега ще експериментирам и с други рецепти Simple Smile

# 204
  • Мнения: 112
ghost13 , мъфините ти винаги са празник за окото, а вярвам и за устата Hug

От мен мъфини с лютеница

# 205
  • Мнения: 1 111
не е тук мястото,но Гост 13, моля те кажи подробно как правиш сместа от захар и масло за декорацията си,аз досега все си мислех че е ганаш

# 206
  • Мнения: 45
tuly - основната рецепта която ползвам е 100гр.   меко масло и 200гр пудра захар и прибавям няколко лъжици прясно мляко или сладкарска сметана от (2 до 4 супени лъжици) в зависимост от това какво  съм замислила да напрявя като украса и глазура която ще  щприцовам огоре увеличавам дозата на рецептата. Ако глазурата е  течна прибавям още пудра захар.

# 207
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета Simple Smile Направих браунис мъфини с малинова бира  Heart Eyes Мнооого вкусни (за феновете на шоколада)!



# 208
  • Мнения: 114
От мен един бекрайно лесни и безкрайно ароматни мъфини с банан


# 209
  • софия
  • Мнения: 756
здравейте,
бях попадала в нета на рецепта за мъфини от яйца и сирене и подправки /нещо като омлет във формички  Laughing/ но не мога да намеря рецептата..
ще бъда много благодарна ако някой ми помогне

Общи условия

Активация на акаунт