Не обичам празниците.......

  • 27 449
  • 529
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 9 865
Мен не ме дразнят количествата, в които се пазарува, дори не съм погледнала в количките на хората какво има и по колко (ние също правихме пазар преди Бъдни вечер), дразни ме нервността и настървението, с което се спускат към нещата, блъскат се, нервничат на касите, ровят като прасета, събарят и унищожават разни неща из магазина. Но трябва да призная, че това са ми минали впечатления, тази година (не знам, може да е случайно) не видях такива неща, беше спокойно в супера, който посетихме.
Другото нещо, което ме ужасява са военните установки покрай НГ, снощи имаше 'учение' при нас, гърмяха до 2-3 часа през нощта. Никога не съм разбирала какво удоволствие носят пиратките и гърмежите с бойно оръжие, не говорим за фойерверки.

# 481
  • Мнения: 14 654
Селянията с пиратките и мен ме влудява, още повече, че е и опасно. Почват от ноември и спират февруари, пълни тъпанари. Като бях ученичка стана инцидент с едно момче от класа - остана без око.

# 482
  • Мнения: 60
Не ги обичам, ама никак, от 4 години винаги работя заради другите хора, да празнуват, случват ми се все гадости, вчера си загубих чантата, оня ден си счупих пръст, няма да изреждам още... Времето е гадно винаги, как пък не се намери един толкова голям празник през август или юли Sick

# 483
  • София
  • Мнения: 62 595
И мен не ме дразнят количествата, а точно настървението, алчността, нервността, избухливостта на хората на опашката. Бутат се, все едно са през 70-те, когато е имало дефицит на луканки. Няма как да не отида да пазарувам, защото поне хляб и мляко трябва да купя, а съм принудена да стоя на опашка с хора, които така са напълнили количките, та чак прелива, което се сещате какво бавене провокира на касата, което пък още повече изнервя всички, касиерки и продавачки започват да грешат и като цяло обстановката става неприятна.

# 484
  • Мнения: 2 445
Ей, имало и сродни души, а аз да не знам. Mr. Green
Мразя всички празници, дори и рождени дни не празнувам.
Що ли трябва да чакам празник, та да си сготвя нещо по-така, да си сипя питие, да мързелувам с ЛМ вкъщи, да си купя подарък или да подаря на любим човек. Айде, моля ви се......... Като си помисля, че повечето празници са и през зимата, дето толкова я мразя, иде ми да заспя зимен сън, като мечките и да се събудя след Гергьовден. Толкова ми е противна цялата тази истерия около празници, че отказах и на сватбата си да сложа рокля, а обичам рокли. Не ме разбирайте погрешно. Ама този ден, сватбения, си е мой и на любимия, не на роднини. Тъй ги разбирам нещата и всички компромиси около празнични дни, дето ги правя, заради майка, баща, свекърва, само усилват ненавистта ми към празниците.

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 19:39 от goddess

# 485
# 486
  • Мнения: 14 654
Ами да! Крайно време е някой да пусне петиция против нова година, има за кога!

# 487
  • Мнения: 443
Тия с чалмите съвсем са се побъркали. Shocked

# 488
# 489
# 490
  • Мнения: 1 668
Преди Великден тази година беше същата лудница. Все едно, ако не ядат агнешко ще свърши светът.

Проблемът е по-скоро в това, че агнешкото в България странно защо е сезонен продукт и ако човек не си купи около великден и гергьовден после само в арабските магазини и то едни "млади агнета" към 100 кила  Mr. Green, които вонят на коч. Аз обичам агнешко и съм правила опити да открия прясно агнешко лятото - мисия невъзможна! В Метро.... чужбинско и замразено. Така че нормално е да се бута човек да си купи баш в това време на годината

# 491
  • Мнения: 6 214
Преди Великден тази година беше същата лудница. Все едно, ако не ядат агнешко ще свърши светът.

Проблемът е по-скоро в това, че агнешкото в България странно защо е сезонен продукт
Защото в България агнетата се раждат зимата и през ранна пролет, през лятото вече са шилета и месото е шилешко. Ако е агнешко, е замразено.

# 492
  • София
  • Мнения: 4 349
Въпреки всичкото друго ядене по празниците, сега като споменахте агнешко - дояде ми се  Mr. Green Mr. Green

# 493
  • Мнения: 4 668
Аз вече много се изнервих от това нищоправене и стоене в къщи  Confused Трябваха ми два дни , за да се наспя и да си почина и сега много ми липсва работата ...
Ей сега трябва да отида да напазарувам / обичайни неща ми трябват , не за новогодишното плюскане / и направо ме е страх да отида в Карфур  Rolling Eyes представям си точно откачените погледи бутащи препълнени колички  Crazy
Иначе аз обичам зимата , защото карам ски и сега се дразня , че май ще ми пропадне резервацията  Confused

# 494
  • Мнения: 14 654
Пазарувай съвсем в началото или съвсем в края на работното време. Онзи ден в 22.00 във Фантастико нямаше друг клиент, освен мен.

Общи условия

Активация на акаунт