Бебеправене Тема24 След Коледните чудеса е време за НАШАТА втора черта

  • 22 167
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14
Аз си признавам, че съвсем без да искам, започнах да си представям неща в стил "какво, ако...". Отивам да си направя едно кафе, за да се успокоя.
Момичета, черпя ви и вас  Hug

# 691
  • Мнения: 2 965
Тони, не го мисли! А за материала и при мен изтича, нормално е според мен! Все пак матката не е „гъба” та да попива всичко! Mr. Green
Ева, и аз мисля като Тони,изчакай, иначе ако е – после ще ти е по гадно!
Канелка и аз съм чела за кафето! Но по 1-2 не мисля, че  е проблем? Ако е прекали тогава може и да вреди! Знам ли? newsm78
И на мен ми липсва Весето!
п.п. Аrya Stark, добре дошла!

# 692
  • Мнения: 1 073
Когато в аптеката нямат нещо, което търсиш, то винаги е СПРЯНО ОТ ПРОИЗВОДСТВО ooooh! Из "Законите на аптекаря". За да купиш, това което те имат. И винаги продавачите на обувки "Имат същите, не са мръднали 5 години" иначе "даааа, от новия сезон са". Съжалявам за спама  Laughing

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Прави сте, милички, по-добре да изчакам лелкин ден... пада се на 15-ти, във вторник...
Относно тестовете, аптеките, обувките и 5-те години... Тони, много ме разсмя...

# 694
  • Мнения: 14
Момичета, аз имам и още един въпрос. Вие направихте ли си най- всякакви изследвания преди да започнете да опитвате?
Аз ходих на ЦМ, резултатът ми беше ок. Направих си и една профилактика на щитовидната жлеза, по стечение на обстоятелствата, но поне за това съм спокойна. И май това е.
Вие подготвяли ли сте се повече в това отношение предварително?

# 695
  • Мнения: 2 965
Момичета, аз имам и още един въпрос. Вие направихте ли си най- всякакви изследвания преди да започнете да опитвате?
Аз ходих на ЦМ, резултатът ми беше ок. Направих си и една профилактика на щитовидната жлеза, по стечение на обстоятелствата, но поне за това съм спокойна. И май това е.
Вие подготвяли ли сте се повече в това отношение предварително?
Ходих август месец на профилактичен преглед при гиниколода,  направих и аз ЦМ, беше идеална! Гледа ми на ехограф яйчниците, каза, че всичко е ОК, нямам кисти и прочие. Ходих на 24-ти ден мисля, някъде около седмица сигурно след О и нямаше неспукан фоликул. Каза, че лигавицата е идеална, и за матката , че е добре! Нищо повече не съм правила!

# 696
  • Мнения: 14
@Daniella@, това звучи повече от добре Simple Smile Приемам, че и аз не съм пропуснала нищо важно

# 697
  • Мнения: 431
Здравейте!
Искам да се обърна към всички момичета тук,и най-вече към тези,които си имат по едно дете вече,към тези,които са забременявали веднъж,та дори и с неуспешен край, и към тези,които са ходели на преглед и се е установило,че всичко е наред.
Мили момичета,спрете с тестовете и меренето на БТ.Бъдете благодарни на Бог,че мъжете ви са до вас,че не работят из чужбина,че имате възможност да правите редовно секс и да се обичате.Така се правят деца с любов и редовен полов живот.Няма смисъл от другите неща.Аз съм на мнението,да се прави редовно секс и ако в продължеие на година,две не става директно да се потърси лекарска помощ.Всички тези мерения,температури натоварват психиката,а никой от тях не е 100 процента сигурен.Много пъти се е оказвало,че въпреки положителни тестове за О,всъщност е нямало такава,и обратно.Това,че не ви отчитат тестовете,не значи,че нямате такава.Психиката наистина е важна.Така искам и моя цикъл да беше редовен,да нямах поликистоза и да не ми се налагаше да ходя на лекар и да пия лекарства.Вярно е,че когато запонеш да правиш бебе няма как да не го мислиш.Вие пак си го мислете,но загърбете всички тези тетстове и методи.Имате си по едно дете,някои са забременявали-ЩЕ СТАНЕ,ЩОМ Е СТАНАЛО ВЕДНЪЖ ПАК ЩЕ СТАНЕ.ВЯРВАЙТЕ!
Да му мислят такива като нас,било то и с минимални проблеми,защото с поликистоза се забременява,но все пак....си е проблем.
Това е моят апел към всички ви.Бъдете живи и здрави,и нека скоро мечтите ви се сбъднат! Misc Baby Bottle  ylinfant preggo

# 698
  • Мнения: 2 965
Прити, аз не мисля, че БТ ме натоварва за момента, тестова за О правя 2-ри месец, но предния не я хванах! Вярно, че с първото, не съм мерила нищо, но не мисля, че за момента е проблем , че меря и един вид се стресирам. Исках да пробвам просто! А и преди ми беше повече фиксация, сега си карам малко яваш-яваш! И аз знам, че ще стане, щом веднъж е станало! Може да се забави, но ще дойде! А ти не унивай, ще се получи и при теб, сигурна съм! Вярвай, просто...

# 699
  • Мнения: 29
Сладурки, благодаря ви много  Hug

Еве не си го причинявай, изчакай до вторник, а ние ще стискаме палци, този месец да не дойде гадта.

Аrya Stark, добре дошла! Дано скоро да се похвалиш с + тестче  Peace

Относно ставането след С, аз ставам почти веднага, но се мия сутринта, и може и това да има значение.
 
Канелка  дано не е вманиачяване, а да си е истина  Hug А относно кафето, при първата бременост и попушвах по малко и пиех по-много кафета и след 3 месеца не пазене, стана Боби. Сега пия едно кафе само сутрин, не пуша и стана - ще видим кои/ коя  Joy Така, че то пак си е организъм, но не мисля че по едно - две кафета биха навредили.

На всички нечакащи и хващащи яйцето  Praynig

Аз след малко отивам да изненадвам голямото мъжле, а на малкото мъжле  мисля на по-късен етап да му кажем. С 1-вата бременост целия народ знаеше още на първия положителен тест, а сега толкова много ме е  страх да го кажа на глас, защо така, остарявам явно, лелеееее Simple Smile

# 700
  • Мнения: 431
Така е!Аз просто казвам моето мнение.За себе си съм сигурна,че ще стане не 100 а 1000 процента,просто при нас е по-трудно заради отсъствието на моя мъж,иначе досега да беше станало.Всеки има право на избор,разбира се.Казвам аз какво мисля.В крайна сметка нашите баби не са знаели що е то БТ,или какво е тест.И пак са раждали и са имали здрави бебета.Просто психиката им е била необременена с всички тези неща.А сега като че ли повече си вредим,защото има толкова много информация.Което пък от друга страна е хубаво,защото хората с проблеми вече намират решение.Но ако аз имах възможността на този етап да имам редовен полов живот,щях да загърбя всичко и да се наслаждавам на половинката ми.

# 701
  • Мнения: 29
Момичета, аз имам и още един въпрос. Вие направихте ли си най- всякакви изследвания преди да започнете да опитвате?
Аз ходих на ЦМ, резултатът ми беше ок. Направих си и една профилактика на щитовидната жлеза, по стечение на обстоятелствата, но поне за това съм спокойна. И май това е.
Вие подготвяли ли сте се повече в това отношение предварително?

Аз като ходих на гинеколог последно още пиех противозачатъчните и го питах трябва ли да правя нещо, когато мислем да спирам хапчета и да действаме. Той каза да ЛЮБОВ  Joy Аз все пак си взех и фолиева все пак де, освен любоФта  Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 073
нападайте Зачатиееее- отваря се

Ама Евка, права ли съм  Laughing
Ария Старк, единствената подготовка ни беше 9 годишна- да се реша да си правим бебе. И още половин месец, докато милото се светне, какво му говоря  Laughing
По стечение на обстоятелствата ми закъсня М. и отидох на док., след като предизвикахме лелището с Дуфастон. Видяха се фоликули, като при ПКЯ, но мисля, че ги няма вече ( поне силно се надявам), Цитонамазката- 1-ва група.
Прити, аз заради това започнах да меря БТ. Док. иска да проследим цикъла ми за 2 месеца и ако има проблем да действаме. Миналия месец точно БТ ми показа, че съм имала О. Без да го знам щях да се депресирам, а сега ми е по- спокойно  Wink

# 703
  • Мнения: 14
Хаха, _Ninka, май няма как да съм по- съгласна Simple Smile
Аз имам история с проблеми в тази област, затова реших поне малко да се проверя. Но ми се струва, че просто трябва да се оставим на течението, поне в първите няколко месеца.

Tonichka, и ние още сме във фаза на осъзнаване какво всъщност сме решили да вършим. Да видим колко време ще отнеме да осъзнаем Simple Smile

# 704
  • Мнения: 766
Pretty Kitty, много си права и усещам лека тъга в поста ти, но пък аз да те успокоя - една поликистоза не е никакъв проблем, просто няма да разказвам за себе си сега Simple Smile
Не 3-4 месеца, опитваме от повече от година, колко сълзи и аз съм проляла, но всеки трябва да си извърви своя път до сбъдването на мечтата си и както обичам да казвам - Господ изпитва само най-верните си чада! Само да сме силни.

Arya Stark добре дошла и скоро да видиш + чето Simple Smile

Ходих август месец на профилактичен преглед при гиниколода,  направих и аз ЦМ, беше идеална! Гледа ми на ехограф яйчниците, каза, че всичко е ОК, нямам кисти и прочие. Ходих на 24-ти ден мисля, някъде около седмица сигурно след О и нямаше неспукан фоликул. Каза, че лигавицата е идеална, и за матката , че е добре! Нищо повече не съм правила!

Дани това какъв специалист е?  Whistling Laughing Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт