90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 209

  • 26 271
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 517
И аз тук. Искам да питам как се отразяват компотите в плодов ден? Досега рядко съм яла, но си донесох зимнина и мама ми е направила много вкусни и разнообразни. Какво количество, евентуално?
Компот със захар може евентуално за вечеря във въглехидратен. В плодов - изключено.
Тинки, тенкю   bouquet Аз също си събирам рецепти в блога - ето линк, ако мога да съм полезна на някого http://sweetsavorytemptations.blogspot.com/search/label/90-%D0%B … D0%B5%D1%82%D0%B0
Благодаря Голди. Освен на пощата, разбира се и тук събирам линкове. Ще го добавя този веднага!

*За да не пиша нов пост се редактирам:
добавила съм линка на Голди и табличката на Нели  bouquet

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 13:12 от tinki_15

# 17
  • Мнения: 1 146
Здравейте и благодаря за новата тема   bouquet

asda1971 аз бях писала, че имах 4 килограма за сваляне и ги свалих още през първи цикъл. За целия втори бях минус 500 грама. Доволна съм, защото си задържам килограмите и не искам да отслабвам повече. През първи и втори цикъл не съм смесвала белтъчини на едно хранене, сега го правя. Във въглехидратен за вечеря задължително сладко и втория воден го направих плодов. Изключително доволна съм от режима  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 0
втоя ред на мисли и аз да си призная нещичко  Blush при първото спазване на виетата аз прескачах третия ден въртях само белтъчния, бобов и плодов, но сега ги спазвам

# 19
  • Мнения: 2
  Тинки, bouquet благодаря

Веднага си нанесох менютата и движението на килограмите, ех че прегледно и хубаво  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте момичета,

приемате ли нови попълнения. Ще опитам да спазвам режима на хранене и се надявам да ми бъде полезен. Имам да свалям 15кг Embarassed надявам се че ще успея.

# 21
  • Мнения: 0
здр, ще успееш ние ще те подкрепяме,вярвай в себеси там е ключа към успеха  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да попитам  ашурето може ли да бъде за въглехидратен

грухано жито
захар
орехи
стафиди
1 с.л. нишесте

И още нещо, днес по инерция си сипах малко мляко в кафето,  а ми е 2 ри  варива, надявам се да не промени резултата, защото сутринта бях  - 700 грама

# 23
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Здравейте  Simple Smile Днес е ден за варива и ето менюто:
З: Две мандарини + кафе
О: Тези картофки на Джеймс Оливър + салата зеле и моркови (неовкусена)
В: Може би само салатата от обяд, стана ми тежко след като обядвах  Confused
Чакам си още кантара и нямам търпение да разбера има ли резултат в килограмите, тръгнах от 76 кг , дано да съм поне 74 за тези 10 дни.  Praynig

# 24
  • Мнения: 0
hasty нещо ядките не се вписват в тоя ден, 20 гр мляко не е фатално според мен  Simple Smile

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте, искам да попитам  ашурето може ли да бъде за въглехидратен
грухано жито
захар
орехи
стафиди
1 с.л. нишесте
Това не е ашуре, казва се коливо. Ашуре е варен десерт от мляко и жито (като мляко с ориз, ама с жито). Ако приемем, че житото е за ВХ би трябвало да може. Миналата година доста се спореше по въпроса. Според едни целите зърна са за варива (което прави рецептата неприложима), а брашната за ВХ. Според други житото е за ВХ. Не знам кое е по-правилно. Аз лично го ям във ВХ, но дали наистина така е правилно не знам.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 723
Да не ви изпусна .

# 27
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз в новата тема Mr. Green
ВХ съм днес и се чудя какво сладичко да хапна довечера мммм нямам търпение.
з-  3 мандаринки
о - макарони с дом. сос
в - обмислям още  chef

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте, включвам се към вашата компания, дано нямате против:) Ще си дооформя профила, тъй като не ми е още всичко много ясно, извинявайте, че засега е още без много инфо.

Та с ентусиазъм започвам 90-дневния режим. Имам да свалям 20 кг.Simple Smile

Днес е първи ден, на белтъчини.

Закуска: 1 банан
Обяд: Салата от моркови и сирене
Вечеря: Кисело мляко.

Хубав ден от мен:))) Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 517
Здравейте, включвам се към вашата компания, дано нямате против:) Ще си дооформя профила, тъй като не ми е още всичко много ясно, извинявайте, че засега е още без много инфо.

Та с ентусиазъм започвам 90-дневния режим. Имам да свалям 20 кг.Simple Smile

Днес е първи ден, на белтъчини.

Закуска: 1 банан
Обяд: Салата от моркови и сирене
Вечеря: Кисело мляко.

Хубав ден от мен:))) Simple Smile
Здравей, добре дошла и успех. Хубаво е, ако имаш възможност, когато можеш да ядеш еднакво за обяд и вечеря. Не е фатално, даже ти е супер менюто, но дава по- добри резултати!

Общи условия

Активация на акаунт