90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 211

  • 25 428
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен! Да се запиша и аз в новата тема - след вчерашния 5ти плодов ден имам общо свалени до момента малко над 4 кг. Много съм доволна и все повече мотивирана, че ще успея Wink. С ужас установих, че точно на 14.02. е първия ми воден ден, но ще си го карам, не мисля да правя размествания. Все пак красотата и успеха изискват жертви Peace. Слънчев и минусов ден мили момичета  bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте,
да ви попитам всички, които правите диетата:от вчера ми с вие свят, даже вчера си тръгнах по-рано  от работа,
днес пак леко ми е замаяно,
дали е от диетата (което бих предпочела) или няма да се отърва от чичо доктор?

вие имате ли някакви странични ефекти от диетата?

# 17
  • Мнения: 6
Аз днес мисля да хапна за обяд ориза на една пълена чушка със някаква салата .
Добре ,че някъде е изгряло слънце ,в Пловдив е хладно ,с мъгла на места ... ужас направо . Sad

# 18
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Здравейте, искам да попитам в бобов може ли да се яде боб с кисело зеле?

Може, аз обожавам тази манджичка  Hug, но само аз в семейството

Момичета имам въпрос, ще започвам пак диетата, но не си спомням зеления боб като неутрален зеленчук ли е, или трябва в бобов, на различни места, чета различни неща  Rolling Eyes

Много минусчета и положителни емоции  Hug
Дано не бъркам, но си е за бобов.

# 19
  • София
  • Мнения: 293
Нана, благодаря. Вчера бях на белтъчини и много странно, винаги в такъв ден съм с +, а сега няма нито +, нито -.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте:)
Денят по традиция започвам с топла чаша вода и лъжичка мед.
Едно кафе инка за добро утро ии..
Закуска - 7 сушени фурми
Обяд - кафяв ориз с китайско зеле и моркови
Вечеря - същото

Вчера се справих много добре с водата, надявам се и днес така.
Много слънчево настроение на всички, колкото повече слънце има на мен лично по-малко ми се яде  dance

# 21
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Здравейте и от мен  Hug
Нана мерси за темичката   bouquet
след вчерашните въглехидрати -1,100кг. Shocked пак съм на кг. от плодовия  Laughing
днес плодов:
киви, печена тиква, круши, може и ябълка  Crazy
хайде лек ден, днес съм в настроение  Joy

# 22
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да попитам в бобов може ли да се яде боб с кисело зеле?
Да

# 23
  • у дома
  • Мнения: 967
ivai_eu аз съм така от време на време  Rolling Eyes
Днес съм на портокал, пица и филии с лютеница, с неизменното за вечеря кисело зеле  Peace
Само да напиша, че да се свалят 2 кг. за 2 дни ми се струва не само нездравословно, ами направо безрасъдно. Когато се отслабва така шоково, това не води до нищо добро за организма.
И да питам когато може да се яде торта, може ли да е с маскарпоне?

# 24
  • Мнения: 11 552
Popito, изяж си и чушката с ориза, даже и 2. Не си намалявай порциите.
Светла, успех с интервенцията, съветвам те, ако не се чувстваш добре, да забравиш за диетата за 1-2 дни. И аз съм минавала пълна упойка по същия параграф, бях замаяна поне ден след това.
ivai_eu, пий повечко вода, измери си кръвното, хапни лъжичка мед, ако ти прилошее пак.
_mammi_, не само захар, но и мляко също не може в кафето.
Зеленият фасул си е за бобов.

# 25
  • Мнения: 27
Здравейте,
да ви попитам всички, които правите диетата:от вчера ми с вие свят, даже вчера си тръгнах по-рано  от работа,
днес пак леко ми е замаяно,
дали е от диетата (което бих предпочела) или няма да се отърва от чичо доктор?

вие имате ли някакви странични ефекти от диетата?
Здравей,не се притеснявай аз започнах от 2-ри януари и през първите 2 седмици 3 или 4 пъти ми се виеше свят и бях отпаднала.Явно сме по-чувствителни,но това отминава, отдавам го на това  ,че изхвърляме токсини

# 26
  • Мнения: 0
Благодаря Проста Мария и  Неродена мома ,
сега отивам за лъжичка мед Simple Smile

# 27
  • Мнения: 61
ivai_eu аз съм така от време на време  Rolling Eyes
Днес съм на портокал, пица и филии с лютеница, с неизменното за вечеря кисело зеле  Peace
Само да напиша, че да се свалят 2 кг. за 2 дни ми се струва не само нездравословно, ами направо безрасъдно. Когато се отслабва така шоково, това не води до нищо добро за организма.
И да питам когато може да се яде торта, може ли да е с маскарпоне?
Ама то ако се случи 2кг за 2дни спазвайки диетата какво да направим?! В сми никой насила не го е направил така. Направено е по здравословен начин.
Иначе маскарпонето е млечен продукт, така, че не може да се яде във ВХ. Може би според зависи какви са блатовете може в протеиновия, но по-добре да я забравиш по време на режима. Peace

# 28
  • Мнения: 6
Неродена мома , добре .Така ще направя .Благодаря ти !  Hug

# 29
  • Мнения: 27
ivai_eu аз съм така от време на време  Rolling Eyes
Днес съм на портокал, пица и филии с лютеница, с неизменното за вечеря кисело зеле 
И да питам когато може да се яде торта, може ли да е с маскарпоне?
Какво е това кисело зеле за вечеря?Като ти чета менюто май си на въглехидрати днес.Така-тортичка с маскарпон е може защото аз си правих домашно тирамису и хапнах,не забравяй ,че във въглехидратния ден обяда ти е солен а вечерята сладка ако не обичаш сладко вечеряй солено но не кисело зеле  Peace

Общи условия

Активация на акаунт