90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 211

  • 25 425
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 495
То и аз бях 47 като ученичка, ама това беше преди 20 години. Laughing

В интерес на истината, до 30 години поддържах 53-55 кг., но след това последваха три бременности, едната завършила с раждане и колкото и диети да правех, колкото и да стараех, под 65 кг. така и не паднах.

babyAty, екстра е обяда за въглехидратен ден.

# 706
  • Мнения: 216
Неродена мома ,  Hug. Благодаря. Ujasia , и на теб. Simple Smile   bouquet Hug

Мен пък от ученичка до днешните ми 27 години и килограми и скорошното раждане ме деляха 10 кила, а след предходните 10 дни, останаха 6.400. Simple Smile Въпросът е, ще изглеждам ли пак така на тези килограми?!? Едва ли, затова обаче се грижи спорта. Като ви чета и се надъхвам яко. Искам си петицата на кантарааааааааа....  ukliam1 Искам, искам, искам.

# 707
  • Мнения: 742
Луна и грош, спокойно - има и други с такива резултати, няма нищо ненормално в това. Аз за първия цикъл щях да съм свалила 4 кг., но покрай нерви и ПМС направих един цял много нережимен ден и една също толкова нережимна вечеря, та си върнах едно кило и завърших първите 29 дни със свалени 3 килограма. Чувала съм за момичета, които свалят повече през втория месец, може пък да сме от тях (не е като да нямам какво да свалям, тръгнах от 76, все пак). Продължавам си по план - следващата цел е да падна под 70 в рамките на вторите 29 дни. Ще почвам да включвам малко упражнения, че не знам какво друго да променя - с изключение на тия 2 нережимни дни, се храня режимно, пия достатъчно вода... не ми се иска да намалявам чувствително порциите, защото за мен това е най-сигурният начин да се издъня много бързо.

Днес плодов, закуската ще е половин помело ей сега, после имам 1 портокал и сурови бадеми, но така или иначе след 2 часа излизам към академията, та ще си взема и банани. Окончателен отчет - довечера.
Хубавото е, че по това време от МЦ не изпитвам никакъв глад, та днешният плодов би трябвало да е лек.

# 708
  • Мнения: 3 425
Едно въпросче: Камута към въглехидрати или варива?! ...купих едни макаронки правено от брашно от камут  newsm78 newsm78 newsm78

Успешен режимен ден днес  Peace Peace Peace

# 709
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 495
Не знам какво е камут, ама щом са от брашно, са за въглехидратен.

ред. Камут е египетска пшеница, сега проверявах.

# 710
  • Мнения: 325
Момичета ,от утре съм в редицата с вас.Искам да попитам ,понеже си купих едни таблетки-билкови за редуциране на теглото,може ли да си продължавам с тях ,тъй-като много добре ми се отразяват на ходенето до тоалетната ,да не кажа прекалено даже  Laughing

# 711
  • Мнения: 3 425
Не знам какво е камут, ама щом са от брашно, са за въглехидратен.

ред. Камут е египетска пшеница, сега проверявах.

 Мерси Peace Peace Peace

# 712
  • Мнения: 97
Сега съм в търсене на подходящи гирички и оправдавам отлагането на старта с невъзможността да ги намеря  Mr. Green

Виниловите гирички на мен са ми най-удобни (не повече от 3кг ползвам обаче). В продавалника има изгодни оферти за тях според мен. Иначе може да заложиш и на дъмбели, но там само лостът е към 2-3 кг. Половинката ми вече се снабди с 2 бр гумирани такива (12.5кг) и е много доволен. Ама мъже - падат си по силови тренировки  Sunglasses А на мен ми дай да тичам, да тичам... ама ей на - времето е лошо все още сутрин и рано се стъмва  Confused

# 713
  • гр.София
  • Мнения: 2 762
Здравейте и от мен  Hug
от петък не съм влизала, а вие сте писалиии, браво  Crazy
по-план днес трябваше да е воден, но го прескачам и съм на белтъчини  Mr. Green
отчета за първите 28дни е точно -5кг. еми доволна съм, абсолютно стриктно спазвам режима + спорт, надявам се на добри резултати и през другото време  Wink, мъжът ми -8кг. Sunglasses
имам въпрос, преди ден-два трябваше да ми е дошъл цикъла, ама никакъв го няма  Thinking дали е възможно от диетата да има някаква промяна в това отношение?
да си отчета днешното меню, протеини:
з-киви
о-гюведже със сирена
в-кебапчета със салата, хорца  Flutter  
хайде хубав ден  Hug

# 714
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Пък аз най-после си поръчах гирички от един сайт  Mr. Green Да не си търся повече оправдания, че не започвам упражнения  Laughing

Обяд: пържола със задушени броколи, зелена салата.
До момента - литър вода и едно кафе. До края на деня със сигурност ще има още едно кафе и поне още литър вода.

Alekstraza, писали сме едновременно - винилови поръчах, по 1 кг., като за начинаещи Laughing. Чудех се между тях , пластмасови и някакви с покритие от пяна, но в крайна сметка се спрях на тези.
Тичането никога не ми е било по вкуса, аз като цяло в спорта съм кръгла нула Embarassed.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
И аз съм от трениращите вкъщи - вчера си дръпнах от нета почти едночасова тренировка ТАЕ-БО. Чудесна е, точно каквото ми трябва, повече кардио. И след нея бях вир вода. Да не говорим, че големия ми син и той с мен подскача, много доволен. Мисля това да ми е спорта, докато не ми разрешат да тичам, че сега съм под забрана  Sad
Иначе доста ходя пеша, гледам всеки ден след работа да мина едно 5-6 километра минимум. Получава ми се засега.

Днес съм въглехидратна, любимото ми.
з: сок от круша - фреш, кафе с капка мед
о: пърленка, салата домати, краставици и чушка, 2 маслини и малко лютеница
в: взела съм си едно парче френска торта (за да не се изкуша да хапна повече) и естествено черен шоколад


Старая се с водата, но не броя колко точно пия. Мисля че ги докарвам поне 2 литра, че пия и доста чай паралелно.

# 716
  • Мнения: 40
Здравейте,
Искам да ви попитам какво е ограничението в количеството на салатката към обяда и вечерята в първите з дни?
Става въпрос за зелена салата или зеле с моркови. Hug

# 717
  • Мнения: 4
Салатата няма огрАНичение.

# 718
  • Мнения: 6
Здравейте, днес съм на плодове, но като гледам на къде върви работата, ще стане по- скоро воден.
Имам вирус, а тях аз боря  с глад .

# 719
  • София
  • Мнения: 119
Здравейте. Grinning
И аз днес на плодове, ще съм основно на портокали и банани.

Общи условия

Активация на акаунт