90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 211

  • 25 429
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22
Успех на момичетата ,които утре ще са на вода  Simple Smile това със свалянето до първия воден проверено ли е и наистина ли се сваля най-много в първия цикъл?вече няколко пъти прочетох такова мнение...лека от мен,че се захващам с втория сезон на отмъщението Simple Smile

# 676
  • Мнения: 216
И от мен здравейте. И аз по нощите. Днес 10- ти варива.

Закуска- ябълка с кафе
Обяд- леща със салата от маруля
Вечеря- същото

Днес съм - 300 гр или до тука - 3.600. Simple Smile
Лека и отслабваща вечер на всички. И стиснати палчета на водните момичета утре. Simple Smile  Crazy

# 677
  • Мнения: 0
Отчет за днес Simple Smile - плодов

З: ябълка
О: боровинки
В: банан
Успешен ден на всички!

# 678
  • Мнения: 145
Добро утро, днес ми е първи воден ден, досега свалени килограми -4,400,доволна съм,дано и днешния ден даде добър резултат!Имам питане,пиете ли кафе във воден ден?

# 679
  • Мнения: 27
Отчет за днес Simple Smile - плодов

З: ябълка
О: боровинки
В: банан
Успешен ден на всички!
Новите момичета в плодовия можете да хапвате до 100 грама сурови ядки!!!
Това меню за плодов ми се струва много оскъдно,не знам как не си озверяла от глад  Rolling Eyes .
Успех на плувкините днес-не е страшен водния ден.
Аз няма да се отчитам за днес,кантара тази сутрин ми прави номера показва  каквото си поиска.Днес плодов по план,ще се постарая максимално да го изпълня макар ,че всяка сутрин заради антибиотика хапвам 2-3 хапки хляб с 4-5 лъжички кисело мляко-от там нататък съм режимна ама.....

# 680
  • Мнения: 634
Добро утро и от мен !
След плодов съм -200  Tired У Tired Вчера менюто беше- ябълка, микс ядки около 70 гр, плодова салата, банан и мнооооого вода.
Днес за обяд имам пържола с някаква салатка ще направя, вечерята не съм я мислила още. Закусих в 8 с едно киви и мисля още едно да хапна към 10, че нали било по- добре за метаболизма.
Спорна седмица !

# 681
  • Мнения: 5
Добро утро момичета,да се оплача още съм в застои Sad
Първата четворка от режима свалих 3 кг от там на сетне не съм мръднала и кило,даже единия килограм си го качих,незнам на какво се дължи,сега ми е трета четворка и се надявам в плодовия да си сваля този 1 кг. Очаквам и мц-то тези дни,но незнам дали от това задържам,все още кърмя и не е много редовен.Оплакох се Embarassed
За днес менюто все още е под въпрос,за сега съм на кафе и ябълка и много вода.По късно ще се включа Heart Eyes

# 682
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
След вчерашния ВХ +0.500  Whistling Очаквах го.
Въртя си се в един порочен кръг с този последния кг. Ама то си е от мен. Докато не се стегна и не си намаля порциите няма да го затвърдя.

Днес плодове. Хапнах си току що 1/3 помело, запасила съм се с ябълки и 1 банан. Ще тичам до магазина обаче за ядки, че вечер обикновено съм свирепа и те помагат  Twisted Evil

Лек ден на всички

# 683
  • Мнения: 11 552
Nyala, по-хубаво е водният ден да си е само на вода, за да се изчистят както трябва токсините, но ако кафето ще ти помогне да го преминеш - пийни си. Аз винаги съм пила.
mama na dari:), е стига де, ти сериозно ли? За 4 дни си свалила 3 кг и сега се чудиш защо 7 дни след това си в застой. Ами - нормално е. Да не говорим, че и МЦ чакаш.

# 684
  • Мнения: 145
Неродена мома, благодаря за отговора, пих вече едно докато чаках някой да отговори, защото съм с ниско кръвно, но ще се опитам да мина само с него за деня!

# 685
  • Мнения: 6
Дани , ти първо ги свали , защото след първият воден ден ,свалянето се забавя, а в третият цикъл е минимално !

Дори да свалиш кила повече от 3кг до края  , нали знаеш  килограми лесно се качват-ще ги качиш после  Sunglasses

Сметни си още 50%  максимално ще свалиш ,през втори и трети цикъл общо , от това което си свалила в първи цикъл л колко общо беще свалила след Първи воден ?

Ако пък ноистина много рано свалиш ,тези 3 кила , авторите на диетата съветват да започнеш да се храниш по правилата на Почивката .
[/quote
Благодаря за отговора Grinning Grinning

# 686
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Добро утро и от мен!
След вчерашния режимен плодов - нито плюс, нито минус. Май няма такива резултати като моите - за 20 дни - 3 кг.  Rolling Eyes
Ако действително през втория и третия цикъл се свалят 50% от първия, вероятно няма да успея да си постигна целта (общо 8 кг.).
Както и да е, продължавам напред, пък колкото - толкова  Laughing
Днес - белтъчини:
З: портокал
О и В - ще бъдат решение в движение.
Спорен ден  Hug

# 687
  • Мнения: 6
Отслабваща мама,права си-килограми бързо се качват,ама почна ли да качвам веднъж ще трябва да повторя след почивката режима Laughing #Crazy Да видим първо до края каква ще я докарам ooooh!

# 688
  • Мнения: 5
Неродена мома,благодаря за отговора,чудя се защото ама месеци които ми прескача мц-то,но дано наистина е от това:)

# 689
  • Мнения: 0
Добро утро! Днес ми е ВХ
Закуска - 2 ябълки
Обяд - спагети със зеленчуци
Вечеря - същото + лентичка черен шоколад
Хубав понеделник!

Общи условия

Активация на акаунт