Рицарки на Бялото кантарче-148

  • 27 249
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Нова тема - нов късмет
 Аз за тази година искам да се науча да се обичам и да обичам повече другите, искам да си намеря иделната работа, ама и да имам повече време за всичко, което искам. И да сваля поне 25 кг. И да излезя от омагьосания кръг. Май е това за сега.
 Хубава вечер ви желая на всички
Щък, тази песничка ме подсети за друга моя любима, поздрав за всички

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айчеееее, айде де Heart Eyes!

Скрит текст:
Не ми се щеше да почвам така в новата тема, ама...да помоля за палци за мама - поема по моя път, за съжаление...знаех го. От години. Ама, не искаше, пък аз нямах сили или смелост да настоявам...страх ме е Cry...

# 17
  • Мнения: 9 990
Мариетко, знаеш, че с много подкрепа и късмет, ще стане, а ние пращаме по много и от двете!

# 18
  • Мнения: 191
И аз се навъртам насам Blush...макар, че нито съм правила равносметка на миналата, нито планове за настоящата година имам. На Джиз равносметката ми хареса! Peace На Рейн обобщението ми звучи чудесно също Peace!

Обаче Щъкиии....що така за нас скорпионите бреее ooooh! Tired Rolling Eyes, то аз, не че към нещо съм се засилила, но ми се ще да сме здрави в къщи...дано това е извън трудната прогноза, която си дала Praynig!

Обаче... много държа да поздравя всички, които са сменили пейката!!! Peace Crazy Страхотно, новогодишно вдъхновение за мен, дето си вися все в горния край на 7-ците, или в лошите моменти - в долния на 8-ците Rolling Eyes ooooh!.....Не знам какви ще ги къдря по въпроса тази година, не знам дали има и смисъл....за възраст не ми се говори въобще, след отминалия 40-ти рожден ден Rolling Eyes ooooh!....дет` се вика - аман от мене си!

Обаче пък, много се радвам да видя Айчето, Рачето, Кокон и Вещи Hug Peace

Малко са ми разпиляни мислите, ще прощавате Rolling Eyes Blush...нещо не съм много в час тази вечер...


Мариетко, мила  spoko Praynig Heart Eyes Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed............иска ми се да можех да помогна по-реално, не само виртуално, но поне добрите мисли ги имате!!! Кураж!


п.п. Върнах се, та дочетох края на темата с "дъх на лято" - то си било уговорено да си кажем кое - как!
Тогава ето какво - в изминалата година спрях цигарите (на 25-ти февруари става година Flutter), а през тази искам поне -15кг. Praynig Лошото е, че нямам никаква идея как да си надвия мързела, а на мен килограмите са ми от обездвижване главно...храненето е изчистено и разнообразено максимално, като за семеен човек. newsm78 Иска ми се да подхвана Системата и то така да я подхвана, че да не я спирам после...и това в комплект с Пилатес и/или някакви други домашни тренировки, тип като на Роси инструкторката Crazy  Peace...

Енче Hug Heart Eyes....

туй то...засега!


Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 22:27 от _Ели_

# 19
  • Мнения: 720
 Hug На всички

Джизи, удоволсвие бе да прочета последния ти пост.  Hug


Мариети, кураж и сила и успех от сърце  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 22:10 от Ена

# 20
  • Мнения: 3 067
Мариети с теб съм. Дай Боже всичко да мине наред  Hug
Скрит текст:
И аз не исках да споделям, но ... палци от дружки са си хубаво нещо, та и аз да помоля. Леля и тя тръгна. Вчера беше първата операция, днес втората.

# 21
  • Мнения: 1 280
Мариети, Госпожице Дух, стискам палци, желая здраве !   Praynig Hug Мнного смелост, кураж  и воля !
Аз миналата година я смятам за спокойна година, имаше хубави неща...За тази си пожелавам здраве , за мен и близките ми . За килограмите - Искам да стана 58, значи - да сваля 7 килца ...Това ми е програмата максимум. Тази година имам да реша няколко важни неща, много са ми важни...Дай Боже да станат всичките по най-добрият и желан начин за нас...
Щъкче, а за стрелците каква ще е годината, от къде ги четеш тез неща ?  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 487

    Добро утро   Heart Eyes

   Температурата у наше село е  - 8 градуса  Laughing
   Измръзнаха ми пръстите докато си пиех кафето навън.

   Днес ми е ден за градска.
   След половин час потеглям.

   Ще пия кафе с пиятелка.
   Ще търся едно магазинче за художествени материали , че са го преместили.
   Ще си купувам плодове.

