90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 211

  • 25 432
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Луна и грош, аз за 15 дни съм -2кг. Можеше повече, но и на това съм доволна. Важното е да ги задържа Simple Smileи аз последните няколко дена съм ту на минус, ту на плюс.
Днес въглехидрати:
з - 1 чаша фреш портокал
о - вероятно гевречета
в - вероятно бисквити

Лек и минусов на всички!

# 691
  • UK
  • Мнения: 4 311
На мен ми е 14-ти ден, не съм имала плюс досега. Свалила съм 5 кг. за това време, даже множко ми се вижда за толкова малко време.  Rolling Eyes

# 692
  • Мнения: 61
Здравейте фиданки Simple Smile
Темата много бързо въри гледам в офиса съм си я оставила на 17 стр. в петък днес понеделник сме вече на 46 Simple Smileуоу Simple Smile
Отчет от почивните дни:
В събота варива:
З:киви
О:боб+салата от кисело зеле
В:картофена салата с червено цвекло +зелена салата
Хапнах си доста, защото много ми се услади Simple Smile Да видим после кантара какво ще каже
Неделя ВХ:
З:банан
О:баница със спанак, гъби и праз лук + парче с плънка от моркови, маслини и лук(импровизирах Simple Smile
В:спагети с червен сос, тиквички и малко настърган морков.

Днес плодов:
Изпих чаша топла вода, ще закуся сушени сливи, предвидила съм после малко ядки, банани и киви. Забелязах, че в офиса пия повече вода от колкото вкъщи.Така че ще наваксвам, да видим довечера кантара какво ще отчете  Peace

# 693
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен!
След вчерашния режимен плодов - нито плюс, нито минус. Май няма такива резултати като моите - за 20 дни - 3 кг.  Rolling Eyes
Ако действително през втория и третия цикъл се свалят 50% от първия, вероятно няма да успея да си постигна целта (общо 8 кг.).

Луна и грош, има такива резултати  Wink Аз бях така почти до края на първи цикъл, мотах си едни 3кг свалени. Аз свалям по-бавно и от друга страна тия 60-61кг най-дълго съм ги задържала в живота си. Започнах вчерашния си воден ден с -3,200 за 28 дни. Днес, след него, съм -4,500 Simple Smile Доволно, макар че знам, че ще върна една част след днес. И аз съм си поставила цел -8кг, т.е. да стана 56кг.
И все пак - дали ще свалиш 6 или 8 кг какво значение има? Неродена мома беше споменала, че следващите 2 цикъла се свалят повече обиколки, което за една жена е по-важно от това колко тежи  Simple Smile Аз през последната седмица включих домашни упражнения. След 13-ти тръгвам на фитнес, а от март възобновявам тренировките си по карате, че и клубът е в някаква почивка февруари. Съветвам те при свободно време да започнеш тренировки и да е нещо, което наистина ти допада - когато сме щастливи горим повече калории  Grinning Ако нямаш време и домашни упражнения за начало ти вършат работа - аз съм си направила един микс от различни упражнения за различни мускулни групи във всеки един ден (без сряда, че ми е ааадски натоварено).

Хайде да не натоварвам повече темата, ако се сетя нещо пак - ще пиша  Hug

# 694
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496
Добро утро и от мен!
След вчерашния режимен плодов - нито плюс, нито минус. Май няма такива резултати като моите - за 20 дни - 3 кг.  Rolling Eyes
Ако действително през втория и третия цикъл се свалят 50% от първия, вероятно няма да успея да си постигна целта (общо 8 кг.).

Има, има, аз за 21 съм свалила 4, като от седмица насам ги задържам. А не е като да нямам нужда от сваляне. Първо си мислех, че е от цикъла, но той мина и замина, пък килограмите си стоят. Ама здраве да е. Колкото толкова.

