Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 517
Миналата седмица в групата на щерката имаха пижамено парти - госпожата ги посрещаше на детска по пижама, децата много се кефиха, аз също, обаче се замислих, дали някоя майка няма да пусне някоя жалба по този повод  Mr. Green

ПП Аз съм от ония, доволните майки, дето госпожата има специално отношение към техните деца  Joy

# 46
  • Мнения: 860
Аз мисля, че излишно се зацикли върху танците...
 Дзвер, дори библии не би трябвало да подаряват на деца на тази възраст- води се религиозна пропаганда, което забранено изрично за детски градини.
Иначе, да, и авторката нещо много неразбрано описа проблема.
Тези са одобрени .

Какво значи одобрени? И какво ще подарят тогава на Самира от трета "А", с мама и татко араби?
 То авторката сама каза, че децата се кефели на балета...

# 47
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз мисля, че излишно се зацикли върху танците...
 Дзвер, дори библии не би трябвало да подаряват на деца на тази възраст- води се религиозна пропаганда, което забранено изрично за детски градини.
Иначе, да, и авторката нещо много неразбрано описа проблема.
Тези са одобрени .

Какво значи одобрени? И какво ще подарят тогава на Самира от трета "А", с мама и татко араби?
 То авторката сама каза, че децата се кефели на балета...
на всички - едно и също - одобрени били и по някакъв проект - така ми обясни тогава директорката, не помня - беше преди 4 години

# 48
  • Мнения: 6 619
Освен танцуването ,какво в методите на тази госпожа е обезпокоително ?

nosferata на нашата си пешеше ,че са одобрени от министерството.
Самира ще откаже подаръка .

# 49
  • Мнения: 860
Няма да цикля и аз, не ставаше въпрос колко и дали са одобрени, а че в детската градина е забранено да се раздава, подарява, предлага литература с каквото и да е религиозно съдържание.
На Хелоуин в съседната група бяха направили карнавал с вещици, пирати и т.н. и бяха дошли на гости в групата на нашите- е, няма такъв кеф. Даже седели в тъмното на свещи (било за няколко минути, но децата се смееха и искаха и вкъщи да им направят подобно нещо). Ай сега майката на Петърчо да пусне жалба у форумО, че ...
Ако танцът е бил без дрехи, разбирам възмущението, ама май не е било така- щеше да се чуе, дребните не биха пропуснали да споменат за такава атракция- и, мамо, пък госпожата си свали дрехите и остана голаааа...
Та, отново ми стои неясен проблемът!

# 50
  • Мнения: 15 379
Библейските писания биха ме смутили единствено.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Какво значи одобрени? И какво ще подарят тогава на Самира от трета "А", с мама и татко араби?
 
Може всички деца да са били християнчета.

# 52
  • Мнения: 6 619
Тя не говори за библия ,а за някакв сектански брошури .

# 53
  • Мнения: 15 379
Тя не говори за библия ,а за някакв сектански брошури .

Да, зная. Не съм се изразила правилно.

# 54
  • Мнения: 860
Именно- сектански брошури. Но това явно не е голямото притеснение! Притеснението е от танц.

# 55
  • Мнения: 10 547
А и никъде не става ясно къде точно е видяла сектантските брошури. Едва ли са в стаята при децата, а и те, децата са трета група, т.е. колцина от тях могат да четат.
И все пак- още от заглавието става ясно, че Одета от Лебедово езеро, а не Мария-Магдалена от Библията я притесняват.

# 56
  • Мнения: 860
Даааам, и защо директорката не предприема нищо? Авторката, ако и на нея обясняваш по същия начин,както го правиш тук, бездействието и е обяснимо.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 268

Нали?  Mr. Green
Хем неразбрали, хем критикарки.

Разбирам авторката и съм съгласна с нея, че никак не влиза в задълженията на една детска учителка да танцува пред децата, още по- малко да ги строява да и се любуват. Като иска да е балерина, да отива в операта. Аман от "проблемни" личности в детските заведения. Не им ли правят периодично психо- тестове?
Чудно ми е защо се противят на инсталирането на камери в детските градини? Аз съм с две ръце за това!

# 58
  • Мнения: 15 379
Не им ли правят периодично психо- тестове?

Не, не им правят.
Психотестовете и диагностичната им стойност към днешна дата - друга тема. Ама работа не вършат почти никаква.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Добре де, да не са тестове, но поне периодично да минават на разговор със специалист. Все пак работят с деца, не може всякакви кукувици да се занимават с това.
Вас не ви ли притеснява това, че тази госпожа изглежда не съвсем адекватна? Вашите госпожи така ли се държат?

Общи условия

Активация на акаунт