90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 209

  • 26 269
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Здравейте, включвам се към вашата компания, дано нямате против:) Ще си дооформя профила, тъй като не ми е още всичко много ясно, извинявайте, че засега е още без много инфо.

Та с ентусиазъм започвам 90-дневния режим. Имам да свалям 20 кг.Simple Smile

Днес е първи ден, на белтъчини.

Закуска: 1 банан
Обяд: Салата от моркови и сирене
Вечеря: Кисело мляко.

Хубав ден от мен:))) Simple Smile
Добре дошла, 20 килограма  ще ги разкараш за нула време. Със желание  и дисциплина всичко се постига. Успех....

# 31
  • Мнения: 0
Хе хе, благодаря ви за подкрепата:))))Дано наистина ги разкарам "за нула време" Wink

# 32
  • Мнения: 2 564
Днес плодов 20 ден
закуска в 7,30 кафе и банан
обяд 10 бадема и 2 резенчета ананас
16 - 2 ябълки
за вечеря още незная сигурно пак ябълки. Днес не съм на тае бо и с тези плодове няма да чакам никой за вечря, тъй че до 19 ще ми е вечерята.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте и честита нова тема. Simple Smile
След белтъчен съм +100гр.
Днес бобов:
З-ябълка и кафе;
О-ориза на Савинка(свърши ми МЦ-то и затова реших да ям ориза,та ако имам задържана вода да се махне);
В-същото.
Сега наваксвам с водата.Днес не можах да ида на фитнес,че ме боли гърба и реших да не се натоварвам днес.

# 34
  • Мнения: 2 564
Не мога да намеря и с търсачката ориза на Савинка. Може ли рецептата?

# 35
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Не мога да намеря и с търсачката ориза на Савинка. Може ли рецептата?
Оризът се сварява без мазнина и сол и преди употреба го ядеш с неовкусена краставица. Това е Smile Успех!

# 36
  • Мнения: 2
Вече започвам да се отчайвам имам много килограми за сваляне,спазвам стриктно диетата и засега нямам прегрешения но въпреки всичко за 14 дена нямам свален и един килограм,само някакви грамове.Надеждата ми беше че поне ще успея да сваля 10кг,а вече почвам да се съмнявам дали ще успея да сваля и 5кг. bambam bambam bambam

# 37
  • Мнения: 2 564
Ала-Бала, благодаря  bouquet
petianasko, същата работа и при мен се получи за 2 четворки бях -1, но след това си го върнах. Днес ми е плодов и преди 3 ден, ще видя утре кантаърт какво ще отчете. И аз като чета какви хубави резултати имат пишещите в темата и ми става зле с моя "никакъв" резултат.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Вече започвам да се отчайвам имам много килограми за сваляне,спазвам стриктно диетата и засега нямам прегрешения но въпреки всичко за 14 дена нямам свален и един килограм,само някакви грамове.Надеждата ми беше че поне ще успея да сваля 10кг,а вече почвам да се съмнявам дали ще успея да сваля и 5кг. bambam bambam bambam
А на см сваляш ли?Пиеш ли достатъчно вода?

# 39
  • Мнения: 2
Вече започвам да се отчайвам имам много килограми за сваляне,спазвам стриктно диетата и засега нямам прегрешения но въпреки всичко за 14 дена нямам свален и един килограм,само някакви грамове.Надеждата ми беше че поне ще успея да сваля 10кг,а вече почвам да се съмнявам дали ще успея да сваля и 5кг. bambam bambam bambam
А на см сваляш ли?Пиеш ли достатъчно вода?
            Пия до 2 литра вода см не съм си ги засичала затова не мога да кажа                                                                                                                                                     

# 40
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Вече започвам да се отчайвам имам много килограми за сваляне,спазвам стриктно диетата и засега нямам прегрешения но въпреки всичко за 14 дена нямам свален и един килограм,само някакви грамове.Надеждата ми беше че поне ще успея да сваля 10кг,а вече почвам да се съмнявам дали ще успея да сваля и 5кг. bambam bambam bambam
А на см сваляш ли?Пиеш ли достатъчно вода?
            Пия до 2 литра вода см не съм си ги засичала затова не мога да кажа                                                                                                                                                     
Ами освен да почнеш да си пишеш менюто, за да може ако има нещо нережимно да го "засекат" момичетата Simple Smile
См и да не си мерила по дрехите можеш да усетиш.

# 41
  • Мнения: 1 517
petianasko Ако имаш много за сваляне 2л вода е малко. Не се отчайвай в началото си, както е казала Ала бала напиши си менютата. Сега се сещам, преди тази диета правила ли си други?Спортуваш ли?
Отчитам си току що приключилата вечеря: салата от домат,краставица,зелена чушка, сирене и кашкавал с малко лимон и зехтин. да видим утре. За тогава вече имам сготвена зеленчукова супа.

# 42
  • world wide
  • Мнения: 139
здравейте и от мен!От утре и аз съм във вашите редици имам да свалям 25 кг надявам се да успея!!!Браво на всички свалили и кураж и постоянство на все още борещите се!!!
За утре менюто ми ще бъде З-2 ябълки О-пил.филе на скара,слата домати и краставици+булон В- 1/2 филе и салатка

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Вече започвам да се отчайвам имам много килограми за сваляне,спазвам стриктно диетата и засега нямам прегрешения но въпреки всичко за 14 дена нямам свален и един килограм,само някакви грамове.Надеждата ми беше че поне ще успея да сваля 10кг,а вече почвам да се съмнявам дали ще успея да сваля и 5кг. bambam bambam bambam
А на см сваляш ли?Пиеш ли достатъчно вода?
           Пия до 2 литра вода см не съм си ги засичала затова не мога да кажа                                                                                                                                                    
Умножи си кг по 30мл и ще получиш от колко литра се нуждаеш на ден.
Примерно:62кг по 30мл=1860,демек 1,8л на ден вода.
Започни всеки ден да си пишеш тук менюто,и ако има нещо ще те посъветваме.  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 833
Влизам за отчет на днешния плодов ден
10ч.-кафе +2мандарини
12ч.-тиква с ябълка ,малко орехи и канела
14ч.-банан
17.30ч.-два портокала с малко орехи
Струва ми се ,че ще прегладнея ама ха давидим

Общи условия

Активация на акаунт