Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Мне, аз доколкото разбрах най-големия проблем на авторката е с фамилията на Гъзибарова... или каквато беше там. И това, че е танцувала с дяда си Коледа. А той по подразбиране е бил някой татко, демек - благоверен на някоя от мамите на децата от градината (може и г-н катюнгелов да е бил!). От този момент Тръсницицова е станала  Въртиопашкова и се е заформила една люта мелодрама с предизвестен край.  ooooh!

# 31
  • Мнения: 1 217
 Mr. Green Не ми е проблем ничия фамилия, но последните също и отиват. Mr. Green Mr. Green
А за протокола - аз съм неомъжена. bowuu

# 32
  • Мнения: 3 634
На горкото дете танцуващата учителка му е най-малкият проблем, ако и в трико да прилича на разгонен Шрек.

# 33
  • Мнения: 860
Проверете го това с религиозната пропаганда! Дали танцът е бил еротичен, трагичен или някакъв друг, е въпрос на интерпретация, ама библейски литератури си е баш доказателство, че нещо не е както трябва. И, както казах, за това директно може да изхвърчи не само учителката, но и директорката!

# 34
  • Мнения: 32
Като махнем това с религиозните брошури ,  щото това си е за уволнение ако има доказателства . Забелязвам ,че основно недоволството се върти около ''страста и към танците'' . Щеше ли да представлява проблем  за авторката ако беше танцувала ръченица или Дайчово хоро ?

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Няма такъв форум!  Shocked

# 36
  • Мнения: 11 573
Мисля, мисля и не мога да си представя танца, при все че имам голямо въображение.

Голям смях тук, макар да съчувствам на авторката.

# 37
  • Мнения: 10 547
Пазят ли модераторите изтритите теми? Защото там, в аналите на форума сладко дремят още, и още негодувания и епитети, епитети, епитети към въпросната учителка.
Съветвам авторката да си създаде личен блог и там старателно да описва патилата си с Въпросната. А на детето й желая, час по-скоро да постъпи в първи клас, а там...., дано учителката да не танцува ча-ча и меренге.

# 38
  • Мнения: 1 217
В трико не съм я виждала, надявам се и да нямам това удоволствие, а децата всъщност доста се се позабавлявали , както винаги.
Като махнем това с религиозните брошури ,  щото това си е за уволнение ако има доказателства . Забелязвам ,че основно недоволството се върти около ''страста и към танците'' . Щеше ли да представлява проблем  за авторката ако беше танцувала ръченица или Дайчово хоро ?
Не, това не е основното, това е продължението към методите и на обучение.
Иначе нямам нищо против да играе брейк на върха на айфаловата кула, стига децата да не са задължени да я гледат.

# 39
  • София
  • Мнения: 9 517
В трико не съм я виждала, надявам се и да нямам това удоволствие, а децата всъщност доста се се позабавлявали , както винаги.
Като махнем това с религиозните брошури ,  щото това си е за уволнение ако има доказателства . Забелязвам ,че основно недоволството се върти около ''страста и към танците'' . Щеше ли да представлява проблем  за авторката ако беше танцувала ръченица или Дайчово хоро ?
Не, това не е основното, това е продължението към методите и на обучение.
Иначе нямам нищо против да играе брейк на върха на айфаловата кула, стига децата да не са задължени да я гледат.
на сина ми в трета група за Коледа им подариха библия на български и на английски - било по някакъв проект, да не е нещо подобно това с религиозните брошури?

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля, че сте на далавера, щот' ако беше врътнала 2-3 гИбека и с това беше приобщила децата Ви към този вид изкуство, тогава какво?
Та по-добре е Одета  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 62 595
катюнгелче, може ли кратко, ясно и стегнато, с възможно най-прости думи и изречения да опишеш въпросната случка! Начинът, по който си се изразила досега във всичките си постове по темата създава такава каша във възприятията, че по-скоро прилича на халюцинации, а не на реалистично изложение. Няма нужда да казваш имената на градината и учителката, достатъчно е да изложиш фактите. Можеш да наречеш учителката "Х".

# 42
  • Мнения: 860
Аз мисля, че излишно се зацикли върху танците...
 Дзвер, дори библии не би трябвало да подаряват на деца на тази възраст- води се религиозна пропаганда, което забранено изрично за детски градини.
Иначе, да, и авторката нещо много неразбрано описа проблема.

# 43
  • Мнения: 6 627
Аз мисля, че излишно се зацикли върху танците...
 Дзвер, дори библии не би трябвало да подаряват на деца на тази възраст- води се религиозна пропаганда, което забранено изрично за детски градини.
Иначе, да, и авторката нещо много неразбрано описа проблема.
Тези са одобрени .

# 44
  • Мнения: X
Като махнем това с религиозните брошури ,  щото това си е за уволнение ако има доказателства .
Струва ми се, че брошурата (не видя ли от кого е издадена?) и предполагаемото сектанство не тормозят толкова Катюнгелче, а са по-скоро някакъв допълнителен щрих към образа на омразната персона. Цялата работа очевидно си има предистория и все повече прилича на лична вендета. Кофти и за двете страни.

Общи условия

Активация на акаунт