Октомврийките на линия са вече,нетърпеливи за малкото човече :)

  • 19 905
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Canada
  • Мнения: 649
Момичета, някоя от вас ползвала ли е многократни пелени? Само съм чувала за тях и винаги ми е било любопитно какво представляват?
Например това: http://www.ebay.co.uk/itm/Reusable-Real-Cloth-Pocket-Nappy-Cover … sh=item19cce20ac6 многократни пелени ли са?

 Laughing не ни ли е рано още?

Шегувам се karelia   bouquet  Hug
Blush Mr. Green Напълно си права... Доста е раничко, но наскоро се зачудих като прочетох в една друга тема за тези пелени... И затова ми стана интересно да събера отзиви от първа ръка...

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 26
К@М@, мисля че проследяват в Тина Киркова, но разликата с токуда е оттук до луната и обратно...в Токуда е чисто, спокойно, имат добра апаратура, персонала знае защо е там, не се чувстваш като натрапник. 2 докторки по ЗК не са особено приятни, поне на мен ми се е налагало да ходя и при 2те, но пак не си позволяват да пропуснат нещо, или да не отговорят на някой въпрос.

GoKo, мерси много за коментара ти, изключително ми е полезен. В момента мисля, че това е най-важната тема, която вълнува всички тук. Или поне тези, които още нямат решение.   bouquet

# 692
  • Мнения: 40
хм, да и аз ги гледах тези пелени, струват ми се добра идея, само едно ме притеснява - пълнежа как се маха от пелената? Изхвърля се предполагам... но как? newsm78

# 693
  • Мнения: 182
А аз съм учителка в детска градина и  не знам как ще я карам с постоянно кашлящи и суполиви деца, мислех на болнични да карам, но от НОИ май няма да ми ги платят защото нямам 6 мес. стаж. И ще си работя колкото мога, въпреки , че си е напрежение, нерви ...

Ще видим какво ще правим ...

# 694
  • Мнения: 740
Аз лично мисля да си преместя полагаемият отпуск преди датата на първия болничен, така май ще е най-добре, че работата ми е свързана с много напрежение и нерви, а не искам това да се отрази на бебо. Иначе и на мен ми се работи, времето минава по-бързо, мразя бездействието, ама няма как. При мен заплащането 400 дни в размер на 90 % от средно дневния осигурителен доход за 24 месеца назад ме устройва напълно,  след това се надявам свеки, с която живеем да помага живот и здраве и ще ги подредим нещата.
Мен док-и ме вика на 12-ти март, за да се опитаме да чуем сърчице, но на мен ми се струва много амбициозно. Страх ме е от разочероване! Та се чудя дали да не отида някъде към  15ти, което по мои изчисления се пада 7 г.с. и 1 ден. Вие в коят г.с. чухте сърчице?

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 16:08 от krisi_1979

# 695
  • Мнения: 13
Krisi, не съм, утре е денят, това ще ми е първия преглед  Peace

# 696
  • София
  • Мнения: 297

Аз си поръчах от ибей бебе доплер да слушам сърчицето на бебо по-нататък.Чакам го до 10 дена да е тук


И аз ще поръчвам от amazon.co.uk Simple Smile помниш ли коя марка е твоят? има едни, които измерва точния пулс на бебето, но са около 46 паунда, с другите само слушаш сърцето и можеш да го записваш (около 27 паунда) Simple Smile

# 697
  • Canada
  • Мнения: 649
хм, да и аз ги гледах тези пелени, струват ми се добра идея, само едно ме притеснява - пълнежа как се маха от пелената? Изхвърля се предполагам... но как? newsm78
Нямам идея, затова се надявах да се включи някой, който ги е пробвал...

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 26
Krisi, мен ме викат на 5 март в 7,3 гс, но тук има момичета, които в 6 гс и нещо са чули. Ако си нетърпелива, отиди, може и да се чуе, стискам палци и да разкажеш!  Peace

# 699
  • Мнения: 740
ГоКо, супер! Дано чуете и сърчицето!

# 700
  • Мнения: 40
Криси, аз в 6 г.с. и 1 ден чух и видях сърчице, а бях малко несигурна в това като теб.

# 701
  • Мнения: 13
Аз взех комплект подобен на този http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=9977&cat=176, с пелени, хартия за смяна и т.н, но много по лесно е с памперси, ако някой иска, мога да пращам да пробва, на мен не ми харесват, едно че трудно съхнат, второ че съдържанието не попива като в памперса и детето реве от зор, че е мокро, може да вършат работа за по натам да се отучите от памперса евентуално, но и за това най добре обикновени гащи

# 702
  • София
  • Мнения: 8 131
Ние вчера видяхме сърчицето - 6 г.с. и 4 дни.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 360

Аз си поръчах от ибей бебе доплер да слушам сърчицето на бебо по-нататък.Чакам го до 10 дена да е тук


И аз ще поръчвам от amazon.co.uk Simple Smile помниш ли коя марка е твоят? има едни, които измерва точния пулс на бебето, но са около 46 паунда, с другите само слушаш сърцето и можеш да го записваш (около 27 паунда) Simple Smile
Ами спечелих го на търг за 12 паунда,new other,марката е SUMMER-има много изгодни оферти на търг-тук в линка са нови и нови други:
http://www.ebay.co.uk/sch/Monitors-Dopplers-/87169/i.html?Sub%252DType=Dopplers|Pre%252Dnatal%2520Listening|%2521&LH_ItemCondition=1000|1500&_dmpt=UK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ&rt=nc&LH_Auction=1

Ами не знам за пусла-смисъл те бебоците май са с учестен пулс,да не си изкараш акъла.Аз го взимам за да слушам,че бебо функционира,да не го тормозя,че с предната бременност,като не усетих ритници и почваше едно лягане наляво-надясно докато се разшава и се успокоя
Знам,че е рано,но да попитам някой ползвал ли е електрическа помпа за кърма-спряла съм се на Медела мини,но искам да чуя отзиви,защото мен с ръчната си ме болеше,където сама определях натиска,а с електрическа незнам как ще е

Весето87-честито сърчице

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 16:27 от mannuella

# 704
  • Мнения: 758
Ние вчера видяхме сърчицето - 6 г.с. и 4 дни.
Ох, малко се обърквам с тези седмици. Това значи, че си била в 7 г.с. нали?

Общи условия

Активация на акаунт