Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 436
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
    Няма шега, няма измама. Джалма е налице- сладка и пухкава .    love001



     Благодаря на Ромина за новата тема и красивият календар.    newsm51

# 31
  • Мнения: 2 282
Кузей и той по примера на баща си ще върви.Ще се извинява за това, че не прощава смятам.
Госпожата, Heart Eyes страхотна премяна!Честито!  bouquet

Бяхме я позабравили Джалма.Шани супер , че ни я припомни. Hug Много сладка тая Джалма! Party
Оххх, имам чувството, че това ще се случи още в следващата серия. Ще ми се да ни пуснат малко романтика в деня на влюбените. И това да е потресаващото на епизода, както са го анонсирали.

# 32
  • Мнения: 2 282
   Няма шега, няма измама. Джалма е налице- сладка и пухкава .    love001



  
Е, направо изби рибата с тоя колаж. Страхотна Джалма.  bouquet

# 33
  • Мнения: 0
Добро утро, видях , че наистина си права за това, че Г. го споменават във фрагмана от затвора.Не съм го гледала от мн. време, та съм забравила. PeaceДжемре пита Кузей дали Гюней няма да е  пречка за Кузей да изживеят чувствата си.Ама ако е направил нещо гадно Гюней, то този въпрос не е ли малко нелогичен?Ясно е , че не би трябвало да бъде бариера пред Кузей.
Много интересно, че Джемре отново иска от Кузей да и каже, че я обича и така да и докаже , че не е страхливец.Наистина отдавна не бях гледала фрагмана, та съм позабравила какви неща внушава...Как мислите, дали Кузей и казва в очите, че я обича?Не става ясно изобщо.

# 34
# 35
  • Мнения: 0
   Няма шега, няма измама. Джалма е налице- сладка и пухкава .    love001



  
Е, направо изби рибата с тоя колаж. Страхотна Джалма.  bouquet

Леле, ама това колаж ли е?Аз помислих, че е снимка.А сега като се загледах майката наистина на Мерве прилича.Или си е тя.Браво на авторката, браво! newsm51

# 36
  • Мнения: 2 282
Бебето ни е копие на Кузейката. Много сладко!

# 37
  • Мнения: 0


Леле, ама това колаж ли е?Аз помислих, че е снимка.А сега като се загледах майката наистина на Мерве прилича.Или си е тя.Браво на авторката, браво! newsm51

Не, не е колаж. Това си е снимка. Зейнеп и Джалмичка.    Laughing Laughing Laughing


Много и отива на Мерве да е мамче.   Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 0


Леле, ама това колаж ли е?Аз помислих, че е снимка.А сега като се загледах майката наистина на Мерве прилича.Или си е тя.Браво на авторката, браво! newsm51

Не, не е колаж. Това си е снимка. Зейнеп и Джалмичка.    Laughing Laughing Laughing

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 75
Ромина, благодаря за прекрасната тема  bouquet

# 40
# 41
  • Мнения: 8 418
Добро утро. Hug Hug Hug




РоминаHug благодаря за новата тема.  Hug

Хубав ден.  bouquet

# 42
  • Мнения: 186
Добро утро , момичета и хубав ден !  Hug
С ухание на пролет и любов...

Роминка, благодаря ти за новата ни юбилейна, толкова красива тема.


Страхотен колаж на Джемре и Кузей ! Heart Eyes


Добро утро , а на теб ,честит аватар ! Много е готин !  newsm51

# 43
  • Варна
  • Мнения: 161
    bouquet

# 44
  • Мнения: 18 549
Добро утро!  Hug
Роминка  Heart Eyes благодаря ти за прекрасната нова юбилейна тема, за красивите колаж и календари - невероятни са!  bouquet
Ето нещо за събуждане...много ми липсва Кузей в този му вид точно hahaha по- добро е от кафе, нали? hahaha

Общи условия

Активация на акаунт