   Не съм казала , но от два дни я карам на плодове през деня.
   Вечер салата и каквото съм сготвила , само дето гледам да е разделно.

   На Мариетка и Духчето едно голямо гуш  Hug
   Дано всичко мине по най-добрия начин.

  Хайде до обяд ви .

 
  Роси , аз си мислех , че кой знае какво , пък то гюрлюк .
  Викаш да го не копам лятоска . Laughing

# 23
  • Мнения: 1 488
Ха добро утро и от мен!
Пинки  Hug звездите ми го говорят! Joy имам си информатор с който си говорих оня ден.Ставаше въпрос за предните години,че сатурн е бил във Везни и тогава хората имат проблем с общуването помежду си!През тези години и много семейни раздели имаше.Та аз реших,че са приключили нещата,но не било така.Сатурн във Везни било проблеми с общуването,а Сатурн в Скорпион раздели.Най-добре пишеш в гугъла Сатурн в Скорпион и четеш.
Адаш,за стрелците нищо не знам!
Енчето не казва,как са дечицата.Моя батко през някакъв пубер минава,само дето пъпки не са му излезли.Вчера от игра шибна един юмрук на сестра си в окото  #Crazy никак не е лесно значи.
Мариети  Hug
Скрит текст:
Майката по-различно преживява нещата когато се случват на детето и!Смятам,че е печена и,че всичко ще мине добре.Пращам много добра мисъл за вас  Hug

# 24
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добър ден!   bouquet

Палец, който иска - има.  Peace

Търсете и алтернативи, без значение за какво става въпрос. Традиционната медицина се е поизчерпала и започнала да наврежда - в повечко, а ние сме забравили, че всичко е в нас и пред нас.

Кой искаше да спира цигарите? Днес - три години откакто не пуша (след 11 години страстно пушене).  Party Най-лесното нещо, което съм правила в живота си.
Разбира се връщайки се към 10-15-20 януари 2010 г. си беше трудно, но от позицията на минали няколко месеца (първо 2 - 3, после много) и вече години - б*си детската игра.
Ехх, а как ми се щеше така да е с килата и храната, и желанието към шоколад.  Laughing
То и тук сигурно е лесно, ама трудното продължава прекалено дълго.  Laughing

Зависимостите съм ги преодоляла. Остава да си реша емоционалните проблеми и здравословните.  Joy

Броя и нещо не ми харесва - съотношение перфектно, количества и калории -  smile3505 За това реших - няма да броя.  Joy Да не се стресирам излишно. Или пък да не си викам - "остават едни 100 к., а хапни малко сиренце с масло".
Ще трепя килата и по алтернативен начин.  Laughing

# 25
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Денят е прекрасен, нали?  Hug

Джиз, радост за очите ми   bouquet

Старата година и аз я броя успешна, но и за новата има какво да си пожелая. Нека тази година е спокойна за всички и да имаме време за всичко това, което обикновено отлагаме, а страшно ни харесва  Hug

Мариетке, Духче  Heart Eyes Hug

За цигарите - седма година карам без да ми липсват.
За килата -  newsm48
Цел през годината - като начало, искам да мина 1000-та километра с крос-тренажора. Последните дни карам на алтернативите, ама нещо ми липсва. Аз лично много искам да мога да си карам по един месец през лятото нейде на почивка извън България, със семейството и приятели. И един - на почивка в нея, ама по-разпокъсано и по-скоро в пътуване.

# 26
  • Мнения: 1 488
Къде сте?
Общ сбор!
Днес варива.
Кафе
2 кивита
1 банан
леща
сега си правя червен ориз за вечеря.
Не мога да се наканя на спорта.Много съм се умързеливила значи.

# 27
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Grinning

Ето ме......

Днес закусих мазнино,  ooooh! сега ще видя какви ще ги правя по вечерно

Мариетка, Джизи,  Hug

# 28
  • Мнения: 1 280
Сега закусих филийка с масло и сирене , кафе... по никоя диета не е...ама отивам на една работа дето до обяд ще съм ги изразходила 100%.... Ох, така не я обичам тази работа ,дето днес отивам.. искам да я сменя, ама докато не намеря нещо поне на половината пари , не мога да я сменям.. добре, че имам 3 работи, ама точно тази не я понасям хич....и е на майната си ../на 100 км , от нас/..а сега и навъ вали ...как не ми се тръгва ако знаете ....Пожелайте ми да си намеря нещо друго, с което да я заменя.... Praynig

# 29
  • Мнения: 5 873
Стискам палци на нуждаещите се! Кураж !!!     Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт