90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 211

  • 25 419
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
И аз съм плодов, до момента- 2 банана и кафе. Дано не се издъня по-късно. Успех!

# 721
  • Мнения: 1 341
Здравейте, не съм писала скоро, но все не остава време.
Аз съм си режимна. След първото завъртане и поредната смяна на кантара/това, защото показваше мнооого малко/ равносметката е, -8кг. След 2 четворки ги задържам, а днес след вчерашния въглехидратен нещата се раздвижиха и съм още -400гр.
Плодовият днес върви много добре. Закусих с няколко сушени смокини, към обяд хапнах банан, за довечера мисля малко ананас и сурови бадеми Heart Eyes

Хубав ден

# 722
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Днес въглехидратен и дежулните филийки с лютеница. След като ви четох тези дни едва днес и аз се загледах в етикетите...две лютеници нямаха нишесте в състава си само Simple Smile
Мин. седмица си бях вкъщи заради малкия и ужасно трудно ми се видя да спазвам режима, на работа ми е къде по-лесно Simple Smile

# 723
  • Мнения: 300
Луна и грош, ще те успокоя, ако това те успокоява. Остават ми 20 дни до края на режима, а съм свалила само 2 кг. Това ми е второто завъртане, на първото свалих 12 кг, а в почивката още 2.
В гимназията бях 57 - 60 кг, които стигаха до 70 и се връщаха обратно с много глад.
Не искам да ставам 57 кг, ама да не чуе баба, щото съм на 36 години и съм раждала, много ми се иска едно 65 кг, в краен случай 68, каквато беше и целта ми.  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 18
Добър ден на всички дами     bouquet    от днес се присъединявам и аз към вас  Laughing

Аз не знам дали ще се справя но поне ще опитам,досега не ми се беше налагало да гледам какво и по колко яда не съм имала проблеми с килата но сега имам 10 в повече  #Cussing out

Да ви попитам можели закуската да се прескача,че аз не закусвам а също и плодове не обичам  newsm78

                             ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА Всички ВИ ТА И НА СЕБЕ СИ  Praynig

# 725
  • Мнения: 11 495
Може би не мога да се сетя, но обяснете ми какъв е проблемът, че имало картофено нишесте в лютеницата? Така или иначе във въглехидратен ядем брашна от зърнени храни, като оризови спагети, например, или царевичен качамак. Каква е разликата между тях и картофеното нишесте?
Eli-i-Djodji - не може, тя има своята роля в целия режим. Щом не закусваш, прави си фреш от плодовете и го пий.

# 726
# 727
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, има ли някой на вода? Не успях да изчета всичко, започнаха да ми ткат лигите от толкова отчети с вкусни неща. Аз засега се спрявам добре, пия топъл чай и броя часовете.

Вчерашният плодов мина идеално, но не съм мръднала и един грам- досега не ми се беше случвало. Но след днешния воден, мисля че ще съм преборила това задържане.... да видим  Praynig

# 728
  • Мнения: 0
Ooooooo йеее йеее йееееааа бейби!

Току що се събуждам от след нощната смяна, вече нямам проблем с неядене то през ноща... 1 силно кафенце, много стрес и няколко чайчета.
Ден 5-ти. Протеинов.
З: една средна ябълка
Ииииииии кантара показва -3.4   Crazy
Менюто до края на деня...
О: бяла риба на пара + зелена салата и краставичка
В: същото но на половина

Е, обичам я тази диета!!!

# 729
  • Мнения: 6
Като става въпрос за бавно сваляне... за 41 дни /-5кг. Embarassed Embarassed ама  имах общо 8 за сваляне.Момичета не забравяйте ,че КОЛКОТО ПО–МАЛКО ИМАТЕ ЗА СВАЛЯНЕ„ТОЛКОВА ПО–БАВНО ГИ СВАЛЯТЕ!!! Аз днес малко оплесках нещата-направих си следобедна закуска,ама карай ще видим утре на кантара WhistlingЛека вечер!

# 730
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703064.45;topicseen - НОВА ТЕМА има.

Общи условия

Активация на акаунт