# 695
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ех, благодаря, наистина ме обнадеждихте  Laughing
Аз нямам възможност за спорт извън дома, за мен остават домашните тренировки.
Решила съм да подновя упраженията на Синди, които правех, след като родих.
Тогава си спомням, че дадоха добър ефект върху обиколките.
Сега съм в търсене на подходящи гирички и оправдавам отлагането на старта с невъзможността да ги намеря  Mr. Green
По отношение на водния, още не съм решила дали ще го правя. Страх ме е, понеже съм с ниско кръвно и  понякога ми прилошава, дори когато съм яла. Но имам две четворки да го мисля, може пък да опитам.

# 696
  • София
  • Мнения: 12 562
Ама Луне, извинявай, че ще бъда по-остра, но ти колко килограма искаш да свалиш бе момиче за 20 дни, като си 50 и няколко кила??? 10 ли?
Моля ви се бе момичета, мислете малко преди да се оплаквате, демотивирате и разстройвате. Не може на по 30 години, след като сте и раждали да искате да тежите колкото ученичка в гимназията. Тялото си има предели.

За днес съм си приготвила кутийки с боб, сарми с боб и зелен фасул с малко картофи. Това ми е яденето за деня, ще видя кое кога ще хапна, че и двете ми хранения ще са в офиса.

# 697
  • Мнения: 3 537
Добър ден и от мен!
Днес въглехидратен, ама нещо съм настинала и  не съм гладна особено,ама 1 ябълка може да хапна

з - 1 ябълка
о - спагети с доматен сос
в - половината от обяда и малко черен шоколад

Днес ще се наливам повече с чайове и вода. Crazy
Хубав ден!

# 698
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
nana77, пепел ти на устата, не искам да тежа колкото в гимназията, че тогава бях доста по-обемна  Mr. Green
Иначе си права, трябва да съм по-търпелива. Просто миналия път всичко се случи много по-лесно и бързо, та сега чуденето ми е продиктувано от факта, че свалям по различен начин и с друго темпо.
Явно ЕГН-то си казва думата  Laughing , както и това, че дълго време съм стояла на тези кг.

# 699
  • Мнения: 22
Добро утро момичета  Simple Smile Странно,но днес пропускам закуската нямам никакъв апетит,а и не мисля да се насилвам...не знам дали е правилно.Днес ми е въглехидратен
З няма
О хляб с подправки + лютеница
В кекс +черен шоколад
Хубав ден и успешна седмица на всички   bouquet

# 700
  • Мнения: 2
Момичета здравейте и от мен.Днес съм на вода,за сега върви добре (с изключение на това,че ми се вие свят)Иначе глад не чувствам,само се надявам да удържа и виенето на свят да изчезне.Хубав ден на всички Hug

# 701
  • UK
  • Мнения: 4 311
Ааа, аз искам да изглеждам като ученичка. Сигурна съм, че още мога Simple Smile

# 702
  • Мнения: 935
Луна и грош и аз свалям със същото темпо като теб.За 2 седмици съм свалила има няма 2-3 кг. 60-65 кг поддържам от няколко години.В гимназията бях 47,сега се боря поне за 52-53,но да видим  Thinking  Grinning

# 703
  • Мнения: 216
Няма лошо да изглеждаме като ученички.  smile3508

Днес 11- ти ден- въглехидратен:

Закуска- портокал с кафе
Моля за помощ от по- опитните, може ли такава комбинация на обяд ?!? Вижда ми се малко нережимна.  newsm78 Ако не- спагети. Благодаря предварително. Simple Smile Simple Smile
Обяд- салата (салатни макарони, маруля, домат, краставица, крутони, зехтин и сол )
Вечеря- постен  кекс (ето го) и лента черен шоколад.

Само да споделя, че кекса става разкошен- на миналият въглехидратен го правих и стана прекрасен.

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 12:50 от babyAty

# 704
  • Мнения: 11 552
Никакъв проблем нямаш с обяда - режимен е отвсякъде  Peace
Аз като ученичка бях доста по-пълна от сега, не искам да се връщам в развитието си  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт