Бебеправене Тема24 След Коледните чудеса е време за НАШАТА втора черта

  • 22 146
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 846
Ех, тъкмо се наканих да пиша и вие вече сте в новата тема. даже не мога да ви изчета. Sad

# 721
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Съншайн, ела в новата темичка!

# 722
  • Мнения: 1 056
Привет момичета и от мен добро утро и днес.

Мила Pretty Kitty, аз съм от хората към които апелираш. Ще ми се да можех да се вслушам в апела ти, но за съжаление не мога, по няколко причини. Да вярно е имам едно дете, живо и здраво да ми е, но първо, когато забременяс с нея бях на 24 (сега карам 33на), второ тя е от друг баща, сегашният ми мъж е на 42, опитвали са години и не са успели с бившата му жена (повече от 5-6 години, по негови думи причината е била в нея, но винаги има нотка на съмнение, докато не видя спермограма имам 1 процент недоверие), трето - много съм чела и знам, че съществува и вторичен стерилитет. Проблеми, които въпреки че не са съществували преди 8 години, няма гаранция, че сега не съществуват. Ето тава са моите тревоги, исками се да не ги мисля тези неща, иска ми се да се отпусна и да се обичаме ей така защото се обичаме, нооо неволно за съжаление в главата ми все човърка една мисъл, дали ще стане този път, кой ден е, овлажняване, поза и тн и тн... ужасно съжалявам, че не мога да спра да се филмирам, нооо това са фактите и ще се боря с това.
Пожелавам успешен и прекрасен ден на всички - и май е време за нова темичка   bouquet

# 723
  • Мнения: X
Има  нова тема.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт