Кога оставихте детето да спи за първи път при баба и дядо

  • 9 317
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 609
Още не съм оставяла дъщеря ми за цяла нощ някъде. Няколко пъти майка ми е идвала у нас да я гледа, за да изляза, но все пак съм се прибирала по някое време. Първият беше малко преди 1вия рожден ден на малката.

Малко бебе аз не бих пратила да нощува другаде, освен ако не е крайно наложително. По-скоро бих помолила бабата или някой друг да дойде да го гледа за няколко часа, за да изляза (ако толкова много ми се е прищяло), отколкото да го пращам някъде за цялата нощ.

# 61
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
За пръв път я оставих на 3 години. Не е имало проблеми, сега сама понякога иска да отиде при баба си и дядо си без нас. До третата година обаче и дума не можеше да става за оставяне, не съм се и опитвала. Тя се будеше по безброй пъти на нощ и ме търсеше, даже с баща си не заспиваше.

Бебе на 4-5 месеца може и да го приеме по-леко, но само ако не го кърмиш и ако спи спокойно по цяла нощ. Иначе не бих рискувала да проваля съня на всички.

# 62
  • Мнения: 9 483
Големия на 2г и нещо, малкия на 2мес Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 110
На 43 дни беше, когато го оставих за първи път, а престоят беше 2 дни. 

# 64
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 51
Само когато се е налагало и сме нямали друг избор Simple Smile за първи път на 1.6 месеца
П.С.  бях забравила - когато беше на 3 месеца аз влязох в болница и тогава за първи път трябваше да се разделим за няколко дни

# 65
  • Мнения: 17
Точно на 2 месеца и 14 дни беше, когато го оставихме на баба и дядо, а ние с баща му заминахме за друг град за 2 дни.

# 66
  • Мнения: 1 354
Мисля,че беше около 6-ия месец, не е била кърмаче, не съм имала проблеми  Peace

# 67
  • Мнения: 9 441
На 1г и 8 м,когато отидох да раждам братчето на каката ни. Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 102
Моето детенце никога не съм го оставяла да спи при бабите си, тя вече е на 2г. и самата не иска, може да стои по цял ден в баба си, но като дойде ред за спане самата иска да се прибира Simple Smile Което  не е много хубаво защото, ако някога ни се наложи няма да е лесно като не е свикнала Sad

# 69
  • Мнения: 451
на 6 месеца за две вечери Peace нямаше никакви проблеми  Peace

# 70
  • Мнения: 1 110
Много често през почивните дни детето само изявява желание да ходи ри баба и дядо. Изкарват си чудесно, разходки, обяди, ходят на гости, на почивка. Много добре си изкарват, а аз съм напълно спокойна. Родителите ми са млади баба и дядо и имат много силна връзка с детето.

Общи условия

Активация на акаунт