90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 209

  • 26 273
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 544
Благодаря за прекрасната тема  bouquet

# 46
  • Мнения: 0
И аз влизам, за да дам отчет Simple Smile
Ден 10-ти - варива:
З: фреш от 1 портокал и 1 лимон
О: ориз със зеленчуци
В: ориз със зеленчуци, 1 домат
До момента водата е 1л, но до довечера ще са 2 Wink

За утре съм запланувала спагети за обяд, но вечерята още не е ясна, но най - вероятно ще бъде нещо сладко.

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554
Тинки, благодаря чеде   bouquet

Отчетът за плодовия ден, който приключи преди час

з - кафе и сини сливи
о - 90 гр стафиди и 40 грама лешници
сл - 2 ябълки и 40 грама лешници
в - парче варена тиква

За водата - 30 мл на килограм тегло е минималното необходимо количество на организма, за да функционира правилно. Така че, ако не пиете вода няма как да изхвърляте токсините и мазнините от тялото си. Процесите се забавят и въобще си вкарвате чудесен автогол  Mr. Green

Сега хващам мъжа ми да помага, че искам да сготвя спанак с месо за утре, а малко не мога да държа ножа  smile3515

# 48
  • Мнения: 24
Здравейте, и от мен в новата тема Simple Smile

Отчет на днешния ден Варива :

З. 10бр. сушени кайсии + кафе

о. голяма салата китайско зеле с моркови , консерва царевица ( без захар)

в. кисело зеле с фасул в глинен гювеч

около 1,5 л вода до сега , но има още време , ще наваксам Simple Smile

За утре знам само вечерята  smile3508 тортичка. Нямам търпение.  #Crazy, незнам от МЦ ли е ,но умирам за сладко. #Crazy newsm78

# 49
  • Мнения: 11 496
Днес бях на:
З - 2 кивита
О - 1 порязаница (стара българска дума, много добре описваща порцията хляб  Mr. Green) от домашен пълнозърнест хляб с орехи + малко маслинова паста, кьополу и туршия
В - шоколадов кекс

# 50
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за подкрепата ,засега отказване няма водата ми е в нормите ще се замисля за някакъв спорт  Hug

# 51
  • Мнения: 292
 След вчеращния белтъчен ден съм +500гр. ShockedНадявам се да си го изчистя скоро Praynig
 Днес бях на:
з-грейпфрут
о-ориз със зеленчуци и салата моркови
в-същото с по-малко ориз

# 52
  • Мнения: 142
Запис и от мен , днес 10-ти ден съм 3,700 кг минус, така че добре се движа  Grinning
Менюто ми днес (варива):
з.2 портокала
о.постни сърми +салата зеле с моркови
в.зелен боб с картофи+салатата същата
С водата съм напред, повече от 3л. до сега и най-вероятно ще станат 4л. до края на вечерта Grinning
Пожелавам ви приятна и отслабваща вечер, момичета Hug

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да си отчета плодовия ден:
з - 2 банана;
о - 2 ябълки;
сл. - 1 грейпфрут;
в - шепа сушени сливи и шепа слънчогледово семе;

Може ли някой да ми припомни защо ядките трябва да са сурови? Че са по-полезни ясно, но има ли отношение към отслабването? Мнооого са ми гадни сурови.  Sick Направо устата ми се схваща докато ги преживям.  ooooh!
И още едно питане - как стоеше въпросът с фъстъченото масло? Във ВХ може ли?  newsm78

За моя ориз (мисля да подам искане в патентното ведомство  Joy) да уточня, че видях няколко свободни интерпретации:
Измит обикновен ориз се вари в чиста вода (без сол и мазнина), изцежда се и се смесва със ситно нарязана прясна краставица (не какъвто и да е зеленчук, а точно краставица). Яде се и на обяд и на вечеря само това. Може да се добави копър или магданоз.

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 19:46 от savina_33

# 54
  • Мнения: 1
Потокалче,бананче,портокалче,бананче....и така до преди малко-100гр  бадемки.Обожавам ги ези бадемки,ще ви кажа утре сутрин резултата.
D.малко ме разочарова е твойте 4 кг.-шегичка,понеже аз искам да сваля поне 14,та мислих да се срвняваме ,ама то няма как да се меря с теб Sad
Благодаря за отговора ,и Тинкито благодаря за новата темичка Simple Smile

# 55
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте! Hug
Отчета за днес , варива.  Peace
з. кафе , за плод не се класирах 
о. салата и зелен фасул
в. салата и ориз.
Естествено и вода за десерт. Grinning
Лека вечер!

# 56
  • Мнения: 14
Здравейте фиданки Hug

Нещо нямам време да се отчитам напоследък,а и не съм се мерила.
Днес белтъчен:
З:Фреш от грейпфрут
О:Омлет от 2 яйца и салата зеле и моркови
В:Толстолоб на фурна и зелена салата с авокадо chef

Освен 2-та литра минимум на ден,за тези които задържат кг-те,е много важно да изместят вечерята колкото се може по-рано Peace

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Момичета,кажете някоя хубава рецепта за тесто,с което мога да си направя примерно питка или мелинки,без сирене,а със зеленчуци?!
Сега се ровя в нета за рецепти за тестото,набелязах си една,но искам и вашите идеи да чуя.

# 58
  • Мнения: 3 067
Тинки... почни да ядеш мила   Hug

Отчет
З- 2 мандарини
втора закуска - банан
О и В -зелен фасул с картофи на манджа Wink

# 59
  • Мнения: 447
Привет на всички! Hug

Днес отчитам плодов ден с общо изядени следните неща, разпределени в четири хранения: 4 малки банана, една шепа сурови лешници, 2/3 от пакетче фурми, един много голям фреш портокал и една зелена салата (знам, че не е режимна заради подправките, но някак не мога да карам само на плодове). Blush

Имам и един въпрос към тези, които спазват диетата отдавна: някога успяхте ли да свикнете с почти липсващата закуска? Понякога ми е много трудно да издържам до обяд само с един плод. Като се замисля, ако последното хранене е в 20:00 часа (а то обикновено е доста по-рано при мен), то до 12:00 часа на следващия ден са минимум 16 часа без храна, което си е доста дълъг период от време. Много се надявам, че след време организмът ми просто ще свикне с този режим и няма да очаква закуска. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт