Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 336
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 442
Запис в темата!
Мокка честит рожден ден, да си жива и здрава, много щастлива и всичко което си пожелаеш да ти се сбъдне!
Не знам дали сте обсъждали това, но се замислих дали няма след като един Древен се превърне в човек, цялата негова вампирска линия и те да станат на хора? Иначе и аз искам всички да си останат вампири.

# 16
  • Мнения: 9 095
ся тоя момент с тоя кол...ултимът кол-а демек съм го забравила, просто много ми стана любопитно де...

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
В Мистик Фолс вампири нЕма. Има само мекотели и един готин хибрид!

mokka, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, любов и успехи във всичко, с което се захванеш!   bouquet Hug 
 

# 18
  • Мнения: 1 517
Мокка честит рожден ден. Бъди жива, здрава и всичко всичко най- хубаво.  
Аз гледах нсощи както казах, но няма да дават още пистолетите Mr. Green
За кол не ме е яд, с него и без него на мен лично ми е все тая, но е жестокол Може ориджинълите да не се харесваха , но си бяха семейство и аз мисля , че Ребека и особено Клаус ще избухват. Сефан ми харесва така, но ме е яд на Елена, която май и харесва всичко да я коткат и да се грижат за нея. С тоя лек аман Crossing Arms ДЖер, колкото и да го разхождат по без потник не ме привлича. интересно ми е както ще прави мат и ако той е с Ребека дали Стефан няма да стане по лош Crazy Но ще видим. Деймън ме издразни и той, както е меси на брат си с кой спи след като той беше с Елена и дори нямаше доблестта да му каже сам Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 3 581
В Мистик Фолс вампири нЕма. Има само мекотели и един готин хибрид!
Т.е има само мекотели и един готин синеок вампир Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 846
Хахаха, мерси за пожеланията, Ир, мерси за замижаването  Joy Joy Joy

Начи ей тези първите са за мен



Пък тези са за вас

И кафе, щото е рано за вино  Joy

# 21
  • Мнения: 2
  Йо, честит рожден ден много здраве, успехи, любов, сбъднати желания и мечти  newsm59

 Наистина няма вампири, имаше един, но те го убиха...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 334
Йо , Честит рожден ден!Много здраве,щастие,късмет и каквото още си пожелаеш  newsm59  bigdance2  Gift
Майката на Бони друга актриса ли я играе или е същата  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 846
Е същата е, кака Пърша, вчера я обстрелвахме Simple Smile

# 24
  • Мнения: 74
Йо, мерси за почерпката   bouquet Честит рожден ден и тук! Подаръци Simple Smile



# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 334
Е същата е, кака Пърша, вчера я обстрелвахме Simple Smile
Ясно   bouquet

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Скок в темата, че да не пропускам разпределянето на благините, дърпането на сютиените и подобни веселби.

Честит рожден ден на рожденичката.  Party

# 28
  • Мнения: 2 846
Първа актриса за "Древните" http://series.twifun-bg.com/?p=11466

# 29
  • Мнения: 6 493
Йо , жива и здрава да си ! Много любов , късмет и успехи ти желая   Tada


За серията: Като не почитателка на Кол , смъртта му ми се понрави. Да отбележим , че това май е първият план на Елена , който се осъществява  Laughing.
Каралайн , къде е ?

Общи условия

Активация на акаунт