Боледуване на децата ни в яслена и градинска възраст- как да се справим?Тема 3

  • 36 918
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 297
За съжаление трябва да се запиша пак при вас, май още доста време ще следя темата  ooooh!

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Не ги извеждам самоцелно, само за да са навън. Никога не ме е спирал студ, сняг и пр., ако се налага да излезем, но ей така само за едната разходка не ги извеждам всеки ден. Сега малката след пневмонията си е вкъщи, освен по десетина минути на двора, колкото да нахраним кучето, никъде не е ходила.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 272
И аз тук, дано децата ни бъдат здрави  Praynig

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 795
Здравейте и аз да се запиша отново Simple Smile Благодаря за темата, намирам положително отношение, адекватни съвети и разумни млади майчета:)))

Ако имах къща с двор, не спирам да се надявам да е скоро и това, щях да я извеждам и по няколко пъти, но сега е затруднено това начинание, трудно слагаме чапка, шал, а за ръкавици дори и не мечтая, ходим на детска градина, тя не ние е много близо и вървим пеш, но и като не ходеше излизахме всеки ден:) дори и за малко схемата е 1 час обличане, пазарлъци и заключване за 20-25 минути в снега и преспита например, за мен е доста изтощителен този момент.


В страни от болестите, да не ме чуе дявола, че от другата седмица съм в редиците на работещите майчици,ходим успешно цяла седмица на ясла, кога, кога питам аз детето започва да съдейства на майка си и е разбрано? Как се лекува прекомерен инат? Пришки на езика ми излязоха, че не съм от най-спокойните е вярно, но мисля, че имам най-големият инат на света.


# 19
  • Мнения: 471
Излизаме навън,стига да няма силен вятър,мъгла и дъжд.Като по-малка и в дъжда с дъждобрана на количката пак бяхме навън.

# 20
  • Мнения: 58
Запис  Peace. Ние продължаваме да сме с хрема  Rolling Eyes иначе изкарахме една седмица на градина.

# 21
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Дано да са здрави децата и аз да се запиша Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 139
Моля да споделите / може и на лични, да не е спам / какъв черен бъз давате на децата? ефект?
същотото и за пчелния прашец. ефект ?

# 23
  • Мнения: 7 111
Миналата година започнах да давам Самбукол и след като изчезна от аптечната мрежа минахме на Самбукус. Или обратното беше.
Тази година с тръгването започнах с домашен бъзов сироп, но в момента го спрях, защото излезе някакво обривче на едната бузка и сега елиминирам възможните причини.
Ефект определено виждам.  Peace

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ако имах къща с двор, не спирам да се надявам да е скоро и това, щях да я извеждам и по няколко пъти, но сега е затруднено това начинание, трудно слагаме чапка, шал, а за ръкавици дори и не мечтая...

Къщата с двор не отменя слагането на шал и шапка  Laughing Как да я извеждам няколко пъти, като всеки път трябва да я обличам наново  Stop

# 25
  • Мнения: 1 277
ninnann, РониHug Hug Hug
Аз пък чак днес се загледах в антибиограмата по-подробно и този мупироцин, който е в Бактробан, го нямаме в графа "S"  Thinking

# 26
  • Мнения: 21 275
Ние досега бяхме на разходка,че навън е доста топло за сезона и нямаме сняг.
Искам да Ви попитам : дали малката ми кашля от сливиците ?
Забелязах го тази вечер,не е често,но все пак покашля  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 805
Ние досега бяхме на разходка,че навън е доста топло за сезона и нямаме сняг.
Искам да Ви попитам : дали малката ми кашля от сливиците ?
Забелязах го тази вечер,не е често,но все пак покашля  Thinking


От възпалено гърло може да кашля.
Моята кашля зловещо в момента от такова гърло и фарингит. Така не съм я чувала до сега да се дере. Започнахме със сухи подкашляния.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ние влязохме в серия. От началото на декември не е ходила на градина. Почна с хъркане на носа, после влажна, бухаща кашлица от секрети. Може би 4 седмици кашля - но само по 4-5 пъти на ден, като ходехме поне веднъж в седмицата да я преслушват и уж нямаше нищо. Миналата събота вдигна 39.8 т. и се оказа, че за малко да направи пневмония... Сега е на антибиотик.

Какво значи да кашля от сливиците?

За ината, моята дъщеря все още си е така. И аз се питам кога ще стане по-разбрана, защото на моменти ме докарва до лудост.

# 29
  • Мнения: 21 275
Ние досега бяхме на разходка,че навън е доста топло за сезона и нямаме сняг.
Искам да Ви попитам : дали малката ми кашля от сливиците ?
Забелязах го тази вечер,не е често,но все пак покашля  Thinking


От възпалено гърло може да кашля.
Моята кашля зловещо в момента от такова гърло и фарингит. Така не съм я чувала до сега да се дере. Започнахме със сухи подкашляния.
Благодаря,във вторник ще си я закарам пак на УНГ да видим какво ще каже,аман от болести вече...

Какво значи да кашля от сливиците?


Гърлото имах предвид  Peace

Общи условия

Активация на акаунт