Рицарки на Бялото кантарче-148

  • 27 255
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 826
В частта равносметка- не усетих как се изтърколи годината- вечно метната на въртележката.
Като цяло- добра година- в крайна сметката най- накрая накарах съпруга ми да се върне от чужбина и от 1 година си е тук. Въпреки нервите, сроковете, които вечно гоня и не догонвам, начеващия пубертет и задаващите се матури при големия варварин...  въпреки очевидната ми невъзможност да се разкъсам и да съм на три места едновременно... в крайна сметка- годината за мен, а и семейството ни  бе добра.
Да чукам на дърво- сравнително здрави бяхме, работехме с таткото, някакси се оправяхме финансово, децата пораснаха с още една година. Жилището придоби малко по- обитаем вид, а след дългочаканото парно- цялото стана обитаемо четирисезонно.
На тема килограми през тази година правих няколко кратки и разбира се- безуспешни опита да се взема в шепи.  Поне продължих да танцувам два пъти седмично, че инак да съм се затъркаляла до сега.
В тоя ред на мисли- и аз- права до пейките  Embarassed
Намаление за годината- никакво- съдейки по дрехите съм на килограмите от миналата Нова година.
През тази година искам:
ЗДРАВЕ
 повече време за семейството, прекарано в смислени занимания.
Поне 2 похода във висока планина.
Време, прекарано с половинката...
Повече време за себе си. Добър стандарт за семейството ми.
 Успешно преминати матури за баткото /упорито отказвам да истерясам по темата/.
 Живот и здраве наесен- варварин № 2- горд първокласник.
На килограмена тема- всеки грам надолу е добре дошъл, да не говорим за десетки килограми. Ама съм скромна, а?
Mr. Green
Съжалявам за изпитанията, през които предстои да минат близките ви, момичета! Стиснати палци и пожелания за успешно преодоляване! Praynig

# 31
  • Мнения: 1 488
elia  Hug айде дано стане така както го искаш!
Та добро утро и от мен.
Трябва да се хващам с творчество,но Калинчето ми е със сополки си я гледкам.Имам да правя някой ръчни неща,но пусто,тя като спи и аз се чудя какво по напред да правя.Вечер пък всички си търсят вниманието.Кой на масата да има манджичка,кой да си играе с мама и разни такива.Климатика спря!Май е мноооооого студено навън.Искам таблет,нов климатик и ролери,а и нов анцунг и карта за СПА и антицелулитни масажи.
Ще си дам номера на сметката Grinning ако някой добър човек реши да ми преведе сума за закупуване на нещата  Rolling Eyes Party Flutter

# 32
  • Мнения: 1 280
Ах, и аз имам сметка , мога да я дам...някои от нещата ще заменя ... Joy Де ги тез добри хора , де?
Щъкче, видя ли кой се е завърнал в мазничката ? Много и се зарадвах! Голям сладур е !  Heart Eyes Hug
По темичката - борбата с въглените е на челен ред, за сега не мога да кажа,че се справям добре...

# 33
  • Мнения: 1 488
По темичката - борбата с въглените е на челен ред, за сега не мога да кажа,че се справям добре...
И аз се включвам в борбата!
Та добро утро !Днес е петък  Whistling Grinning

# 34
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Камъче ! Обичам те   bouquet

# 35
  • Мнения: 1 280
Аз не знам какъв ден е днес, но и аз 4еститя на Камъ4е Именния ден и и желая -здраве , щастие и да знае , че много ни липсва... ама хайде да се появи де... Hug
Бях на едно страхотно  гости....изкарах си много зареждащо! Не  съм яла много въглени, почти хич, ама си пийнах ...брей, май сега ще спя ,като къпана..../ не,4е не съм , ама така е думата ../

# 36
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честита ни нова тема.
За равносметка от миналата година не ми се говори особено. Посрещнахме новата с една от най- близките ни приятелки по- малко.  Sad И макар да се случи в първите 6 месеца от 2012, все още не мога да приема мисълта.  Confused
В личен план всичко е много добре, да чукна на дърво.
Килограмово- всички дрехи ми стават, не ми опъват, но в околокоремната област съм втасала като козунак.  ooooh! Това да ми е кусура, дет се вика. Не че ще се примrря с него, ще го боря, разбира се, пък да видим кой кого  Laughing

КамИчкова, честит ти празник- жива  и здрава. Другото ще се нареди.

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 11:07 от Umma

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Моето многоцветно и твърдо Камъче празнува днес - надявам се да почувства от разстояние колко много я обичам Heart Eyes! Танюшко, благодаря ти за всичко  bouquet! Прекрасните ти разплакани очи ми дават сили всеки ден! Нека всеки ден плачеш от щастие Peace!

Скрит текст:
Благодаря за добрите мисли. Операцията мина, пътят после ще го мислим и вървим...продължавайте с палците  Praynig

# 38
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Хайде и аз в новата тема. Гледам, че много липсващи рицарки са се разписали Hug
При мен новата година започна с болести, но се справям, няма начин. За сметка на това, старата изпратих с новородена племенница Heart Eyes По темата, която ни е събрала, значително съм намалила храната тези дни, което само ме радва. Но, пилците се броят на есен/ в моя случай- април/ Sunglasses
Мариетка, Духче Praynig

# 39
  • Мнения: 5 873
С известно закъснение,и голямо извинение да честитя  именния ден на Таня!  bouquet Танюш,да си жива и здрава,все така сърдечна ,чаровна и мила. Липсваш ми!
Целувам те!!! Heart Eyes

Мариети,стискам палци мила! Дано всичко мине добре.

# 40
  • Мнения: 1 488
Камъчето е най-най емоционалния човек който познавам. Hug  bouquet Поздрави на патерица
Авентурка, да ти е жива и здрава племенницата Wink Grinning
Умма,за теб си мислех в петък и за Асса  Grinning повикала съм ви!
Аз пак почнах да сънувам изкукали работи и пак бях в германия,само,че този път мъжът с големия нос,когото гониха германците беше евреин.Хумнала съм се!
Мариети  Hug  Praynig всичко ще е ок,стискаме палци

# 41
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
...мислех в петък и за Асса  Grinning повикала съм ви!

И аз си мислих за нея тези дни. И за Майката...

# 42
  • New Zealand
  • Мнения: 871
И за Марипоската...

# 43
  • Мнения: 1 280
Аз от Понеделник, 14 ти, реших да се пробвам на Папе.. не съм го пробвала, а ми се иска нещо ново...Така, че ще видим, то в момента за мен не е толкова  важно какво ще правя, а просто да започна да правя нещо... а за да ми е интересно , ми трябва нещо ново. Някоя от вас да каже мнение  ако се е пробвала на Папешкия режим?  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 488
И за МиЛЛЛа с нейните дълги и интересни истории.
Миракълчето да каже какво става с 90 дневната.
И Пилето не е драсвало!
Аз се върнах от село и не съм качила  Wink ура Peace обясних на свеки,че съм на режим и тя ме разбра,защото и тя се опитвала да намали храненето.Ама тя си е слаба!
Та как да е.Ще споделя вкусна манджичка.Телешко чисто месце увито в зелев лист.Ред в гювеча,ред пиле и чесънче тук таме и така за 3 часа забравено във фурната.Месото стана мозък.Естествено преди това овкусено и залято с бяло винце.
Днес обмислям накаква лека тренировка,че HIIT тренировката ми докара мускулна треска.
Къде е евича?
Кафенцето да сервирам Пинки успех!Аз незнам!

Общи условия

Активация на акаунт