Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 139
  • 725
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 22 735
Взех си го този гланц 08 Glamour to go. Доста е лъскав. Него поне ще мога да си го използвам за разлика от предния който си взех Nude candy.  Laughing

Да ти е честит!

# 181
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Ферия, това на Yves Rocher си е евтино даже Peace като привърша моите душ гелове ще си купя този. Благодаря, че сподели

# 182
  • Мнения: 1 110
Ферия, това на Yves Rocher си е евтино даже Peace като привърша моите душ гелове ще си купя този. Благодаря, че сподели

Надявам се да ти хареса. Имат още един аромат със захаросана ябълка, той също е много хубав. Опаковката му е от 400мл. Освен това се оказва, че захарната целувка е доста икономична Grinning

# 183
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Аз хич не икономисвам Laughing обичам да има много пяна, аромати.....също така си спомням, че беше споделила един крем за ръце на същата марка, с лимон и ванилия / ако не се лъжа/, та мисля да си взема и него.

# 184
  • Мнения: 20 165
Ферия, това на Yves Rocher си е евтино даже Peace като привърша моите душ гелове ще си купя този. Благодаря, че сподели

Надявам се да ти хареса. Имат още един аромат със захаросана ябълка, той също е много хубав. Опаковката му е от 400мл. Освен това се оказва, че захарната целувка е доста икономична Grinning
Откъде взимате този на Yves Rocher?

# 185
  • Мнения: 1 110
О, да този крем също е много хубав. Като цяло предлагат много хубави неща. Разбира се някои са по-евтини, на други цената е височка.  Това, което имам обаче си го ползвам с кеф Heart Eyes Имам подаръци от марката, иначе съм купувала от магазин за козметика. Когато исках да ги покажа ги открих в този сайт http://www.ivis.bg/yves-rocher/ Peace

# 186
  • Мнения: 15
Момичета, много моля за малко помощ. Искам да попитам някой може ли да ми каже от къде мога да поръчам от сапуните на Ния - милва с невен против акне? За онлайн магазин става въпрос със сносна цена на доставка, защото иначе не е никак изгодно. 

# 187
  • Мнения: 1 270
Момичета, много моля за малко помощ. Искам да попитам някой може ли да ми каже от къде мога да поръчам от сапуните на Ния - милва с невен против акне? За онлайн магазин става въпрос със сносна цена на доставка, защото иначе не е никак изгодно. 
Ако цена около 6 лв. те устройва виж тези сайтове :
http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&cP … p;products_id=732
http://apteka.framar.bg/30023352/%D1%81%D0%B0%D0%BF%D1%83%D0%BD- … D0%BB%D0%B2%D0%B0

# 188
  • Мнения: X
 

От тези френски маски за лице МИНСЕР  съм мн доволна. Пакетчето, което съдържа 2 маски, струва около 1.30 лв.
Имат различни варианти. Аз лично най-често използвам тази с кайсия. Много фин, мек пилинг има, кожата става мн мека, гладка и подхранена. С краставица също е мн тонизираща.

Е, то тук има и други техни продукти. http://www.torba.bg/105_mincer-pharma

# 189
  • Мнения: 22
EliMery, тези маски само в интернет ли могат да се поръчат или се продават и в магазин?

# 190
  • Мнения: X
EliMery, тези маски само в интернет ли могат да се поръчат или се продават и в магазин?

Има ги в почти всички козметични магазини и аптеки. В Ивис също ги има.

# 191
  • Мнения: 1 110
EliMery, тези маски само в интернет ли могат да се поръчат или се продават и в магазин?

Има ги в почти всички козметични магазини и аптеки. В Ивис също ги има.

Благодаря, тъкмо щях да попитам от къде другаде могат да се намерят. В моя град има магазин на Ивис, така че задължително ще намина Simple Smile

# 192
  • София
  • Мнения: 22 735
Магазини "Ивис" дрогерийни ли са? Нещо от рода на DM и Lilly ли са тези магазини? Видях, че в София има на "Алабин".

# 193
  • Мнения: 22
Благодаря за отговора, ще потърся в ДМ дано да имат.

# 194
  • Мнения: X
Магазини "Ивис" дрогерийни ли са? Нещо от рода на DM и Lilly ли са тези магазини? Видях, че в София има на "Алабин".

Ако трябва да разглеждаме по смисъла на закона какво е "дрогерия", не бих казала, че са дрогерии, а козметични магазини.
"Ивис" е българска верига магазини за козметика. Не са точно като "ДМ" и "Лили", защото не се продават храни, почистващи и санитарни продукти.

Общи условия

Активация на акаунт