Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 457
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 012
Госпожата, то и аз така си освободих вечерта  Laughing Мъжът ми се изказа, че в котешкия месец жените сме имали точно толкова акъл, колкото на една котка.  Mr. Green

# 62
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Кампанулка, страхотно попадение за бъдещото бебе на Кузей и Джемре  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes страхотна сладурана!   bouquet Хубав ден ви пожелавам, или поне остатъка от него! Дано да имаме хубав фрагман скоро!

# 63
  • Мнения: 186
Хубава сряда! Ще си чакаме днес обещания от Едже трейлър Simple Smile
Бъдещото бебе на Дж и К  Heart Eyes


Кампанулка, страхотно попадение ! С прекрасните очи на мама и бялата кожа на тати , сладките бузки и на двамата Hug

# 64
  • Мнения: 1 277
Софи, Алиска,  Hug Hug
Бебето все още е с по-малко коса като дядо Сами, но пък баба Гюлтен се е постарала за прическата  Laughing Heart Eyes

# 65
# 66
  • Мнения: 3 328
ece yörenç ‏@eceyorenc

Evet, Kuzey Güney 13 Şubat çarşamba akşamından itibaren saat: 22.00'de ekranda olacak..

Епизода ще е от 22 часа Пускат нов от 20 часа

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 14:12 от dterziiska

# 67
  • Мнения: 186
Момичета, това не е добра новина.
Значи ниския рейтинг е повлиял на началния час.
Най-гледаните филми са от 8, другите десета глуха.

# 68
  • Мнения: 123
Как така сменят часа бе момичета ?

Ей какво писа Еце преди малко....

ece yörenç‏@eceyorenc

@yelchin 13 şubat çarşamba saat 20.00'de merhamet başlıyor.


https://twitter.com/eceyorenc


уф...
ece yörenç‏@eceyorenc

Evet, Kuzey Güney 13 Şubat çarşamba akşamından itibaren saat: 22.00'de ekranda olacak..

# 69
  • Мнения: 432
Значи вече ще гледаме Кузей от 22ч. Много хубаво, няма що. Ще стоим до нощите, а тези, които в четвъртък са на работа, за тях не е ясно... нейсе.  Peace

# 70
  • Мнения: 123
Значи вече ще гледаме Кузей от 22ч. Много хубаво, няма що. Ще стоим до нощите, а тези, които в четвъртък са на работа, за тях не е ясно... нейсе.  Peace

И аз не съм доволна от новината  ooooh! , на другия ден ще гледам като.. Tired

Не рабрах, заради рейтинга или някакво предаване почва  newsm78

# 71
# 72
  • Мнения: 2 282
Значи вече ще гледаме Кузей от 22ч. Много хубаво, няма що. Ще стоим до нощите, а тези, които в четвъртък са на работа, за тях не е ясно... нейсе.  Peace
Hug Заради рейтинга е. Тая измислена любовна история,рейтинг 11 %. За ужас на Джемрейките. Уж толкова добра, нищо не направи. И още повече ще пада. Затова трябва да има обрат във филма. Може да ни пуснат и горещи сцени.Със Зейнеп, по-отворена е.
И друг път се е целувала във филми.  И затова да са били разговорите на Чатай с Къванч,за които се спомена.Или да му намалят хонорара. Или може би  ново предложение за Къванч. За да избие загубите от тоя филм, нов проект Къванч-Берен. Като екранна любовна двойка. Е, тогава няма да може да си изброи пачките.

# 73
  • Мнения: 432
Дафне, аз съм сигурна, че Къванч и Берен няма да играят заедно. Берен в Отмъщението ще виси кой знае до коя година, а там Киво няма да го поканят, защото Кенан така ще се ядоса, че ще се наложи да сменят главната героиня с друга. Мен, ако ме питаш, съм с две ръце за Къванч - Берен , абсолютно до един, всички турски зрители искат да ги видят отново заедно, тогава рейтинга ще счупи рекордите. Това са звездите, там са и парите, там е всичко. Нали разбирате, че цялото общество в Турция е плакало за Бихтер, цялото. Това ви го казвам от сигурно източници, които са били там на финала на ЗП. Ще плаче ли, аджеба, народ с наложени обичай и разбирания, за една жена - прелюбодейка? Къванч - Берен , при тях всичко беше истинско, не игра, а истинско изживяване, затова и бяха толкова добри. Ако Берен влезе в Кузей Гюней, по което и време да излъчват филма, само той ще се гледа. Но и това няма да стане, за съжаление.  Peace Много се отплеснах.

Ще видим каква изненада са ни приготвили Ежде и Мелек, въпреки че може и в четвъртък да го гледам, защото в сряда ще е мъчение да гледам филм до късно и после на работа , та и на курс....  Peace

# 74
  • Мнения: 2 282
Значи вече ще гледаме Кузей от 22ч. Много хубаво, няма що. Ще стоим до нощите, а тези, които в четвъртък са на работа, за тях не е ясно... нейсе.  Peace

И аз не съм доволна от новината  ooooh! , на другия ден ще гледам като.. Tired

Това да ти е проблема. Тая новина води до друга, още по-лоша. Ясно е, че авторите ще си следват логиката на филма и няма да се съобразяват със зрителските нагласи.Т.е. не им пука за КуДже-тата. Щото Алиса и Минтири пишеха, че ще се съобразят,  били много и затова няма начин ВНЛ-то  да не се изживее. Ядец! Преди пак Ви хвърляха по-малко прах в очите. Вече забравете! За мен абсолютно очаквана новина.

Общи условия

Активация на акаунт