Бебеправене Тема24 След Коледните чудеса е време за НАШАТА втора черта

  • 22 169
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 55
Eва Б благодаря ти за съвета. Тук мога да споделя доста от личен опит с тестовете. Но тъй като до сега никога не съм била бременна и всичките са били отрицателни, не мога да кажа със сигурност кой от всички тестове е наистина ранен. Четох тук, че някои момичета са си правили тестове преди датата на Ц. и са отчитали бледи чертички. Затова си пуснах и аз един, но уви, за сега един минус.

# 676
  • Мнения: 2 022
Лоло, тестовете "Престо" са за диагностика на ранна бременност. Отчита бременност 7 дни след акта.... уж!

# 677
  • Мнения: 2 965
ОК, аз вече я почнах да я подготвям!
Принцеске, как може да питаш? Та ти си част от „интериора“, на къде без теб? Искам те тук, ясно! Laughing

# 678
  • Мнения: 55
Лоло, тестовете "Престо" са за диагностика на ранна бременност. Отчита бременност 7 дни след акта.... уж!

Да, съгласна съм с теб, пробвала съм с тях преди, но много трудно се намират в аптеките и тези дни ще намина да си купя от една единствена аптека, където ги зареждат редовно. Simple Smile Гложди ме мисълта, Престо и Шуър чек заработват при едно и също количество на хормона в урината или минимална разлика....за съжаление не им пазя листовките, за да бъда конкретна.

# 679
  • Мнения: 454
Я да се вмъкна с едно бързо въпросче:
На някой от ползващите Ebay -ски тестове да се е случвало да вижда плътна втора черта, но само на светлина? Леко недовиждам  Joy и днес си проверих теста на светлината на прозореца. Събрах заедно тестовете от  вчера и онзи ден и се оказа, че и те имат същата черта, на същото място, като на първия тест едва се забелязва линийката.

Сега видях в Ebay продават фалшиви  Mr. Green тестове за бременност. Резултатът е винаги положителен, дори и да сте потопили лентичката във вода  Joy

# 680
  • Мнения: 2 022
ОК, аз вече я почнах да я подготвям!
Принцеске, как може да питаш? Та ти си част от „интериора“, на къде без теб? Искам те тук, ясно! Laughing
Ето ме де....барабар с интериора  Joy Вечна, щатна и златна.......
Скрит текст:

# 681
  • Мнения: 481
Дани, чакам с нетърпение новата тема и дано да ни е на късмет на всички!

Честито на Нинка, леко бременеене  Hug

Принцеска, много хубава втора чертичка си имаш! Честито и успех при док, да си видите едно сладко тупкащо сърчице!

Аз в края на седмицата наближавам О и се надявам този месец да е с успешен финал  Praynig

lololo, при Престо е 20, а при Шуъра 25 мерни единици, по спомени (не съм абсолютно ситурна, а и аз нямам опаковки да погледна, но тава ми е останало като спомен)

 Hug  Hug  Hug на всички ви!

# 682
  • Мнения: 2 965
Принцеске, разби ме с тая бабка!!! hahaha
Веселина, дано наистина на  всички ни ни донесе много късмет и бебтата да са са факт вече!
Канелка, нищо не разбрах? newsm78 Имаш + тест за бременност ли?

# 683
  • Мнения: 454
Абе имам , друг път  Joy
Аз ако имах нямаше да питам. Виждат се линии но само и единствено като е срещу пряка светлина теста. Иначе - тц

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Във Варна някой знае ли къде има тестове Престо? Че нещо се зачетох за тестовете... или май да чакам лелята...

# 685
  • Мнения: 55
Веселина блгодаря ти за уточнението. И аз си спомням, че имаше някаква разлика, макар и минимална. Аз така или иначе си чакам, дали ще е ден-два или повече.....ще науча развръзката скоро.
Kanela и на мен ми се е случвало, дори в банята на силната светлина първия път ми се случи, с някакъв не особено популярен тест - да речем Лейни тест или нещо такова пишеше на опаковката, но много бързо след това ми се изпари ентусиазма, защото когато реших все пак да го видя на дневна светлина разбрах, че явно тестът нещо не е наред, защото само като се завърти срещу прозорец или лампа се вижда тази лека бледа втора черта. Голяма забава е, сигуно и мъжка урина ще отчете...Simple Smile)

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Канела, а как обичам канела Simple Smile, имаш ли закъснение? На първият ми тест се виждаше многооо слабо къде трябва да е втората черта, реших, че си въобразявам.
Весето ми липсва днес, как ли е?

# 687
  • Мнения: 1 056
Ох откачих от работа днес.
Относно подготовката - с дъщеря ми, която стана уж случайно при "пазене" от негова страна, амаа грам не очаквах, не бях подготвена и ревах цяла седмица. Предпочитам и сега да е така, в смисъл да не се филмирам, да не броя и засичам дните, да не чакам, да не търся несъществуващи признаци, да не ми се ще да правя тест ден преди да ми дойде и да не се разочаровам, като дойда гадината. Почвам да се изнервям, а са минали само 3 месеца. Не искам да се филмирам, но не знам как да спра да го мисля, разбирате ме знам и за това си позволявам да помрънкам. И тези месеци ми се виждат ужасно дълги, нооо нямам избор ще си чакам и това е. Пък ако се закучи ще го мислим и ще действаме.

# 688
  • Мнения: 1 073
 Ох, филмирах се с обясненията за зацапването. Имах абсолютно същото на 12 или 13-ти след О. Розово, около суп. лъжица, на ТХ. Беше една вечер и на другия ден сутринта. Никога не ми се беше случвало преди.... На следващия ден розичката ми на графиката... цъфна. И сега се чудя дали евентуално не е имало оплодено яйце и не се е захванало добре  Sad Може би, и да е имало е по- добре, че не съм разбрала.
 Аз също не разбирам това втечняване на "материала". И аз заспивам "опръскана" и ако се събудя по- късно се къпя, ако не- на сутринта. Но при мен все изтича, може малко да е, но не задържам всичко.
Мамче, има проблем в Зачатие с календара, другите раздели се отварят.
Еве, чакай един ден закъснение поне и тогава тест. И никакви лелки  Naughty
Лололо, и ти така. И стискам палци.
Дани, прави новата темичка и да ни е на късмет  Hug

# 689
  • Мнения: 454
 Mr. Green lololo, имам останал още един, като нищо да ти тествам идеята.
Ева, в една от аптеките ми казаха, че са ги спрели от производство. Аз от две месеца насам не мога да намеря никъде.
Pival, нямам закъснение още. Има време, неделя - понеделник очаквам МЦ. Досмеша ме вече с тези въображаеми симптоми всеки месец, че и все различни, сега и в тестовете взех да се заглеждам, луда работа..

Днес четох проучване, че кафето вреди при опитите за забременяване на жените. Интересното е, че при мъжете не се наблюдавал такъв ефект.

Общи условия

Активация на акаунт