Октомврийките на линия са вече,нетърпеливи за малкото човече :)

  • 19 895
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 297
а за тези апарати, не ви ли притеснява че ако нещо не е наред ще се побъркате от притеснение

аз и без тях изперквам, какво ли ще е ако си взема и не щеш ли му свърши батерията и не чувам нищо! ужас!  Grinning и все пак ако всичко е наред мисля да си взема макар и да е глупаво.... Simple Smile

# 721
  • Варна
  • Мнения: 4 957
Слънчице,
май ти си първата, на която са направили изследвания. Аз попитах за цитонамазка, а АГ ме отряза и каза, че не иска да ме бърка сега, като родя тогава...това ме изненада и сега като чувам от теб съвсем почвам да се съмнявам в лекарката...хммм
Мен никакви мерки не ми взеха - добре, че аз си се тегла хехе Simple Smile но това докога ще е достатъчно...

Всичко с изследванията и мерките ще го направят в деня на регистрацията за ЖК(края на 3ти месец). Това е практиката в МД Simple Smile

# 722
  • Мнения: 190
Elitsa, не се тревожи, моята доки ми взе цитонамазка с думите - така и така си се събула  Wink и понеже забеляза лекото течение, така си мисля. Иначе ме пита за кръвна група, кг и ръст, годинките сама си ги казах.  Grinning Явно повечето доктори правят изследванията по-късничко.

# 723
  • Мнения: 0
Благодаря, момичета Simple Smile
сега ако ме успокоите, че мога да изпия и една чаша билков чай (шипка, мащерка, жълт кантарион, лайка и риган - такъв имам комбиниран) че гърлото започна да ме боли, а само мед май не помага...или ако се сетите за нещо разрешено, което ще помогне Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 8 131
Не го пий този чай. В първите месеца съвсем безобидни билки са само липа и шипка.

# 725
  • София
  • Мнения: 297
Момичета, имам малко глупав въпрос, но наистина се чудя - всяка вечер лежа с лаптопа в скута, дали би навредил на бебето ???  Embarassed

# 726
  • Мнения: 0
veseto87, ок и аз се колебаех...
 
А за лаптопа в скута - сигурна съм, че вреди особено WiFi, но не смея да прочета Simple Smile

# 727
  • Мнения: 669
Момичета, имам малко глупав въпрос, но наистина се чудя - всяка вечер лежа с лаптопа в скута, дали би навредил на бебето ???  Embarassed

И аз това правя и точно това се бях замислила онзи ден, защото някъде съм чела, че не е хубаво. Даже при мъжете пораждало стерилитет, което автоматично го прави не по-малко полезен и при жените.

А това пък с билките ме шашна. То не са ни достатъчни всички други ограничения - пък сега и на чая да му четем листовките ......... ooooh!

# 728
  • София
  • Мнения: 297
ужас! а така мие най-удобно да ви чета...  Hug ще трябва да престана обаче, съветвам и вас..най-малкото загрява много и сигурно и това не е добре...благодаря за отговорите!

П.С. аз много обичам чай от лайка и шипка...

# 729
  • Мнения: 190
ох, и аз все се чудя за билките. Но нямам липа и шипка, мисля, че комбиниран /бял равнец, шипка, мащерка, малина/ ако е съвсем слаб няма да навреди Thinking стоплям се с чая, надявам се да не е проблем, но и аз го запарвам само за 1 минутка. Хмм, направо сме се ошашавили. Утре си купувам липа!

# 730
  • София
  • Мнения: 297
Хмм, направо сме се ошашавили. Утре си купувам липа!

вярно е  Laughing Laughing Laughing

# 731
  • Мнения: 190
В тази връзка - какво ще кажете за прополис/клеева тинктура/ по 20тина капки за предпазване от грипче?

# 732
  • Мнения: 0
тинктурата не е ли спиртен разтвор?

# 733
  • Мнения: 67
Аз пък пия чай от мента почти всеки ден  newsm78
Момичета, направих нова темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=706125.new#new
Само че по-късно ще я доукрася, че сега отивам да готвя нещо. Вижте се пак на списъчето дали сте там  Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 297
Eliza, много благодарим за новата темичка  Hug мога ли да помоля да ме запишеш с термин 31.10, тъй като съм с късна овулация и поради тази причина си смених и лентичката. не е спешно, след като сготвиш ако имаш време   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт