Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 176

  • 90 291
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 995
Да внеса своята лепта в „Музикалната Коледа“  Hug



http://vbox7.com/play:54ca28a8   със субтитри

# 91
  • Мнения: 4 535


Very Beautiful place Thanks for sharing
Firat Çelik posted this photo saying Set place

# 92
# 93
# 94
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Умълчали сте се нещо  Thinking песните ли свършиха или празнувате навън?  newsm78

А аз  ooooh! реших, че ще намеря компания...  Sad

Ама си водя  Wink по двама бивши и бъдещи студенти!  hahaha Кои ли са те?  Joy Joy Joy



Линка  Hug

# 95
# 96
# 97
  • Мнения: 4 535
И аз се включвам в "Музикална Коледа" с тази песничка.  Wink Намирам я много подходяща за нашите хора ;"Сняг се сипе над гората, ти и аз сме пак сами, и ще бъдем разделени, много време...може би!" Joy Joy

# 98
  • Пазарджик
  • Мнения: 425



Надин Hug ето ти "пералката"



Скрит текст:
За ценители  на Scorpions


# 99
  • Мнения: 6
И аз да се разпиша с красива музика.Любимия ми певец+любимите ми артисти.Не е с коледно звучене но се надявам да ви хареса

# 100
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А бе  Wink от рано ги подхванахте май коледните песни, ама...  hahaha аз да изоставам ли, та  Wink ето и моята най-...  Heart Eyes



# 101
  • Мнения: 6
Май често ще виждаме оджата от тук нататък в този му вид.Цвети  Hugтази песен я харесвам много.Благодаря ти че я побликува.  bouquet

# 102
  • Мнения: 9 995
Май често ще виждаме оджата от тук нататък в този му вид.Цвети  Hugтази песен я харесвам много.Благодаря ти че я побликува.  bouquet

Мимка  Hug ама пък какви планове скрои само... ooooh! по едно време ми идеше да му извия врата... Close

# 103
  • Мнения: 4 535


Oт рубриката: "Направи си сам ...фотосесия"  Grinning

# 104
  • Мнения: 6
Цитат
Мимка   ама пък какви планове скрои само...  по едно време ми идеше да му извия врата...
ООО не ми напомняй чеее #Cussing out.снощи до 3часа гледах плановете му в действие и ми се искаше да съм на мястото на Джерен за да го подредя както аз си знам smile3508Милата много ми е симпатична как само иска да им помогне, но аз ако бях щях да го издам пък да видим как щеше да се оправи тогава.

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 19:44 от mimka_80

Общи условия

Активация на акаунт