Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 176

  • 90 334
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

Още един път Честит празник момичета! Hug Hug Hug
Скрит текст:
И на 100 години да станем пак ще бъдем момичета и пак ще се вълнуваме на този ден оставил щастливи спомени от най хубавите ни години. Когато го празнувах бях млада, влюбена, щастлива , а на края вече и мама.

Наздраве на всички!





# 121
  • Мнения: 10 029


Наздраве!  Hug

# 122
  • Мнения: 6
Грешка в изписване на изпълнителя  MOHAMED HAMAKI
newsm51Благодаря ти много Никол открих я  ще си я слушам с голямо удоволствие!

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 22:09 от mimka_80

# 123
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Е, оказва се, че днес има и новина за ''наш човек'', е  Wink става дума за Сайме / Арзу Килинч/, ама...  - влиза в сериала с Берен и то май с не малка роля / Гугъл ми превежда за ''гръбнак''  newsm78, но  Thinking какво ли точно означава/.  Peace



http://televizyongazetesi.com/intikam-dizisinin-bel-kemigi-olaca … 3168#.UMOc_eTtTqE

# 124
  • Мнения: 0
Цвети HugЩе играе Виктория от оригиналния сериал Peaceтова е една от главните героини там Peace

# 125
  • Мнения: 4 535
Е, оказва се, че днес има и новина за ''наш човек'', е  Wink става дума за Сайме / Арзу Килинч/, ама...  - влиза в сериала с Берен и то май с не малка роля / Гугъл ми превежда за ''гръбнак''  newsm78, но  Thinking какво ли точно означава/.  Peace



http://televizyongazetesi.com/intikam-dizisinin-bel-kemigi-olaca … 3168#.UMOc_eTtTqE

О, за мен е добре, защото се каня да гледам сериала с Берен. Видях интересни снимки от рекламите му, още повече, че ще имам понятие за фабулата му, след старта на оригинала по Нова ТВ. Берен не ми пречи, а актьорите в мъжките роли съм ги гледала и за мен са много готини.

# 126
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Цвети HugЩе играе Виктория от оригиналния сериал Peaceтова е една от главните героини там Peace

Клоди  Hug благодаря за инфото, аз не съм го гледала / американския/, но видях реклама, че ще почва на Нова тв, та мисля да го погледна.  Peace

А, тази Виктория да не би да играе майка на героинята на Берен Thinking или бъркам.

# 127
  • Мнения: 0
Цвети HugЩе играе Виктория от оригиналния сериал Peaceтова е една от главните героини там Peace

Клоди  Hug благодаря за инфото, аз не съм го гледала / американския/, но видях реклама, че ще почва на Нова тв, та мисля да го погледна.  Peace

А, тази Виктория да не би да играе майка на героинята на Берен Thinking или бъркам.


Не е майка и.Виктория и съпруга и са виновни за случилото се с бащата на Берен PeaceЩе играе гадна роля Laughing

# 128
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Цвети HugЩе играе Виктория от оригиналния сериал Peaceтова е една от главните героини там Peace

Клоди  Hug благодаря за инфото, аз не съм го гледала / американския/, но видях реклама, че ще почва на Нова тв, та мисля да го погледна.  Peace

А, тази Виктория да не би да играе майка на героинята на Берен Thinking или бъркам.


Не е майка и.Виктория и съпруга и са виновни за случилото се с бащата на Берен PeaceЩе играе гадна роля Laughing

Уау  #Crazy гадна роля!!! Божее, нашата тиха, кротка и готова все да се жертва Сайме и гадна - е, те това ще е любопитно да се види!  Peace

# 129
# 130
  • Мнения: 885
Добро утро Hug Пожелавам ви приятна Неделя Hug
Като се събудите да си пийнете кафенце

# 131
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

КлариHug миличка, благодаря ти за посрещането тази сутрин, направо ни засрами  Embarassed, докато ние поспаланките се натуткаме -  Wink ти рано, рано си се погрижила богато!   bouquet

А, днес освен, че е неделя е и отново празник  Simple Smile -

‎9 декември Зачатие на Св. Анна!Празник на майчинството.

Скрит текст:
Днес е църковният празник зачатие на Света и праведна Анна. Като майка на Богородица Св. Анна закриля брака,семейството, девствеността,бременните жени и вдовиците!Днес празнуват:Ана,Анна,Анка,Ани,Янко,Янка!
Този празник е известен още като Зимна Св. Ана или Анино зачатие. Праведните Йоаким и Анна дълго време нямали деца. Желанието и молитвите им към Бога били толкова искрени и всеотдайни, че най-накрая той се смилил над тях и изпълнил молбата им. Един ден, докато Анна работела в градината, при нея се явил ангел и казал: "Анно, ще родиш дъщеря и ще я наречеш Мария!".След девет месеца на 8 септември семейството било ощастливено с момиченце,бъдещата майка на Иисус.Според народните обичаи,празникът Анино зачатие е празник,познат само в отделни райони на Южна и Западна България.Нощта,предхождаща този празник, е време на заклинания, прокоби и магии. През нея магьосници, вещици и врачки най-лесно установяват връзка с дявола, мъртвите и демоните. Те се появяват около огъня като мушици. Затова стопаните палят пред всяка врата огън с тор, ръсят пепел и просо около стопанските постройки.В нощта срещу празника магьосниците могат да примамят чуждото плодородие; тогава се извършват най-различни заклинания и прокоби (за раздяла, болест и смърт). Поверията твърдят, че в тази нощ черните магии "хващат". Затова строго се спазват различните забрани: жените не работят нищо, не бива да пипат вълна, за да не се разболеят децата и добитъкът; мъжете не бива да излизат от селото, защото по поляните играят самодивите и видят ли мъж, отвличат го.Пред вратите мъжете запалват купчинки говежда тор, която прогонва злите сили. Жените мажат виметата на животните с въглен, чесън и мазнина, за да не им се отнеме млечността. Птиците държат затворени, за да не ги примамят с магии. Девойките слагат под печките сол и жито, похлупват ги с паница и на сутринта с тях захранват животните, за да ги предпазят.Анна е латинска форма на староеврейското Hannah “благоразположение, милост”, името се обяснява и с цяло изречение – “Бог благослови ме със син!”.

# 132
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

Добро утро!




Хубав ден ви пожелавам! Бъдете щастливи!







Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 09:14 от guga51

# 133
  • Русе
  • Мнения: 6 503
A, сега да не пропусна и именниците днес.  Wink

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! на всички, които носят имената - Ана,Анна,Анка,Ани,Янко,Янка   bouquet

Да сте живи и здрави!  Hug

И ние си имаме една такава дружка - за нея специален поздрав!   bouquet



# 134
  • Мнения: 22
ДОБРО УТРО И ПРИЯТЕН ПОЧИВЕН ДЕН 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт