Астрология-3 тема

  • 63 890
  • 727
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 0
Май не доглеждам, че си писала, че си с Близнаци на ДСЦ  Grinning   Joy

Нептун в стрелец или в Козирог ? Имам предвид дали е чиста квадратура или само по градуси ?

Последна редакция: вт, 16 юли 2013, 21:38 от karakoinova

# 511
  • Мнения: 33

Greene извинявай, просто съм неграмотна, да разбирам ли че е добре да е към 12ч секциото? Дано да не спамя темата много Sad

МОМЧЕНЦЕ Е

Много е отговорно да се избира час на раждане. Ако избирах за себе си може би Сатурн в 1-ви не бих си причинила. Какъвто и час да се избере все ще има нещо, което да е притеснително. Затова е добре да се направи консултация с читав астролог. 
Сега врътнах картата - примерно 8,00-8,15 ч ми се вижда по-удачен. Асцендента ще е дева, Венера на асцендент, Луната ще е съвпад с десцендент, Слънце + Меркурий/Юпитер/Марс в 11-ти дом, Сатурн в 3-ти.

А дали можеш да ми обясниш какво му е лошото на Сатурн в 1-ви? И варианта за час 8-8,15 какво би предполагал за детенце?
Благодаря предварително Simple Smile

# 512
  • София
  • Мнения: 3 860
Аз бутона със скрития текст го видях ама като го натисна картата не се показва  Rolling Eyes
в астрото в табличката има едно А или S след аспекта. А е апликиращ, S - сепариращ

Ако съдим по инфото от астрото 2 апликиращи аспекта на външни планети и един към възлите на луната, на мене слънцето ми е У7 та ... Rolling Eyes та идеята ми беше че бракове няма никакви и скоро не се очертава да има, то не че човек не може да се ожени и разведе няколко пъти в рамките и на половин година ама като цяло не мисля че ми е в характера  Rolling Eyes

*smoke* тези 2-а  апликиращи аспекта от Слънцето към външни планети ли са...че не разбрах какво  точно си напиасла "Ако съдим по инфото от астрото 2 апликиращи аспекта на външни планети ..." newsm78 Трябва да гледаш апликиращи аспекти от Слънцето към останалите планети/ без Мерка/  Peace
Здравейте  Party
Колко много сте писали  Crazy Апликиращите аспекти са към външните планети, да. То при мене слънцето няма аспекти към Меркурий и Венера има към всички останали палнети което май не е хубаво и все едни квадрати и опозици  Mr. Green
И аз четох сега сайта на Муси Дачева пак за брака, или по точно за безбрачието та то хубаво в моя случай има апликиращи аспекти което говори че ще има брак но пък У7 ми е пак Слънце и то сключва  квадрати с малефиците, който са в 8 дом всичките което пак било признак та.... не разбрах ще я бъде ли някога тази работа  Rolling Eyes
Greene, стига ме стресира с този Сатурн в 1 дом Rolling Eyes, кажи какво толкова те притеснява в него?

Ами аз горе-долу споменах. Прието е, че най-лошото положение на Сатурн е в 1-ви дом /според мен и 4-ти/ , както и за всяка друга планета има такова положение - примерно Слънце в 12-ти, Луна в 8-ми, Марс в 4-ти и т.н
а какво му е лошото на Слънцето в 12 дом  Embarassed

# 513
  • Мнения: 3 922
Елч , в какъв знак е съвпада? Коя от двете планети е по-силна? Юпитер в дома си на екзалтация сигурно тушира част от неблагоприятните прояви на Сатурн. Иначе Сатурн в 4-ти се свързва с трудно детство, проблеми с родител - примерно липса поради смърт/развод или твърде строг, деспотичен родител. Винаги има проблеми в ранния дом, в семейството - детето се чувства ограничено и емоционално неразбрано.

*smoke*, за Слънце в 12-ти писахме по-напред в темата. Ако ползваш търсачката, може би ще намериш къде точно.

Clairette, добре дошла и от мен !

# 514
  • Мнения: 2 015
Момичета, вие с какви програми работите? Купих си книга с диск, но не съм сигурна, че ме устройва тази програма.

# 515
  • София
  • Мнения: 3 860
Грийни, помня че писахте даже и си четях тогава ама като не мога пусто да го намеря  Rolling Eyes
Да ви питам нещо какво мислите, по въпроса за съотношението на стихийте (не знам дали така се казва  Rolling Eyes ) Та аз съм Козирог, но Слънцето ми е единствената планета в земен знак, за сметка на това имам пет във въздух + асцендента е въздух, вода и огън са по две. Та Слънцето като такова може ли поне малко да компенсира липсата ма земя или съм много далеко от всякакъв баланс и някак трябва да работя върху това  Rolling Eyes

# 516
  • Мнения: 2 185
Добре съм ви заварила, благодаря за посрещането   bouquet !

karakoinova, благодаря ти за включването. Нептун е в стрелец (26гр), меркурий е в 0'41гр във везни в 9-ти дом, не е много далеч от слънцето, което е на 9 гр в дева пак в 9-ти дом.

Нептун в стрелец или в Козирог ? Имам предвид дали е чиста квадратура или само по градуси ?
Не съм сигурна какво точно се има предвид под "чиста" квадратура ( вероятно знаците?), нептун е в стрелец (26 гр), меркурий във везни (0'41гр.) опозицията към луната е малко широка, тя е на 5гр. в рак. Сигурно за да е чиста квадратура трябваше нептун да е в козирог, или меркурий в дева?

Момичета, вие с какви програми работите? Купих си книга с диск, но не съм сигурна, че ме устройва тази програма.

Едно време имах зет7 и още една, чието име не помня  Embarassed, сега каквото ми трябва си проверявам в астро.ком, но както казах от доста време поизоставих астрологията...

Да ви питам нещо какво мислите, по въпроса за съотношението на стихийте (не знам дали така се казва  Rolling Eyes ) Та аз съм Козирог, но Слънцето ми е единствената планета в земен знак,

Аз съм по същия начин, само че моето слънце е в Дева и повечето ми планети са в огнени знаци. Затова си взех мъж с много земя и малко огън, да се допълваме  Laughing . При децата ми също така се получи: единият няма нищо във водни знаци, където са съсредоточени планетите на другия, който пък има малко планети във въздушни знаци, където брат му компенсира с много. Та не е нужно да се "работи" по въпроса, то ти много така или иначе не можеш да си направиш, няма как да си прместиш планетите  Joy, но живота ще те среща с хора, които да запълват липсите ти, а ти ще балансираш техните  Wink.

Аз май пак се олях  Laughing

# 517
  • Мнения: 6 717
Аз пък тръгнах да разглеждам картата на мъжо за да видя Сатурн с какви аспекти е и попаднах на това че има биквинтил с Нептун, както и квадратура с Марс Rolling Eyes което можело да доведе до насилствена смърт Rolling Eyes Някой да коментира това Tired Само да допълня че Нептун е почти на асцедента и ако бил във връзка с Марс водел до тази опасност Rolling Eyes

izabel666 едва ли тук някой ще се наеме с категоричност да каже кога да те оперират.Миналата година и аз родих точно на 25.07. със секцио и аз трябваше да избирам дата и се спрях на тази, без да проверя за аспекти и т.н. не мога да обясня защо но ... бях забравила астрологията.Изчислих само вибрациите на деня и гледах какъв е лунния ден според лунния календар от списанието на Алена "Кармичният кръг". Все пак разгледахза твоя случай картите слагайки различни часове, аз лично бих избрала часови пояс 9-10 часа.Но това е моя избор Wink
Успех!

# 518
  • София
  • Мнения: 3 860
Кларет то ясно Че нямат преместване, ама да ви кажа Козирог с толкова въздух такава взиривоопасна комбинация, както се шегувам въздух под налягане  Joy аз не знам защо все налитам на огнени знаци явно заради десцендента в лъв, а вЧера като търсих за слънцето в 12 дом, намерих някаква стара тема където момиЧетата бяха писали Че при аспект на слънце с уран и уран на МЦ е хубаво да се търси патньор в Чужбина  Rolling Eyes

# 519
  • Мнения: 3 181
Липсата на някоя стихия може да се компенсира с планети в съответните домове, примерно липса на земя, с повечко планети във 2 / 6 /10 дом.

# 520
  • Мнения: 7 748

слънцето е в козирог, има си земя
характера просто е въздушен

аспектите на слънцето в женска карта описват партньорите
напр. слънце с уран - партньор водолей, или такъв с АЦ или луна във водолей

# 521
  • Бургас
  • Мнения: 380
Момичета, вие с какви програми работите? Купих си книга с диск, но не съм сигурна, че ме устройва тази програма.

http://www.astro.com


# 522
  • Мнения: 3 922
Та аз съм Козирог, но Слънцето ми е единствената планета в земен знак, за сметка на това имам пет във въздух + асцендента е въздух, вода и огън са по две. Та Слънцето като такова може ли поне малко да компенсира липсата ма земя или съм много далеко от всякакъв баланс и някак трябва да работя върху това  Rolling Eyes

Слънцето е центърът на хороскопа и "най-личната" планета от личните /заедно с луната/. Така че едно земно слънце е повече от достатъчно за доброто проявление на тази стихия.

izabel666, писах ти на лични.

# 523
  • Мнения: 33
знам че задавам трудни въпроси, но и аз съм объркана
благодаря на всички за отговорите

# 524
  • Мнения: 1 687
Елч , в какъв знак е съвпада? Коя от двете планети е по-силна? Юпитер в дома си на екзалтация сигурно тушира част от неблагоприятните прояви на Сатурн. Иначе Сатурн в 4-ти се свързва с трудно детство, проблеми с родител - примерно липса поради смърт/развод или твърде строг, деспотичен родител. Винаги има проблеми в ранния дом, в семейството - детето се чувства ограничено и емоционално неразбрано.
съвпадът ми е във везни, като юпитер е първи (четох някъде, че това било по-благоприятният вариант). нямам никакви проблеми с родителите си, които да са ми живи и здрави, винаги са били страхотни и са ми помагали, и показвали какво трябва да бъде едно щастливо семейство. но аз съм писала и преди, че този съвпад в картата си все още нито съм го разбрала, нито по някакъв начин съм го усетила. просто все още не знам как се проявява при мен.

Herzen, в моята карта има пълно потвърждение на думите ти, защото моето слънце има секстил с този юпитер-сатурн съвпад и мъжът ми е стрелец с луна в козирог.

Общи условия

Активация на акаунт