Октомврийките на линия са вече,нетърпеливи за малкото човече :)

  • 19 891
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 297

Аз си поръчах от ибей бебе доплер да слушам сърчицето на бебо по-нататък.Чакам го до 10 дена да е тук


И аз ще поръчвам от amazon.co.uk Simple Smile помниш ли коя марка е твоят? има едни, които измерва точния пулс на бебето, но са около 46 паунда, с другите само слушаш сърцето и можеш да го записваш (около 27 паунда) Simple Smile
Ами спечелих го на търг за 12 паунда,new other,марката е SUMMER-има много изгодни оферти на търг-тук в линка са нови и нови други:
http://www.ebay.co.uk/sch/Monitors-Dopplers-/87169/i.html?Sub%252DType=Dopplers|Pre%252Dnatal%2520Listening|%2521&LH_ItemCondition=1000|1500&_dmpt=UK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ&rt=nc&LH_Auction=1

Ами не знам за пусла-смисъл те бебоците май са с учестен пулс,да не си изкараш акъла.Аз го взимам за да слушам,че бебо функционира,да не го тормозя,че с предната бременност,като не усетих ритници и почваше едно лягане наляво-надясно докато се разшава и се успокоя
Знам,че е рано,но да попитам някой ползвал ли е електрическа помпа за кърма-спряла съм се на Медела мини,но искам да чуя отзиви,защото мен с ръчната си ме болеше,където сама определях натиска,а с електрическа незнам как ще е

Много благодаря за инфото, ще ги проверя!

За помпи не знам  Embarassed кумата ми ползваше механичната на Авент и беше доволна...

# 706
  • Мнения: 13
Имам и авент механична, и медела електрическа, електрическата е много удобна, но доста шумна, обаче пък новородените заспиват на такъв шум и е идеална, пак ще я ползвам. От ръчната още ми се схваща палеца на лявата ръка

# 707
  • Мнения: 11
здравйте мамчета
вчера бяхме при доки и визяхме сърдечни пулсации  Heart Eyes
обаче като големина доки каза че е 0.42 см и отговаря на 6г.с. и 2дни а преди седмица отговаряше на 6 г.с.и 1 д  newsm78 малко се стреснах вика ме чак след две семици на 12 март ще изкукам дотогава  #Cussing out
Абе на вас не ви ли се пийва от време на време така ми се припи биричка ама не смея

# 708
  • Мнения: 740
Шивачева78, честито сърчице!   bouquet Ох, пиива ми се и на мен, но чашка червено вино вечер, но не смея, сега са най-важните седмици и не ми се рискува.

# 709
  • Мнения: 7 803
на тези мини-доплери и аз им хвърлила око. откога могат да се ползват?

аз ползвах електрическа помпа, не помня марка, и беше страхотна. голямо удобство и много нужна в моята ситуация. бебки бяха ммного малки и не искаха да сучат

# 710
  • София
  • Мнения: 8 131
Моята кума имаше такъв. Каза, че е пълен болкук!

Шивачева, не се шашкай. В ранните седмици има много разминавания.  Hug

# 711
  • Мнения: 10
Онзи ден даже сънувах, че пия червено вино и като се събудих се шашнах  Crazy Вече 2 рождени дни карам на безалкохолно шампанско, ама друго си е с истинското  Drunk
 
Добре дошли на новите мами и честити Heart ГоКо и всички с прегледи утре - успех  Peace Аз съм на 4. и едвам ме свърта  Praynig

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Имам и авент механична, и медела електрическа, електрическата е много удобна, но доста шумна, обаче пък новородените заспиват на такъв шум и е идеална, пак ще я ползвам. От ръчната още ми се схваща палеца на лявата ръка

и аз така и моята на Авент механична-малкия не сучеше от гърдата,а аз се цедях и му давах и така до 4-я месец,нон-стоп и така ме болеше ръката...ужас
затова мисля да си взема електрическа,но да попитам регулира ли се нивото на всмукване или не,че мен по принцип много си ме болят гърдите и по-бързо9 ли става изцеждането?

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 19:10 от mannuella

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 360
на тези мини-доплери и аз им хвърлила око. откога могат да се ползват?

аз ползвах електрическа помпа, не помня марка, и беше страхотна. голямо удобство и много нужна в моята ситуация. бебки бяха ммного малки и не искаха да сучат
мисля,че от 12-та седмица

# 714
  • Мнения: 13
Медела мини електрик има копче за регулиране, мисля че се върти и си го настройваш, помня че на финала цедях на макс без да ме боли, а в началото на най ниската степен

# 715
  • Мнения: 190
Ето ме и мен след 1вия преглед Simple Smile естествено забравих една част от въпросите - например може ли да правим секс Embarassed ама ако се наложи ще звънна по телефона.
Вътре-маточна, сакче и май се видя жълто тяло.. За съжаление още е рано и не видяхме сърчицето а следващия преглед записахме за 13 март Confused ох, как ще издържа до тогава! Иначе за сега май сме ок. Но доки каза да се пазя и да се изолирам от хора - мн.грип имало. Дори ако мога да пусна болничен. Аз мога само за няколко дни, че в нашата фирма е практика да се ходи болен на работа  Rolling Eyes та така, ще почивам няколко дни. Продължавам Биозина и фолиевата, която не съм спирала от месеци. Забравих да питам за НоШпа-то, но моите болки са леки, и днес съм с леко разстройство /като й го казах, тя ме изгледа особено, каза, че не е добре да ме боли/. Притеснява ме това леко течение, което тя забеляза, но пуснахме цито и микробиология. Измери кръвно, кг и ръст записа. Каза - другите изследвания следващия път. Ами това е. Стискаме палци още 2 седмици!
А за тези доплерови домашни уредчета за 1ви път чувам, изкушавам се да взема и аз, но не съм пазарувала до сега от ибей или амазон Blush

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 360

Вътре-маточна, сакче и май се видя жълто тяло..

А за тези доплерови домашни уредчета за 1ви път чувам, изкушавам се да взема и аз, но не съм пазарувала до сега от ибей или амазон Blush
ЧЕСТИТО!
и мен днес ми казаха за това жълто тяло,всъщност какво е това?
Относно доплера-изчакай да си го взема да кажа дали си заслужава или не

# 717
  • Мнения: 13
От жълтото тяло се храни бебето в момента, по късно от него се образува плацентата, а за тези апарати, не ви ли притеснява че ако нещо не е наред ще се побъркате от притеснение

# 718
  • Мнения: 0
Слънчице,
май ти си първата, на която са направили изследвания. Аз попитах за цитонамазка, а АГ ме отряза и каза, че не иска да ме бърка сега, като родя тогава...това ме изненада и сега като чувам от теб съвсем почвам да се съмнявам в лекарката...хммм
Мен никакви мерки не ми взеха - добре, че аз си се тегла хехе Simple Smile но това докога ще е достатъчно...

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Принципно-да,но смятам да го използвам само когато имам притеснения и то рядко и този път не смятам да жаля докторите-ще гледам себе си много повече,че предният път от срам и 2-та с малкия щяха да ни изпуснат при раждането

Общи условия

Активация на акаунт