Ще останат ли вампири в "Дневниците на вампира"? - тема 34

  • 27 360
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2

 smile3532 smile3532  Не мога да спра да го гледам

mokka, честит рожден ден! newsm38 nbirthday Tada

Кога ще пускат този нов сериал с древните?  newsm78

# 31
  • Мнения: 74
Пилотния епизод ще е част от Дневниците и по-късно пролетта ще стане ясно дали е одобрен за цял сезон.

# 32
  • Мнения: 2
Пилотния епизод ще е част от Дневниците и по-късно пролетта ще стане ясно дали е одобрен за цял сезон.

Мхм ...  а и да попитам дали ако го одобрят Клаус и Ребека ще продължат да играят в ТВД?

# 33
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Серията беше мега скучна-добре,че бяха последните 10 мин  Crossing Arms
Не вярвах,че плана с убийството на Кол ще проработи,но явно като станеш вампир и ставаш по-умен:тук визирал Ленчето  Laughing
Има карта,камък,меч-10 епизода мястото ли ще търсят?

Мока
   bouquet ЧРД -Жива и здрава!

# 34
  • Мнения: 74
Пилотния епизод ще е част от Дневниците и по-късно пролетта ще стане ясно дали е одобрен за цял сезон.

Мхм ...  а и да попитам дали ако го одобрят Клаус и Ребека ще продължат да играят в ТВД?

Двата сериала ще се развиват паралелно, така че може да ги виждаме като гост звезди, както направиха с Анатомията на Грей и Частна практика. Джоузеф е потвърдил участието си в Древните, но за Клеар не знам.

# 35
  • Мнения: 9 095
ми Пърша ще участва ли hahaha

# 36
  • Мнения: 2
ми Пърша ще участва ли hahaha

 Все още не мога да повярвам, че оставиха скучен герой, като майката на Бони, но Кол го убиха  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 28
Честит рожден ден, mokka!   bouquet Всичко най-хубаво ти пожелавам!  Simple Smile


На мен ми липсва Керълайн.  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 1 343
Йо честит рожден ден мила. Жива здрава и ако не с някой хубав синеок убавец до теб, поне да ти подарят хъски с неговия поглед и да го кръстиш Деймън.

Сега малко от другата тема.
В ИК вампирите също спят даже спят мъртвешки сън Simple Smile Само в Здрач вампирите не спят Simple Smile

За епизода Simple Smile Хареса ми. Малко екшън малко романтика, една лоша вещица Simple Smile Суперр....

# 39
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Благодаря за темата   bouquet
mokka ЧРД пожелавам ти много здраве, щастие и незабравими моменти  newsm59  Hug

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
ми Пърша ще участва ли hahaha


Само да не я гаджосат с Клаус, че шЪ умрЪ.
ooooh!

# 41
  • Мнения: 9 095
ми Пърша ще участва ли hahaha


Само да не я гаджосат с Клаус, че шЪ умрЪ.
ooooh!

 Joy Joy Joy сериала на семейните взаимоотношения Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 21 282

Не вярвах,че плана с убийството на Кол ще проработи,но явно като станеш вампир и ставаш по-умен:тук визирал Ленчето  Laughing



smile3532

# 43
  • Мнения: 1 517
Само на мен ли Елена ми изгежда една развлачена с тези бабешки жилетки Joy Blush
п.с. с тези снимки и аватарчета на Дийн много ме радвате Blush Blush Blush

# 44
  • Мнения: 21 282
Туй сигурно,защото е в домашна обстановка.
О,и мен ме радват  Blush

Общи условия

Активация на акаунт