Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 435
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 186
Пък аз в седмицата на любовта да пусна снимка на Кузей и Джемре, прекрасни двамата,  прекрасна любов....


# 46
  • Мнения: 2 282
Добро утро, дами! Хубав ден!
Госпожата,  Hug Честит подпис и аватар. Много са романтични.
Лагуни, сега  прочетох поста ти за фрагмана. За мен, това е най-ясния фрагман. Сън на Джемре от килията. Нищо не е действителност в него. Дори като визия Кузей се различава от това, което е в момента. Преди време имаше мнение, че репликите не са  изречени, а е монтаж.  Почвам да си мисля, че ''обичам те'' на Кузей може да са казани по друг повод и на друга жена.
Вече имаме признание и целувка,  защо  Кузей да е страхливец. Т.е. връщаме се някъде в началото. И защо въобще не се споменава за Баръш. И защо е толкова призрачна обстановката на фрагмана.
И защо стоят толкова далечни и чужди.
Нещо ще раздели Кузей и Джемре. По-точно, разрив.Абсолютно съм сигурна.

# 47
  • Мнения: 18 549
" За мен, това е най-ясния фрагман. Сън на Джемре от килията. Нищо не е действителност в него. Дори като визия Кузей се различава от това, което е в момента. Преди време имаше мнение, че репликите не са  изречени, а е монтаж.  Почвам да си мисля, че ''обичам те'' на Кузей може да са казани по друг повод и на друга жена.
Вече имаме признание и целувка,  защо  Кузей да е страхливец. Т.е. връщаме се някъде в началото. И защо въобще не се споменава за Баръш. И защо е толкова призрачна обстановката на фрагмана.
И защо стоят толкова далечни и чужди.
Нещо ще раздели Кузей и Джемре. По-точно, разрив.Абсолютно съм сигурна."

Продължавай да чакаш и да се надяваш...

# 48
  • Мнения: 2 282

Продължавай да чакаш и да се надяваш...

А ти си чакай и се надявай Зейнеп да убие Кузей. Каквито ги пишеше вчера.

# 49
  • Мнения: 186
" За мен, това е най-ясния фрагман. Сън на Джемре от килията. Нищо не е действителност в него. Дори като визия Кузей се различава от това, което е в момента. Преди време имаше мнение, че репликите не са  изречени, а е монтаж.  Почвам да си мисля, че ''обичам те'' на Кузей може да са казани по друг повод и на друга жена.
Вече имаме признание и целувка,  защо  Кузей да е страхливец. Т.е. връщаме се някъде в началото. И защо въобще не се споменава за Баръш. И защо е толкова призрачна обстановката на фрагмана.
И защо стоят толкова далечни и чужди.
Нещо ще раздели Кузей и Джемре. По-точно, разрив.Абсолютно съм сигурна."

Продължавай да чакаш и да се надяваш...

Е, то нали надеждата умирала последна  Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 18 549
Нещо не си разбрала...в никакъв случай не искам Зейно да убие Кузей, но няма да се учудя ако се опита, това имах впредвид. Надявам се накрая един от оцелелите да е Кузей, защото е очевидно , че ще има още трупове.

# 51
  • Мнения: 123
Хубав ден момичета , няма а има филмче днес, но пък не прече пак да е готин деня!  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Алиска страхотни кокичета , много ми харесаха  Heart Eyes Идеята за по -нежни колажи в седмицата на любовта ми харесва... Heart Eyes Heart Eyes , то и аз съм се настроила романтично  Blush , та затова и аватара такъв...  bouquet


queen_fenka  Радост за окото....Кузейчо,  отива му по - първичното , мъжкарско поведение.  bouquet


·٠•Snejka•٠·  Благодаря за кафето , имах нужда от дозичка , кофеин.  Blush ...Даже и втора мисля да не откажа  ...  bouquet



dafne_1  супер нестандартен поглед имаш на филма. Изобщо не пасва на моето виждане, но пък е различно и много ме забалява.... Joy Joy Joy  Laughing Не спирай да го имаш ...   bouquet

ABBYY,  sinq laguna  ..Последно newsm78 ...Снимкаили колаж  hahaha hahaha   bouquet

# 52
  • Мнения: 3 371
Добро утро ! Ако вече трети ден не ви се работи, значи е сряда ! Laughing
Толкова съм свикнала с епизода днес, та забравих , че днес няма да има и си освобидих вечерта от всички ангажименти ! Crazy
Дафне,  Hug благодаря ти ! И аз много си го харесвам ! Peace
Фенче,  Heart Eyes тоз Кузей по ми иде за приспиване , джанъм ! Wink

# 53
  • Мнения: 18 549
Госпожата  Heart Eyes за приспиване ще ти постна нещо друго, джанъм.

 В този вид ме държи будна много дълго време Joy Joy Joy Подписа ти е трепач, мила! Hug
Те това е за приспиване, довечера като няма серия и си се освободила от всякакви ангажименти, скачай!

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 10:08 от queen_fenka

# 54
  • Мнения: 432
Роминка,  Hug благодаря за оформлението на юбилейната тема, красива е!   bouquet

Госпожата,  Heart Eyes честита премяна, много ми харесва! Всички се настройваме за любов, нали февруари е месецът на любовта.  Wink Аз съм тази, за която си споменала, че се е настървила по Къванч, ама какво да направя, то бива красота бива, излага се вече!  Crazy

Хубав и слънчев ден ви пожелавам, момичета кокичета!   bouquet

# 55
  • Мнения: 2 282
Aйде, и моят принос за романтичната обстановка в темата.

# 56
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes скачам и не се замислям даже ! Wink Като казах “приспиване“, не съм имала предвид, че ще има тази възможност, ама...да не уточнявам ! Mr. Green
Кралицата,  Heart Eyes аз себе си визирах, ама и за теб знам ! Laughing

Мисля, че седемте чудеса на света са...
 1. Да докосваш …
 2. Да вкусваш …
 3. Да виждаш …
 4. Да чуваш …
 5. Да чувствуваш …
 6. Да се смееш …
 7. И да обичаш.
 

# 57
  • Варна
  • Мнения: 685


На фона на този красив колаж, два  лебеда от Морската столица, поздрав за вси4ки влюбени!  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 277
Хубава сряда! Ще си чакаме днес обещания от Едже трейлър Simple Smile
Бъдещото бебе на Дж и К  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 282
Пълно разочарование от Кузей по форумите след последната обща сцена с Дж. В руския отдавна  имат резерви за неговите чувства към нея. Не могат да видят никаква любов. Учудена съм,обаче от реакциите в англ.форум. Те дори вече  не виждат  Кузей  и като приятел на Джемре, да не говорим,че с нищо не показва, че тя му е  любима. Не и помага в трудна ситуация.Оставил я е.Като в сън е. В първи сезон повече чувства. Гледа на Дж като предмет. Никаква ревност към Баръш, бута му я в ръцете. Кузей ги депресира.. Всички си уреждат живота, само той стои лежи на кревата с празен поглед. Скоро ще започнат да го мразят  щото наранява Джемре.
В руския форум има и обрат в отношението към Зейнеп,за разлика от англ., където ще й изядат и душата. В първия сезон не са я харесвали, но сега я разбират и се пробуждат симпатии. Защото е съвсем реален образ. Обидена, наранена, ревнува, желание за мъст. И въпреки, че любимка им е Джемре, имат желание да защитават Зейнеп.
Много по-различни усещания имат другите Джемрейки към филма,отколкото нашите. Тук си виждат любови, страсти, ревности, химии. В един разговор по скайпа. Joy Joy
Има подписи със снимката на Аби. Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 12:00 от dafne_1

Общи условия

Активация на акаунт