Октомврийките на линия са вече,нетърпеливи за малкото човече :)

  • 19 877
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 190
Eliza, много благодарим за новата темичка  Hug
yes   bouquet
клеевата тинктура е спиртен разтвор, но става дуа за по 20тина капки Thinking

# 736
  • Мнения: 90
Мерси за темичката, много е сладка Simple Smile
Katya_82, ако си самонаета, имаш право на 9 месеца майчински от дьржавата. £540/месец мисля, че бяха, плюс детските.
Аз сьщо обожавам чайчета. Имше няколко вида, които действат стимулиращо на матката и евентуално биха могли да предизвикат контракции, но не помня кои бяха. По-кьсно ще се разровя за линка. Иначе стандартните тип лайка, мента и т.н. са ОК Peace
За памперсите - ние ползваме за еднократна употреба и сьм доволна. Другото ми се вижда голяма хамалогия.

# 737
  • София
  • Мнения: 8 131
Мента също се пие след 3 месец, защото предизвикват контракции.

# 738
  • Мнения: 72
Zdraveite, momicheta..strahotna tema!! Na vsihchki vi jelaq mnogo zdrave i shtastlivo bremeneene:)
Purvo iskam da se izvinia za latinicata, no ne jivea v bg i na tozi kompiutur nqmam kirilica.
Cql den cheta temichkite vi,strahotni ste vsichki. Az se zapisah v noemvriiskata, zashtoto po moi izchislenia sum imala kusna ovulacia i kalendarut na bg mamma,koito mi pokazva 25 oktomvri mai greshi:)
Za vseki sluchai se zapisvam i pri vas,che moje i da izleze nakraq edna veznichka kato mama:)
Vijdam, che ne sum edinstvenata plachliva....za dnes veche sum otbelqzala edin rev ...da vidim koga e drugia....ne znam kakvo e tova chudo,kakva e tazi emocia,no cql den go igraq ranen gulub. Az sum mn tvurda i rqdko placha,no qvno prez tezi 9 meseca shte si navaksam za vsichkite godini Rolling Eyes
Vse oshte ne sum bila na lekar tui kato chakam mail ot doktora ...dosta mi e pritesneno,no se nadiavam tezi nqkolko sedmici da minat burzo i  skoro da se chue surchice....e puk togava kakuv rev shte budee Simple Smile
Spokoina nosht na vsi4ki vi Simple Smile

# 739
  • Мнения: 90
Добре дошла  Hug

# 740
  • Варна
  • Мнения: 4 939
за заключване

Общи условия

Активация на акаунт