Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 176

  • 90 314
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 ooooh! Мимка де да беше издала Мурат, тази Джерен - приех я с толкова надежда, а тя... приятелка била!  ooooh!
Ама и оджата май си му беше добре да се самонаказва / голям страдалец, вместо да си каже точно и ясно какво му е на душата, предпочиташе само да гледа  ooooh!/.  Peace Макар и да го харесвам, неговата нерешителност и донякъде страх, че няма да бъде разбран още повече го караха да потъва.  Peace

# 106
  • Мнения: 22
mimka недей с лошата той и без това щв види чок зор smile3521 

# 107
  • Мнения: 4 535


За кафе е късно, но за филийка с мед...не Hug



Guga Hug Joy

# 108
# 109
  • Мнения: 10 011
Да изпробвам опцията - телетайп- дали е нова не знам, аз не съм я виждала... ooooh!

Май е време за почерпка. Наздраве на всички, които ще си изкарат студентския купон на компютъра!



Да ви е топло на душата и на ...краката!  Laughing



И да сте весели!  Hug



# 110
  • Мнения: 2 195
A на преподавателите позволено ли е да се задяват със студентите си, пък било и гостуващи newsm78


Никой ли в темата не се чувства поне малко студент, та да почерпи.  newsm78 Няма да стоим на сухо и да се леем сълзи предварително с прибързващата Хасрет и колебаещия се Оджа.  Stop Ами поне пианото, да не стои неизползвано, след като собственикът му не си го иска Peace
От мене пиенето, от вас чашите Laughing

Аз докато   Naughty, Линка се сетила Hug

# 111
  • Мнения: 6
Цитат
mimka недей с лошата той и без това щв види чок зор  
Е то е така де ама тоя зор сам си го докара.А само сдве думи щеше да е добре ама пък филма нямаше да е толкова серии и ние докато го загледаме щеше да свърши Peace
Цитат
Мимка де да беше издала Мурат, тази Джерен - приех я с толкова надежда, а тя... приятелка била!  
Ама и оджата май си му беше добре да се самонаказва / голям страдалец, вместо да си каже точно и ясно какво му е на душата, предпочиташе само да гледа  /.   Макар и да го харесвам, неговата нерешителност и донякъде страх, че няма да бъде разбран още повече го караха да потъва.  
Цвети Hugи аз така тя така мило го увещаваше да си признае че на всеки следващ момент си казвах етооо най-накрая ще гушне Хасрет и ще и признае ама йок оджа Мурат си е оджа Мурат все ще избере по-сложния начин та се оплете като пате в кълчища добре че Левент се осъзна навреме иначе щеше да счупи после пианото от бясно свирене за да си излее яда типично по Муратовски Wink

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 20:40 от mimka_80

# 112
  • Мнения: 84
                             Здравейте бивши студентки!

            В ония години по това време не си бяхме по домовете,а днес се

             връщаме  към спомените!

                              За хубавите и незабравими години    НАЗДРАВЕ !

                               
                            

            

# 113
  • Мнения: 22
Еее изобретателно е момчето вместо две думи   30 серии

# 114
  • Мнения: 6
Никол тази песен е много хубава.Знаеш ли кой я изпълнява.Искам да си я пускам и друг път за да я слушам.

# 115
  • Мнения: 6
Еее изобретателно е момчето вместо две думи   30 серии
Да ЗА НАшЕ ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ

# 116
  • Мнения: 22
За съжаление не знам кой изпълнява песента но ако попадна на нея ще ти я напиша.И аз я харесвам.

# 117
  • Мнения: 6
За съжаление не знам кой изпълнява песента но ако попадна на нея ще ти я напиша.И аз я харесвам.
Ок благодаря   bouquetарабите имат много хубави песни но досега на тази не съм попадала.Много е хубава. Peace

# 118
  • Мнения: 22
Открих песента изпълнява я ohamed Hamaki   
[videohttp://www.youtube.com/watch?v=mKgdKDpLew0][/video]

# 119
  • Мнения: 22
Грешка в изписване на изпълнителя  MOHAMED HAMAKI

Общи условия

Активация на акаунт