Рицарки на Бялото кантарче-148

  • 27 251
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
Много и умивам аз на 90-дневната.И колежката я прави и има резлутат и чета по други места....Споделете и вие... Thinking

# 46
  • В Балкана
  • Мнения: 672
И аз имах резултат с 90-т дневната.
Почнах я, когато спрях цигарите. От страх да не надебелея. Първият месец със супер много прегрешения и без чист плодов ден. Другите с пиене понякога на алкохол (бяло вино). Тренирах - вкъщи. И да, поотслабнах, посвих се на мерки. Общото взето изглеждах доста добре. Но пък и калориите ми за деня не бяха много (когато си направех една проста сметка)... И още мога да пиша, ама не искам..
И последва връщане на килограми.  Laughing  Joy Познато.
Не ме кефи 90-т дневната. Това следене - днес това, утре онова.. А не, мерси. И като я свършиш, какво - пак следене, пак внимаване, пак не смесване. За мен това си е тормоз. Всичко да се върти около днес, какво мога да ям, какво ще ям, няма ли да кача от него.. Не мога да си го причинявам. Още повече имайки предвид дългия си опит в диетуването.

Телешкото ми е сухо. То и конското май е такова, ама на суджук домашен, много го уважавам. Crazy

# 47
  • Мнения: 50
  202uu
ЗдравейтИ,
 Джиз, моят опит с 90-дневната е много точно описан от Рейн. Правих 2 цикъла, с почивката между тях и свалих 25кг., но сега съм пак на същите кила, с които започнах. И на мен дните ми минаваха в чудене днес какво мога и ще ям. Не ми хареса.
 Съсредоточила съм се върху любовта към себе си, даже вчера благодарих на сланините си, защото благодарение на тях открих вас, темата за подсъзнанието (където само чета) и много книги за емоционалното състояние. Научих си урока и смятам, че вече са свободни да си ходят  Joy "В безопастност съм, обичам и одобрявам себе си" е мантрата ми за днес.
 Обичам ви и вас, прекрасен ден ви желая!
ПП. Аз също се сетих за Евич вчера, дано да влезе да пише.

# 48
  • Мнения: 2 147
Добър ден прекрсни Laughing Laughing Laughing
Относно равносметка за изминалата година Mr. Green... но като си помисля, че можеше и по зле, отчитам я като добра,все пак сме живи и здрави... и в кг пак добре+++++++ качих 8 кг...  Cry
 Praynig за всички , които имат нужда от добри мисли и  Peace Hug
За 90 дневната съм на мнението на Рейн... не мога толкова да се тормозя, какво ще ям.....
Аз сън на НВД и се сремя да го спазвам Wink
Мисля си ви всички, няма да изреждам... Hug Hug Hug

# 49
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днес нашият по-голям син стана на 12 години! Нека е здрав, щастлив и все толкова добър!

# 50
  • Мнения: 1 280
Почнах Папе от днес. Стартирам на 65 кила  Да видим....Трябва да попрочета  малко, че не съм я разгледала съвсем подробно. Закуската ми харесжа - 2 филийй с масло ,краставица и няколко маслинки хапнах, кафенце. За обяд ще е каквото има, смесено хранене вуглен+ белтък, а за вечеря месо със салата. И така ще я карам...Не ми се вижда  сложно.
  Мариетка, Да ви е жив и здрав ! Колко бързо порасна детето ,лелееее...Щастие,късмет и все така умничък да върви!   bouquet

# 51
  • Мнения: 5 873
Да е жив и здрав  Калоян! Много здраве и успехи му пожелава цялото семейство! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 50
Мариета, честит ти рожденик, да е жив и здрав, силен и умен.
 Пинки, успех ти желая с режима (дори не го бях чувала), дано да е "твоята" диета.
 Ех, аз като реших тази година да пиша повече в темата, пък не се спрях  Grinning
Тази 90-дневна ме преследва, сега си правя разни изследвания и днес и едната докторка ми я препоръча... ама май няма да я послушам, не знам...
 Лека нощ, рицарки прекрасни  bouquet

# 53
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Мариет, жив и здрав да ви е синът! Да ви радва с успехи и добри дела!   bouquet
Чакам истинската торта.  Crazy

Скарлет на какви изследвания си ходила, че докторката ти е препоръчала 90-т дневната?

Диети, който спазва, после трябва веднага да се мята на режим. За да задържи. Другият вариант е да си на режим и от време на време - това-онова, но без последствия.. И третия начин - да си кара, както си знае.  Laughing Ама не така, както е стигнал до тук.  Laughing А по друг начин.

Аз от днес обявявам Ден Първи и спирам млечните, сметаните, какаото.. Само прясното мляко в кафето оставям. По-стриктно НВД. Че ми писна да си влача последните кила.  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 488
Добро утро прекрасни  Hug
Мариети  Hug  bouquet живо и здраво да е момчето,все така любознателно и добро  Grinning ! И да има, истински приятели до себе си!
По темата,която ни е събрала.Нямам мнение за последствия относно режима.Единственото което знам,че всеки режим който те доведе до свалени килограми,трябва да се поддържа някак.Няма значение дали е 90 дневна или МАзната или Дюкан!Всеки режим си изисква после доживотно да си караш така за да поддържаш нещата.Относно калориите при 90 дневната.Верно,че са малко.Аз ги смятах.Най много калории имам в белтъчния ден после намаляват и стигат до 800 в плодовия.То това е идеята на ротацията може би!

# 55
  • Мнения: 3 067
Честит празник мила Мариета! Нека бъде жив и здрав, умен, разумен, малко див и много успешен. Прегръщам те.

Джиз - аз имам по-различно мнение. За мен е тормоз да следя калории примерно и да смятам и изчислявам грамове. 90 дневната диета, е хранителният режим, който промени живота ми и мен самата без да преувеличавам. За година и 7 месеца свалих 40 кг. Нещо, което смятах за абсолютно не възможно и не реално. Не ми е било толкова трудно, но като всяко нещо и това изисква воля и усилие. От месец тренирам редовно, снощи бях на тренировка, сега в 9 и 30 пак имам. Снощи много ме мързеше, изобщо не бях в кондиция но пак отидох. Резултатът е видимо намаляване в коремната област (а и май в бедрата) Но всеки има мнение и различен опит, разбира се. В този смисъл единственото, което мога да те посъветвам е да опиташ. Само така ще разбереш харесва ли ти, искаш ли го, можеш ли го, за теб ли е и т.н.
Аз я свършвам след около 12 дни и не мисля повече да я повтарям достигнах килограмите които исках със 7 отгоре, които смятам да сваля с разумно хранене и спорт Simple Smile

Успешен ден момичета.

# 56
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Da е жив и здрав Калоян.  Мариетка, честит ви празник  Hug

# 57
  • Мнения: 50
Рейн, ендокриноложката ми я препоръча, защото от досега проведените изследвания няма нищо и според нея просто трябва да мина на диета, а тази била най-добрата. Но за мен не е, не обичам да закусвам, от плодовете дебелея (на плодове и чай качих 4кг.) и не мисля, че мога да издържа цял живот на разделно хранене. Т.е. може и да мога, ама живот ли ще е това  Grinning
 Та сега ми останаха едни чернодробни и приключвам. Ям само вечер, засега ме устройва, защото пак поемам по-малко калории, но и не се чувствам гладна и знам, че мога да ям каквото поискам. Следващата стъпка е да пооправя това хранене, ама искам да мине малко време. Все още чета и мисля идеи, но реших, че мога и да огранича храненето през това време.
 Рапорт даден!
Да ви е хубав денят!

# 58
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
18-19-20 януари ще е Търново-Арбанашката среща
за колко човека да правя резервация и къде? т.е където го решавам АЗ, най-недемократично а то зависи дали още ще пуша или ще съм ги отказала  Mr. Green
т.е. остана да си кажете  за колко

.....................

3-4 вече ги записах, едната е раздвоена личност и затова я пиша 2 пъти

да не кажете после, че не сте знаели и защо не сме се обадили

Очаквам включване  от Горна Оряховица и Лясковец. Ще е срамота да не се обадят!



Нищо не казвате  Cry...... Ще идва ли някой изобщо?

# 59
  • Мнения: 9 990
Абсурд, Коконе.И съм на бач и децата ангажирани. Tired

Общи условия

Активация на акаунт