Бебеправене тема 22 - Коледата наближава и семейството ни се увеличава!

  • 15 657
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 965
как сте мили мои? Simple Smile
аз да ви кажа за глупостта си- в мига, в който се прибрах за секунди реших,че ще си правя тест на 7ми ден от О и естествено- отрицателен...естествено това не пречи да се скапя малко, ехх така се надявах...нищо, чакам лелището другия вторник!



Ивенце, много е рано мила! Hug  Не се отчайвай, не го мисли, то ще си дойде в най избрания и неочакван момент, да знаеш!  Wink Усещам, че ще е скоро, а и теста няма как да ти отчете толкова рано, дори и да има бременност!  Hug
Тая вечер май всички са на гости при свекито, а?  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 630
Хаха моето свеке живее на долния етаж, ние сме в къща..Sad но в момента с милото купуваме апартамент( след 4год) и не ми се вярва каква свобода и кеф ще е ...Simple Smile
Дани ти как си?
Знам, че е рано, ама... Личи си, че съм зодия близнаци:)
И все пак- едва ли е станало... Хммм

# 62
  • Мнения: 767
Записваме се в новата темичка и се връщам да Ви чета Simple Smile
Весииии,поздравления за пореден път страхотна темичка   bouquet  bouquet  bouquet,чакаме да се похвалиш и с  EFP тестче Peace
При мене нищо ново,и аз като повечето от вас ще се надявам на Коледно чудо,не пиша но пък редовно ви чета просто при мене няма какво.Решила съм този месец да не правя тестове,че много психясвам с тях.Зле ми се отразява това следене на ову.
Лека вечер   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 965
Добре съм, утре съм до обяда на работа и после кеф.  Mr. Green В предколедно настроение съм, в неделя ще изляза да си купя нещичко и за мен, че да ми стане още по-празнично, а и за милото още не съм избрала нищо, детето и още други подаръци! Но половината са вече на лице!  Peace Иначе от както спрях да меря БТ се чувствам по-добре, не го мисля толкова, подготвена съм и за двете опции! Вече съм на мнение, че то ще си избере момент, в който да се появи! Господ си знае работата!  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 8 131
Ивенце, и аз съм близнак!  Mr. Green Ти кога си?

# 65
  • Мнения: 2 965
Бени, ти кога не чакаш мила, че съм те изпуснала!  Hug

# 66
  • Мнения: 2 965
Аз пък съм раче, на 22 юни! Mr. Green В първия ден от раците!

# 67
  • Мнения: 630
Весе, аз съм на 20 юни, почти към рак. Ти?

Дани- много добре си го решила, аз не гледам и не следя нищо уж освен О , а като останТ 3-4 дена до Ц и нещо полудявам:))))

# 68
  • Мнения: 2 965
Е преди Ц е нормално, но като цяло не трябва да се вкарваме много във филми,че само си вредим!  Peace
Леле момичета аз съм отвикнала от студа и ми е доста студено, а тук не падат под минус, предпочитам да ми е жега! Вие как сте в тоя сняг, не знам!  ooooh!

# 69
  • Мнения: 2 077
Що му казвате "лелка"  Grinning
Иначе да си кажа и аз - на 9ти ден от Ц съм, сега "работим", чакам О., пия си витамините, той пие неговите...
Предния месец нищо не стана, сега да видим, уж сме по-усърдни  Embarassed
Миналата вечер ММ спомена, че ял фъстъци, за да имал повече течност  Crazy Изненада ме, това не го знаех  Wink

# 70
  • Мнения: 630
Дани днес след козметик вървях по центъра около час и премръзнах, защото и сега ми е студен носа, а камината гори!

Мисс М - това си е един класически израз за нашата банда, има и други такива

# 71
  • София
  • Мнения: 8 131
Ох, и на мен  ми е много студено!
Иве, аз съм на 12 юни. Wink

# 72
  • Мнения: 630
Решено е , юни месец големи празници:)))))
Минаха ми през акъла само скапсни мисли, че скоро няма да ми се получи... Не трябваше да го правя този глупав тест!... Утре ще пиша, че аз не обичам да мрънкам тук:)

Гушкане:)

# 73
  • Мнения: X
А бой, де, с тия ранни тестове! (И за мене включително.)  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 073
Хоп цоп.
Веси благодаря за хубавата тема Hug    bouquet
Проверих си термометъра- под мишницата продължава да повишава до след 3-тия сигнал  Peace

Близначета сме се събрали- аз съм на 18-ти

Бибо, мила, знам колко е изнервящо. Мен ми дойде точно на 49-тия ден след като сутринта бях изхабила още един тест. Когато ти дойде ( ако) консултирай се с док. В графиката си не си отбелязала да си приемала някакви медикаменти. Аз пих Дуфастон и точно 3 дни след него ми дойде.
Аз днес съм яхнала метлата. След 3 часова оперативка изпуснах моята гини и не съм записала час. Не ми вдигна. Като и звънна в Пон. ще е късно да ме вмъкне за Вторник, а ми каза непосредствено след М. да отида. Ми ще звъня утре- нахално или не...

 Много се надявам да не се вманиача в "мисията", но ще ми е трудно. От всякъде само за това ми говорят. А шефката и колегите ме побъркват. Раждай, та раждай. Е хайде де...
 Очертава ни се бебеправене между Коледа и НГ  Praynig

Хайде, лека. От сърце момичета- нека изпълним темата с положителни тестчета. Успех

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт