90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 211

  • 25 418
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Добър ден,как сте аз диетата приклю4их,понеделник ми беше последния плодов,вторник трябваше да съм на вода но пия хап4ета и не спазвах водния.Понеделник се теглих и бях 77кг,преди диета бях 86кг и реших тази сутрин пак да се тегля и съм свалила още 1кг,но съм и в цикъл.Сега съм на по4ивка, за втори път спазвам диетата от миналата година януари от тогава до днес свалих 20кг.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
ivai_eu аз съм така от време на време  Rolling Eyes
Днес съм на портокал, пица и филии с лютеница, с неизменното за вечеря кисело зеле 
И да питам когато може да се яде торта, може ли да е с маскарпоне?
Какво е това кисело зеле за вечеря?Като ти чета менюто май си на въглехидрати днес.Така-тортичка с маскарпон е може защото аз си правих домашно тирамису и хапнах,не забравяй ,че във въглехидратния ден обяда ти е солен а вечерята сладка ако не обичаш сладко вечеряй солено но не кисело зеле  Peace

И защо не кисело зеле? Някаква обосновка? Абсолютно си е режимно киселото зеле с филия хляб за вечеря във въглехидратен.

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте,
да ви попитам всички, които правите диетата:от вчера ми с вие свят, даже вчера си тръгнах по-рано  от работа,
днес пак леко ми е замаяно,
дали е от диетата (което бих предпочела) или няма да се отърва от чичо доктор?

вие имате ли някакви странични ефекти от диетата?
И аз от време на време се чувствам като теб,отдавам го на диетата,предполагам,че с течение на времето ще спре

# 33
  • Мнения: 61
Извинете, но се обърках как така може тирамису във ВХ, нали не трябва да се ядат тогава протеини, а маскарпонето е точно това. nana77, в теб ми е надеждата да дадеш светлина по този казус Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3
Popito, изяж си и чушката с ориза, даже и 2. Не си намалявай порциите.
Светла, успех с интервенцията, съветвам те, ако не се чувстваш добре, да забравиш за диетата за 1-2 дни. И аз съм минавала пълна упойка по същия параграф, бях замаяна поне ден след това.
ivai_eu, пий повечко вода, измери си кръвното, хапни лъжичка мед, ако ти прилошее пак.
_mammi_, не само захар, но и мляко също не може в кафето.
Зеленият фасул си е за бобов.

Нали само днес може с мляко, да не обърках. Белтъчен ми е днес.

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте  момичета.И аз съм на диета от събота и след първият плодов ден -2,500 кг.много съм щастлива.Днес закусих ябълка и кафе.Обяда и вечерята още не съм решила каква ще е.Успех на всички.

# 36
  • Мнения: 11 495
_mammi_, може, но не и сутрин Simple Smile Сутрин е само плод. Кафето с мляко може към обяда или към вечерята /ако са ти били млечни при това/.
За тортата с маскарпоне - може и да може, а може и да не може  Mr. Green Истината е, че в книгата навсякъде пише "парче торта", без да се уточнява каква и какво да има в нея.
Ето една рецепта за дамата с патладжаните  Crazy

# 37
  • Мнения: 56
И моя отчет за днес:
закуска-банан и чай
обяд-спагети
вечеря-може би пица

# 38
  • София
  • Мнения: 12 554
Извинете, но се обърках как така може тирамису във ВХ, нали не трябва да се ядат тогава протеини, а маскарпонето е точно това. nana77, в теб ми е надеждата да дадеш светлина по този казус Simple Smile

Ако питаш за торта с маскарпоне - да, може 1 парче.
Ако питаш само за маскарпоне - не, не може.

# 39
  • Мнения: 3
Неродена мома, и сега означава ,че съм нарушила малко или много хихихихииххихи ех ех

# 40
  • Мнения: 4
Добро утроо  Hug днес съм много ядосана...спазвах си много много добре последната 4ка и днес като се качих на кантара нито + нито - ..когато прегрешавам имам повече - от колкото сега  #Cussing out

# 41
  • у дома
  • Мнения: 966
Ми то, не може в белтъчен и бобов, въглехидрати, ама филйка хляб може  Whistling Въобще, основното в този режим, и това, от което се сваля е ограничаването на калориите, а не разделянето на белтъчини и прочие...И нормално да се храниш, ако през 4 дни хрупаш ябълки, пак ще отслабнеш. Айде сега, убийте ме с камъни  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Ми то, не може в белтъчен и бобов, въглехидрати, ама филйка хляб може  Whistling Въобще, основното в този режим, и това, от което се сваля е ограничаването на калориите, а не разделянето на белтъчини и прочие...И нормално да се храниш, ако през 4 дни хрупаш ябълки, пак ще отслабнеш. Айде сега, убийте ме с камъни  Mr. Green

Що да те убиваме, просто който иска да яде каквото си иска, но да не мисли, че е на 90ДД.

# 43
  • Мнения: 6

Ето една рецепта за дамата с патладжаните  Crazy
   
Благодаря !  bouquet

# 44
  • Мнения: 6
Свалянето на два килограма за два дни не е нещо необичайно, но няма и да бъде винаги така. Когато сме на 90 дневен режим всичко е възможно. Когато правим второ или следващо завъртане знаем от какво сваляме  и от какво не. Аз този път си го карам само на храни от които свалям. Във ден варива например само леща и минуса е гарантиран, от ориз има голям +.

Общи условия

Активация на акаунт